bugün

ruh hali 10 numaradır.

iyi günde de kötü günde de takımının yanında olduğunu gösterdi.

35000 kişilik sözde dünyanın en iyi taraftarını yaklaşık 2000 bin fener taraftarı dün sus pus etti. Saha açılışı yaptı.Taşşak geçti.Haklı bir galibiyet aldığımız için mutludur tataftar.

Beşiktaşın yönetim,futbolcu,taraftar olarak arşa kalkmış götünü indirdiği için mutludur bu taraftar.
eğer mutluysa üzücü bir ruh halidir. alper ve van persie" nin tahriklerine kırmızı kart çıkmaması, golde ofsaytın verilmemesi sonucu gelen bir galibiyete kesin bir sevinç yaşamak zordur. hangi takım olsa aynı burukluğu yaşardı, yaşamalıdır.
yenilgiyi kabullenememe hali (bkz: ama biz 6 0 yenmiştik).
http://www.youtube.com/wa...mp;NR=1&v=m24B7j-xwRE
dün akşam inter yenildiği için üzülen, neden yenildiği için kendilerini çeşitli sebeplerle avutmaya çalışan bir ruh hali içerisindeler.
yeşillik yaptıklarına bakmayın son derece normaldir. asıl kötü durumda olanlar ise akrabaları hapiste yatanlardır. (bkz: kader mahkumu)
şu aralar şu tarzdadır.

--spoiler--
Beyler benim eniştemin halasının bir tanıdığı Milano'da tekstil işinde, çok ünlü insanlar gelip gidiyor.
Geçen gün Julio Cesar ve Lucio dükkana uğramışlar, bakmış tanıdığımız adamlar Fenebace falan bir şeyler geveliyor kulak kabartmış.
Lucio diyormuş ki, sırf Fenerbahçe'ye gıcıklık olsun diye maçı kaybedelim, huysuzluk çıkarma, karşılığında da Trabzon'a geldiklerinde Platini hepsine balık-ekmek ısmarlayacakmış.

uluslararası Dev bir komplonun içindeyiz.
--spoiler--
an itibariyle israil'i tutan ruh halidir.

ha bir de ağlamaları var ki sormayın, yok efendim beşiktaş paok'u tutmuş. yok üstlerinde bjk forması varmış. ulan önce paok'u kim kurmuş, kimler nasıl bir logoya karar vermiş, o formayı giymelerinin sebebi neymiş, giyenler de rum muymuş türk müymüş onları öğren.
son oynanan inter-trabzonspor maçından sonra iyice bozulmuştur. oysa trabzonsporun farklı malup olacağına o kadar inanmışlardı ki... bu sabah için çok güzel laflar hazırlamışlardı. şimdi o laflar hep içlerinde kaldı. çok üzülüyorum onlara çok...
son aldığı yenilgiden sonra ki ruh halidir.
lanet olsun!!! cenabet sayıya ramak kaldııı!!! ruh halleri bu olsa gerek. *
tarif edebilmek için göksel'den "depresyondayım unutuldum" gelsin.
Her inişin bir çıkışı vardır. Şu an dipteyiz ama elbet aykut'a ve ruhsuz futbolculara bunun hesabını sorarlar. Bir fenerli olarak çok değişken bi ruh halindeyim, umut ve umutsuzluk bir arada. Çok yaklaşmayın kendimde olmayarak zarar verebilirim. Bu arada Aziz başkanın üzerine çok gitmeyin, adam yaşlı, her an kalp krizinden gidebilir...
30 senedir bu kupayı fener alsa ne düşünürdünüz?

sikerim kupasını hep aynı ??

dermiydiniz?

peki her yıl fener şampiyon olsa ne derdiniz?

peki her yıl hep aynı şeyler olsaydı sıkılmaz mıydınız?

ben fenerbahceli olarak sıkılırdım.her sene alamamaktan sıkılmadın mı diye soranlara..

walla önce umut verip sonra sikiyorlar 7-8 senedir finallerde kaybediyoruz. bu sefer tadımızı tuzumuzu biliyoruz. herkesi eleyip alamayınca herkesin agzına sakız oluyoruz. şimdi 3-5 heyecansızın agzında sakızız..
Kaybetsede takımını sahiplenecek ruh halidir.Elalemin ki ile gerdeğe girmemenin mutluluğudur.
ümitsiz... ben öyleyim. bi beklentim yoktu, maçı bile seyretmedim. bu sene lig maçı seyredip seyretmeyeceğimi de bilmiyorum. bu sene fener yok, aykut var; o belli oldu artık... zico'ya stajyer diyenler, bu "uzman"la daha çook tarih yazarlar...
gayet normaldir.. şu an bi çoğumuzda olduğu gibi, bahane bulunup dalga geçilen o kupa varya görmediğim kupa için kendimi paralayacak değilim..30 yıl daha bekleriz en fazla...bazı şeyler değişmez hep 3. büyük olarak kalmak gibi, ezeli rakibine her alanda madara olmak gibi, türkiye kupasını alamamak gibi..

evet lan görmedim ben bu kupayı babam görmüş bi zamanlar ne kadar da trajedik bi durum değil mi??
aziz yıldırım'ın ruh halinden farklı değildir.
görsel
(bkz: 30 yılın ezikliği)
fenerbahçe taraftarının ruh hali ni çekimleyelim:
süper(yalın hali)
süperi (belirtme hali)
süpere(yönelme hali)
süperde (bulunma hali)
süperden (ayrılma hali).
Sağlıklıdır.
(bkz: kaşarlanmış ruh hali)
değişen bişe yok alışmışlardır abisi.
fenerbahçe, 29 yıl önceki türkiye kupasından beri kupaya alışamadı. nedeni ise;