bugün

Galatasaray'ın, fenerbahçe'yi 3-1 yendiği maçın ardından, fenerli teselli cümlesi.
bir diğer versiyonu için: (bkz: ama bizim uyefa kupamız var)
ayrıca bunu söyleyenler galatasaray'ın uefa kupasıyla kendilerince taşak geçip, kontra olarak söylerler ya, ben bu dünyanın adaletini s*keyim.
genellikle şu şekilde olur dialog. galatasaray yenerse.

+ 6-0 yenin de gelin ehehe (:
- ama bizim uefa kupamız var.
+ olsun olm 6-0 skor lan bu. boru değil.
- olsun uefa kupasını al da gel.
+ 11 senedir kadıköyde kazanamıyorsunuz buna ne dedin.
- olsun olm...

vs vs. böyle devam eder. saçma sapan dialoglardır. 10 sene önceki iki şeyi kıyaslayıp günümüzde edirneden öteye gidemeyen iki kulüptür bu dialogu gerçekleştiren. *
küçük taraftarların kapışması. 6-0 lık maçı hatırlayanlar bu cümleyi kurma yaşını çoktan geçmiştir, geçmişteki başarıyla övünen herkes tartışmasız bugün o başarıya açtır.

cimbom iyi oynadı kazandı, farklı da kazanabilirdi, galatasaray takımını ve volkanı tebrik ediyorum.

edit: yazım yanlışı
mazi kalbimde yaradır.
Ama bizde sizi 7-0 yenmistik diye hemen cevabi hazir olan gururlanma ifadesidir.
Sizin 6-0 iniz varsa bizim de 7-0 imiz var.

7-0 cok eskiyse 6-0 da eski.
Biz dune bakalim.

Pardon bursa da mac kac kac.

Ha iyi 2-2 oldu(!)

Ulan allah sizin tepenizden baksin.

Hakikaten ne kadar zavalisiniz fb.lilet ne kadar zavalli.
o değilde adamlar akşam biraz becerikli olsalar 7 yapacaklardı..

milan baros çok beceriksiz çıktı sansımıza...
her yenilgi sonrası (bkz: ama bizim uyefa kupamız var) diyenlerden farklı değil.
(bkz: he la he) bugün sokakta galatasaray formasıyla gezen 20 yaşında ki çocukları şimdi daha iyi anlıyorum. en son uyefa kupasını aldıklarında giyip dolaşmışlardı. bizi yenmekte o kupa kadar değerli demek kardeşim. bir de bursa izmir yolu üzerinde kocaman bayrak asan binayı görünce iyi ki yenilmişiz dedim. bayrak çürüyecekmiş sandıkta güneş yüzü görsün.
gözünden yaş eksik olmayan hüzünlü fener taraftarı cümlesi.
bir ama bizim uyefa kupamız var değildir. çünkü ama bizim uyefa kupamız var çokça kullanılmıştır.
fenerbahçeliler niye 6-0 ı sürekli tekrar etsin ki zaten her sene çeşit çeşit skorlarla yeniyor...
yenmiyor mu ???
şimdi eksile bakalım gsli ergen...
gelen cezalardan sonra fenerbahçe taraftarı tarafından galatasaraylı taraftarla söylenmesi beklenen cümle.
Bitmeyen mama.yeter kardeşim bitsin bu yenisine bakalım hali.