bugün

entry'ler (247)

1 ekim 2014 arsenal galatasaray maçı

an itibariyle 4-0 olan maçtır. yeter ulan.

1 ekim 2014 arsenal galatasaray maçı

izleyebilmek için linkle filan uğraşılmaması gereken maçtır.
(bkz: 1 tv georgia)

emsalet ihsanoğlu

sayın devlet bahçeli nin yeni gafıdır. hayırlı olsundur efenim.
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/205249/oyumuz-emsalet-beye

5 mayıs 2014 mahmut uslu ya yumruk atılması

bir fenerbahçeli olarak üzüldüğüm eylemdir. maçı kazanmışsın daha neyin kavgasını yapıyorsunuz. bahsettiğimiz adam rakip takımın bir yöneticisi yani misafir. ayıp değil mi bu yapılanlar. burada bu olaya sevinen kim hangi takımdan olursa olsun. yarın aynı şey sizin takımınıza da yapılacak. sonra buralarda ağlayacaksınız. bugün bu yaşananlara sevinirseniz yarın bu yaşananlara üzüleceksiniz.

29 mart 2014 otobüs yolcularına saldırı

kendini çok zeki zanneden andavalların eseridir. kimse kusura bakmasın. kimseyi suçlamıyorum ne mhp si ne chp si, artık bu penis kafalıları temizleyin aranızdan. her başı örtülü vatandaş akp ye oy vermiyor. ayrıca yukarıda bazı amipler yazmış başında türbanı olanın dokunulmazlığı mı var diye. evet var gerizekalı. peki senin gibi başında beyini olmayanları ne yapacağız?

düşünüp taşınıp ak partiye oy vermek

akıllı harekettir.

vatanını seviyorum oyumu akp ye veriyorum

vatanını seven bir insanın söylemi.

oyum sarıgüle veriyoru

son zamanda ünlenen chp nin reklamındaki başörtülü teyze söylemi. yine kaç paraya anlaştılarsa söylerken sanki alacağı parayı düşünüyor gibi.

25 ekim 2013 fenerbahçe ülker barcelona maçı

Fenerbahçemin kazandığı maç. Sarı kanarya bu sene gururla taşıyor şanlı bayrağı bu arena da helal olsun.

07 09 2013 tarihli yılmaz özdil yazısı

Yine türbanı gündeme taşıyan köşe yazısıdır. Kendisine bu konuda hak vermeme rağmen yine de bazı konulardan eleştireceğim. Senin hiç türbanlı bacın ya da akraban yok muydu? işine gelince darbeci, işine gelince özgürlükçü olan bu zat neden hiç odtü de olanlar hakkında bir şey yazamamış. Yıl 2020 olacak olimpiyatlar bize gelecek diye adamlar uğraşmışlar tanıtım filmi yapmışlar, peki sen ne yaptın? Evet türbanlı yok maalesef bunun sebebi sizsiniz, sen ve senin gibiler 77 yıldır türbanı islamı öyle kötü lanse ettiniz ki medeniyetlerin gözüne başına türban takan gerici sakal bırakan hain oldu. Anca toparlıyoruz türbanlı tanıtım filmi mi istiyorsunuz oda olacak o zamanda ağlamayın türkiye de herkes türbanlı mı diye ama şimdiden söylüyorum.

yol ver gidelim taksim i ezelim

tehlikeli slogandır. herne kadar fikir ayrılığına düşsekde çatışmaya hayır. bazıları gelsinler falan filan demişler, hata etmişler.

tezahüratlarda sesi açan piç televizyoncu

tezahürat duydukça bir tarafları acıyanları ortaya çıkarmıştır.

eskici34

sevdiği görüşü açık açık savunan yazardır. helal olsundur. candır can.

karşılamaya gidenlere polis müdahalesi olmaması

taşkınlık yapılmamasından kaynaklanan durumdur. devrilen bir araç görmedik. belki tespiti yapanın kamyonunun devrilmesi söz konusudur.
(bkz: empati yaptım bak)

provokatör halk tv sözcü oda tv

bir kaç çapulcunun izlediği, sıradan yöresel kanallardan daha fazla reyting alamayan, aklı sıra provakatör tv kanalıdır.

indi yine tipini siktiğimin

yazdı yine tipini siktiğimin denilesi durumdur.

bu millet seninle dik dur eğilme

an itibariyle dinlediğim güzel slogandır.

montla sıç

şu an sahte direnişçilerin acılarını hafifleteceğini düşündüğüm karikatür.

havalimanı direnişçileri

evet efendim adamdır adam hepsi. yalandan avukat numarası doktor numarası vermeye benzemez hani. gerçektir gerçek.

kadınların rte yi karşılamaya gitmemesi

bizde erkek önde gider demenin bir yoludur efendim.
(bkz: muhteşem yüzyılı fazla izlemek)