bugün

en önde ki dede'yle aynı kaderi paylaşmış gibidirler, lakin dede o anda zevk alırken fb taraftarı acı duyar, işte böyle bir ruh halindedirler.
sinirden 3 kişilik koltuğu tek başına parçalamış, siniri alınmış antrikot gibi oturma halidir.
Nerde boynu bükük bir FENERLi görsen
Hor görme kim bilir ne derdi vardir
O garip halinde ne sirlar gizli
Onu bu hallere bir koyan vardir.
hiçbirisi rıdvan dilmen kadar sinirli olamaz şu an.
futbolu takip etmeyen biri olarak gayet yerindedir. ama bazı futbol fanatikleri sikini koparıp yemek üzeredir şu sıralar o ayrı. *
gayet mutlu olduğumu belirtmek isterim.
göte geldin moru.
kadıköy'de fenerbahçe'den 3 yiyince şuurunu kaybedip 6 yemedikleri için taksimde coşan galatasaraylılardan hallice olan ruh halidir.

(bkz: gs taraftarı nın taksim de mağlubiyeti kutlaması)
--spoiler--
galatasarayın 17 yıl beşiktaşın 16 yıl şampiyon olmadığı yıllarda taraftarlarının ruh hali gibi olmasıdır.. dünyanın en büyük kupası olsa gerek.
--spoiler--
bilmeden konuşanıda olabilir. 17 değil 14 tür.
fenerbahçe, 29 yıl önceki türkiye kupasından beri kupaya alışamadı. nedeni ise;
(bkz: alışmadık götte don durmaz)
değişen bişe yok alışmışlardır abisi.
(bkz: kaşarlanmış ruh hali)
Sağlıklıdır.
fenerbahçe taraftarının ruh hali ni çekimleyelim:
süper(yalın hali)
süperi (belirtme hali)
süpere(yönelme hali)
süperde (bulunma hali)
süperden (ayrılma hali).
(bkz: 30 yılın ezikliği)
görsel
aziz yıldırım'ın ruh halinden farklı değildir.
gayet normaldir.. şu an bi çoğumuzda olduğu gibi, bahane bulunup dalga geçilen o kupa varya görmediğim kupa için kendimi paralayacak değilim..30 yıl daha bekleriz en fazla...bazı şeyler değişmez hep 3. büyük olarak kalmak gibi, ezeli rakibine her alanda madara olmak gibi, türkiye kupasını alamamak gibi..

evet lan görmedim ben bu kupayı babam görmüş bi zamanlar ne kadar da trajedik bi durum değil mi??
ümitsiz... ben öyleyim. bi beklentim yoktu, maçı bile seyretmedim. bu sene lig maçı seyredip seyretmeyeceğimi de bilmiyorum. bu sene fener yok, aykut var; o belli oldu artık... zico'ya stajyer diyenler, bu "uzman"la daha çook tarih yazarlar...
Kaybetsede takımını sahiplenecek ruh halidir.Elalemin ki ile gerdeğe girmemenin mutluluğudur.
30 senedir bu kupayı fener alsa ne düşünürdünüz?

sikerim kupasını hep aynı ??

dermiydiniz?

peki her yıl fener şampiyon olsa ne derdiniz?

peki her yıl hep aynı şeyler olsaydı sıkılmaz mıydınız?

ben fenerbahceli olarak sıkılırdım.her sene alamamaktan sıkılmadın mı diye soranlara..

walla önce umut verip sonra sikiyorlar 7-8 senedir finallerde kaybediyoruz. bu sefer tadımızı tuzumuzu biliyoruz. herkesi eleyip alamayınca herkesin agzına sakız oluyoruz. şimdi 3-5 heyecansızın agzında sakızız..
Her inişin bir çıkışı vardır. Şu an dipteyiz ama elbet aykut'a ve ruhsuz futbolculara bunun hesabını sorarlar. Bir fenerli olarak çok değişken bi ruh halindeyim, umut ve umutsuzluk bir arada. Çok yaklaşmayın kendimde olmayarak zarar verebilirim. Bu arada Aziz başkanın üzerine çok gitmeyin, adam yaşlı, her an kalp krizinden gidebilir...
tarif edebilmek için göksel'den "depresyondayım unutuldum" gelsin.
lanet olsun!!! cenabet sayıya ramak kaldııı!!! ruh halleri bu olsa gerek. *
son aldığı yenilgiden sonra ki ruh halidir.
güncel Önemli Başlıklar