bugün

bugün saat 14:00'da yapılacak olan kura çekimi ile belirlenecek grup. fenerbahçe kuraya 2. torbadan katılacak. fenerbahçe'ye şanslı bir kura diliyoruz.

fernerbahçe c grubunda.
ilk torbadan rakibi marsilya.
üçüncü torbadan rakibi borussia mönchengladbach.
dördüncü torbadan ael limassol.
en zorları bile gelse fb' yi zorlamaması gereken gruptur.
ath madrid
fenerbahçe
newcastle
anzi

şeklinde bir grup olması olası. onun için dilimizi ısırıyoruz, ağzımızı hayra götümüzü bayra çevirip olmamısını diliyoruz.
e bırak da artık zorlamasın dediğim grup.
bordeaux
fenerbahçe
dnipro
neftçi bakü

olsa tadından yenmez.
eğer aykut kocaman hala akıllanmadıysa, fenerbahçe açısından en iyi kura çekilse bile fenerbahçemizin çıkmakta zorlanacağı, belki de çıkamayacağı gruptur.
Atletico Madrid - Lazio - Anzhi çıkarsa Fenerbahce'nin yörüngesinin kayacağı grup.
bir fenerbahçeli olarak çekilebilecek en zor kurayı çekerek dahlimizi istediğim grup. nasıl olsa baroni-selçuk-hasan ali ile oynayacağız; hiç değilse kadıköy'de en iyi avrupa ligi takımlarını seyredelim.
iyi bir grup çıkmasını umduğumdur. nedne ? ülke puanı olarak oldukça sıkntı yaşamaktayız. 35 bin ülke puanımız var. 40 bin puanlı hollanda yı geçersek, şampiyonlar ligine 3 takım gönderme hakkımız olacak. aksi taktirde sürekli puan kaybederek yunanistan a bile geçileceğiz. fenerbahçe nin de puan katkısını umuyorum.

not: galatasaray lıyım.
avrupa şampiyonu olacak kadar akıllı kura çeksin istediğimdir yorulmadan geçsin grubu ama 1 tane adam akıllı zor bir takımlada oynasın.

Hem ülke puanı hem son yıllarda fenerbahçe vurulmaya çalışan darbeler yüzünden bu sene avrupada şampiyon olmasını istiyorum ama gönderin abi aykutu valla gidin zicoyu getirin.
Daha transfer kapanmadan kıyın paraya böyle olmaz.

Athletico
Viktoria plzen
kiryat shmona
Fenerbahçe

kurası gönlümden geçen plzen kolay takımdır beşiktaşla oynamışlardı geçen senelerde kiryat israil takımıymış zorlamaz hem bir ders daha veririz.
Athleticoda kupanın favorisi yine benim gözümde. iyi kura olur.

Beşiktaşlıyım.
galatasaray' ın şampiyonlar ligi kurası öncesi aynı dileği paylaşarak - inşallah bu sefer gerçekleşir - bir ingiliz takımının yer almamasını dilediğim gruptur. çünkü ingilizler gruplara bir hayli süratli başlar, bu yüzden ilk turlarda ingilizlerin gelmesi şanssızlıktır.
fenerbahçe' nin iyi bir kura çekmesini can - ı gönülden dilerim.

edit: oh be !
en kolay grup bile gelse başta aykut kocaman olduğu sürece çıkamayacağımız gruptur. Alex'i keser, Selçuklu uefa maçları izleriz, birisi yönetime uefanın, adam gibi adam olan teknik direktöre* kupa vermediklerini açıklasın.
twente
fenerbahçe
young boys
videoton

böyle bir grup olsa, türkiye karışır.
tottenham
fenerbahçe
sparta praha
anzi

bu şekilde oluşucak grup.
bu oyunla fenerbahçe hangi grupta olursa olsun igruptan çıkması imkansızdır.
Bari güçlü ekipler gelsin de Aykut'un bahanesi olsun.
biraz sonra belirlenecek grup.
bordeaux
fenerbahçe
newcastle
rapid wien

şeklinde beklediğim grup. *
En vasat takımlar bile gelse fenerbahçenin eleneceği gruptur.
fenerbahçemizin ilk rakibinin marsilya olduğu gruptur.
--spoiler--
C Grubu : Marsilya , Fenerbahçe , Monchengldbach

--spoiler--
fenerbahçemizin kanırtıla lan neyse ben bir şey demiyorum.
fenerbahçe'nin kıbrıs'a ikinci barış harekatını çıkartacağı gruptur.

vay arkadaş mis gibi diplomatik kriz.
borussia mönchengladbach kurası nedeniyle biraz riske giren ama fenerbahçe'nin geçebileceği bir grup.

not: galatasaraylıyım.
limassol ısımlı rum takımına sağlı sollu koyacağımız grub.
fenerbahçe'nin lider olarak çıkması muhtemel grup.

not: fikret orman sporluyum ama takımlar tırt baba doğruya doğru.

edit: görünen köy uzakta değildir.