bugün

fenerbahçeli olmak allah'a inanmaktır..
komik ve saçma bir ütopya...
muhtemel cumhurbaşkanı aziz yıldırım olduğu düşünülürse rte yi aramaları muhtemel cumhuriyet.
şaka olsa gerek.

görsel
(bkz: kerameti kendinden menkul)
ülkeyi bölmek isteyen densiz taraftarlarca uydurulmuş sözde cumhuriyet.
ezik domatesler iş başında.
takım sevgisini dile getirmek için bir dönem kullanılmış klişedir. lafı ortaya atan ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar, vatan bölünmesi gibi saçmalıklarla vaktini heba eden bir gençliğin ağlaşıp sızlayacağını düşünmemişti elbette ki.

(bkz: kadıköydeki bölücübaşı aziz yıldırım)

(bkz: ülkemiz üzerindeki fenerbahçe tehdidi)
öyle haritalarda filan yer almaz, çünkü gönüllerde yer alır. gerçek bir sevgi cumhuriyetidir. ama bazı anlayışı bozuklar bunu farklı algılayabilirler.
ben cocuktum bu cumhuriyetin nüfusu 15 milyon idi. sonra ergen olduk evelallah bi baktım 20 milyon oluvermişler. lan sonra 4 yıl geçmeden 25 milyon olmuşlar. anaaa dün yine okuyorum sözlükte bu cumhuriyet 30 milyona yaklaşmış. oğlum hangi rakam doğru türkiyenin nüfusu 15 yılda 10 milyon arttımı ki? hadi arttı varsayalım bunların hepsi fenerbahçe cumhuriyetinden mi?
neden böyle dendiğini bazı dingiller iyi analiz edip anlasın sloganı. sadece mecazi bir anlamı vardır ve camianın büyüklüğünü göstermek adına kullanılır.
bazı aklıevvellerin türkiye cumhuriyeti gibi bir argumanla gelme sebebidir. bunu da ayar zannederler. tabi ki türkiye cumhuriyeti ya ne sandın! bizim ki gönül cumhuriyeti sen onu yıkabilir misin küçücük aklınla!
(#8096275)
gün itibari ile türkiye cumhuriyeti savcı ve polislerince tarihe gömülmüştür.
şike olayı aydınlanır ve yöneticileri ceza alırsa muhtarlık bile olamayacak oluşum.
daha bilinen adıyla, şike cumhuriyeti idi. dün sabah saat 7 gibi başalayan operasyonla lağvedilmiştir, anayasası yırtılmıştır, yazık olmuştur.
(bkz: orayı yıktılar)
fsk yönetime el koymuştur .
artık muz cumhuriyetidir.

(bkz: fenerbahçe muz cumhuriyeti)
hayal ürünüdür. anahtarı alınmaktadır.
beşiktaş, liverpool maçı'nda gereken cevabı vermişti;
http://galeri.uludagsozluk.com/r/155842/+
bugün o cumhuriyetin tabiri caizse .mına koyuluyor.
tek cumhuriyet var: türkiye cumhuriyeti.
(bkz: fenerbahçe den 2 flaş transfer daha) .

(bkz: olası 2012 spor haberleri) .
Türkiye Cumhuriyeti ile birlikte ele geçirilmeye çalışılan Cumhuriyet yönetimi.
muz cumhuriyeti tarafından bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve her köşesi bilfiil işgal edilmiştir.
(bkz: fenerbahçe cumhuriyeti savcıları)
fenerbahçe cumhuriyeti yoktur (bkz: beşiktaş adliyesi) vardır.
(#12389248)
haddini bilen merttir,
vatan bölünmez tektir,
cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran namerttir,
ne mutlu türküm diyene !