bugün

ne var yani 2 yıldızları şike ile alınmışsa...

Fenerbahçe'den cevap:

Kör hakemleri, komik penaltıları, yıllarca konuşulan skandal hakem kararlarını ve tiyatro maçları en iyi bilen; kurgu şampiyonluklarıyla futbol tarihine kazınan, dualarla himmetlerle ayağa kaldırılan kulübe notumuz;
Kişi kendinden bilir işi…

https://twitter.com/odatv...fud6YlaVzWQHR_Tg&s=19
koyduk mu.*
Hain terör örgütü büyük oranda dağıtıldıktan sonra en çok şampiyon olan,
Ve hiç şampiyon olamayan takımlar TFF'nin sitesinde mevcuttur.
(bkz: fetö bitince fenerin de bitmesi)
karton toplayan velet hala fetönün bittiğini sanıyor. nolacak işte 15 yaşında dünyadan bihaber.
Başlık yanlış. Doğrusu hakembahce veya harambahce olacak
Fetö bitmedi de, hadi bitti diyelim, fenerbahçe’nin şampiyonluğuna gölge düşürüp şike olayı çıkartarak şl’ye gitmesine engel olup, mali krize sokup, en iyi oyuncularını kaybetmelerine sebep olup, daha sonra otobüs kurşunlayıp, bir sürü felaketler getirip elini kolunu bağla, sonra dalyaraklar çıksın “fetö gittikten sonra fb şampiyon olamadı ehi ehi” desin. Demezler mi be amına koduklarım, eşit ve adil şartlarda mıyız ki eşit ve adil bi yarış olsun? Senin topuğuna sıkalım, sonra tamam artık sıkmayacağız hadi gel koşu yarışı yapalım şimdi adil şekilde demek gibi bu. Şam şeytanları sizi.
Efsane topçularının görüntülerini tarihlerinden silmeleri yetmedi, yeri bile meçhul bu dürzüleri unutmuş gibi Fener'i karalamaya çalışıyorlar. Şaka mısınız oğlum? Hadi Sturm Graz maçını bile izlemediniz, 4 yıl sanki şampiyonlar ligine üst üste uzaydan mı gittiniz, çingen Hagi'nizin yalama Okan ile beraber hakemi dövdükleri görüntülerine yaşınız mı yetmedi? Fenerbahçe temizdir. Sizin ne söylediğiniz değil ne yaptığınız önemlidir. Eğer Fener şike yapacak olsa; Denizli'yi 50, Kayseri'yi 100 kere satın alırdı. Biri adam gibi oynadı, biri satmak için belki de para bile istememiştir. Fener diğerlerinin doğal düşmanıdır. Zamanında (ben doğmadan ve hatta hiçbirimiz yok iken) nasıl koyduysa artık; acısı hâlâ geçmemiş. Sonuç olarak iki takım var: Fenerbahçe ve diğerleri...
adamlar penaltılarla lige tutunup, sağa sola saldırıyorlar.
Yiyin birbirinizi MK.

3 büyüklere bak sen. Ne haldeler. Yazık.

Pağdon! 3 büzükler dicektum.

Swh...
Çekirdekleri hazırlayın...
görsel

görsel

https://www.yurtgazetesi.com.tr/d/news/12196.jpg

gerçekler "ima"ya gerek duymaz. adamların en büyük 4-5 efsanesinden biri olan kişi hakan şükür.. 2011 de hoca efendilerinden öğrendikleri taktikler ile hem fenerbahçe hem türkiye ceza alsın diye uefanın kapısında yatıp kalkmış bir camia bu. hemde konunun kendileri ile zerre alakası yokken. bunlar fırsat buldu mu hoca efendileri gibi hemen mini darbelere kalkışırlar.
ulan hepiniz oradaydınız be.
bize fetöcü diyenlerin başkanları ve yöneticileri;

https://twitter.com/turkc...status/339851484374114305

https://abcgazetesi.com/a...in-fetocu-hakim-ve-602172

https://twitter.com/djkay...tatus/1191703075758727168

arkadaşlar eğip bükmeye gerek yok, fenerbahçe şu dünya üzerinde birilerini bir şeyci olmakla suçlayabilecek en son takımdır ve bilindiği üzere her daim mağdurdur.
Malum partililerin hoca efendimisss diyeceksiniz diye millete çemkirip daha sonra milleti fetöcülükle suçlamasına dönmüş bu olay.
Galatasaray ın şampiyonluklarının dua ve himmetle olduğuna inanmaya başladı Bü müptezeller.

Dolaylı yoldan fetöyü evliya bu adam demeye getiriyorlar.

Fenerliler de sike sürülecek akıl yok.