bugün

masaüstünü bölümlere ayırıp kategorize ederek üzerinde bulunan icon'ları gruplamaya yardımcı olan stardock firmasınca geliştirilmiş ve şimdilik ücretsiz olarak sunulan bir program.

- ilgili programa aşağıdaki linkten ulaşmak mümkün;

http://www.stardock.com/products/fences/
paramore'un süper eğlenceli şarkısı. konserde bu şarkıyı çalacakları zaman hayley williams tüm milleti parmak şıklatmaya başlatır. dinleyin dinletin efendim.
başrollerinde viola davis ve denzel washington'ın olduğu, 25 aralık'ta vizyona girecek film. şimdiden söylüyorum, bu film birkaç oscar alır. hem oyuncu kadrosu iyi, hem de filmin konusu tam oscarlık.
2016 yapımı 139 dakikalık, denzel washington'un yönetmenliğini ve baş rolünü üstlendiği dram filmi. imdb notu 7.4 görsel
Filmin 4 oscar adaylığı/44 ödülü bulunuyor. 24 milyon bütçe ile çekilmiş, 54 milyon gişe yapmıştır. akademinin siyahileri görmezden gelmesi üzerine, moonlight ve fences atağa geçmiş durumda. Onlara da yaranalım diyebilir ve oscar'ı bu iki filmden birine verebilirler, ama viola davis'in hakkını teslim etmeleri gerekiyor, oscar'ı almalı. En iyi erkek oyuncu oscar'ı ise kesinlikle casey affleck'in hakkı.
Muazzam bir film. august wilson muazzam bir oyun yazmış denzel reis de aynı şekilde sinemaya taşımış bu oyunu. Durağan bir film demiş herkes ama bana göre tam tersi hareketli bir filmdi. Film 4 saat sürse yine hiç sıkılmadan izlerdim bu aile dramını. Oyunculuk nedir ? dersi veriyor her isim adeta. ağzını her açtığında nutuk atan, başarısızlıklarının ve mutsuzluğunun hıncını ailesinden çıkaran,baba beni seviyor musun? gibi bir basit soruya bile nutuklar atan bir adamı çok iyi canlandırmış denzel. Viola davis de aynı şekilde mükemmel. Çok duygusal yaklaşıyorum belki ama beni çok etkileyen bir film oldu. Geriye kalan sadece pişmanlıklar her anın kıymetini bilin gençler.