bugün

felsefeyle tavladığını ankara oyun havasıyla göndermek zorunda da kalma da kardeş..

Hayırlı olsun..
Hayaldir. Felsefe boş bir uğraştır artık. Açık ve net.
süper gücü olan yazar varlığının ispatı..
fesleğenle kadın tavlamak afferin bana. birayı fazla kaçırdık bugün sızma vakti gelmiştir.
Karşınızdaki kız aptalsa öf bırak edebiyat yapmayı diyecektir aq bu felsefe felsefe anla şunu.
alakası yoktur ama deneyin en azından felsefe zevklidir.
Felsefik bir adamım ben elcii olaraktan. Lakin bu yöntemle kız dusurmedim hiç. Evet belki de düşürürüm ne olur ne olmaz.
Ali desidero.
lisede kalmış yöntem. üniversitede yerini sanat tarihine bırakmıştır. kesin bilgi değildir zaten kesin bilgi diye bir şey yoktur yaymayalım.*
en sonunda filozof yapar adamı. peki ya kadın mı? orası meçhul...

(bkz: bedelliyi bekleyeceğim diye prof olan erkekler)
ruhu ibrahim tatlıses olanların 2 günlük göz boyamadan öteye geçemeyeceği eylem.
Avlanmaktır. Mesela ben bir kadını avladım ama meğer o beni avlamış. Felsefe doktorası yapıyor,kim kimi avladı konusunda tartışıyoruz.

Edit: ayrıldık.
Çok kolaydır. Felsefeci görünce ağzının suyu akan tonla kadın var.
Günümüzde Copy-past felsefesine sevdalı gençlerin sıkça başvurduğu ya da başvurmaya çalıştığı eylem.
Felsefeyle kadın tavlansaydı nietzsche bekar ölmezdi.
edebiyat ve felsefe benim alanıma girer ve istemeden kız arkadaş edinmişliğim bile vardır. kötü amaçlı kullanmaya kalksam baya bi tehlike arz ederdim herhalde.
dünyanın her yerinde mümkündür. özellikle de saçı (bkz: Allah a inanmıyorum mavisi) renginde olan kızlarda çok işe yarar.
Belki de susturmak için, konuyu duygulara ve ilişkiye getirmiştir.
Belki de pause olmuştur.
friedrich wilhelm nietzsche ve lou salome arasındakileri uzaktan hatırlatan olay.
kadının kes tatavayı da sevişelim demesiyle hevesi kursakta bırakacak denemedir.
Belki kız tavlaya bilirsin de kadın zor be kardeş. Cebin kabarık olmazsa adın geveze ya da deli olur.
Bir olta çeşididir. Felsefe yapar gibi edebiyat parçalanyalar iyi yaparlar bu işi. Ekmek çıkar.
Düsündürür.
Woody allen bir kitabında sırf kadın tavlamak icin felsefeyle ilgilendigini yazmıştı.
Belki noam chomsky'nin ülkesinde annie hall gibi tipler düşüyordur. Bizim Burada bir yazar yazmış kimin düştüğünü (bkz: #35928580). Ahahah. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
bir şeyler öğrenmek niyetiyle iştirak ettiğim başlıktır..

söz, siz sevgili sözlük yazarlarımızda..