bugün

hala daha tükürmemiş diyen angutları bizlere gösteren futbolcu. ulan madem tükürmedi o ağız hareketi ney? kaç metre öteden yardımcı hakem nasıl görüyor da karar veriyor? peki fernandes nasıl oluyor da bir anda refleks olarak yardımcı hakeme koşuyor. bırakın allah aşkına. yağmurlu havada ufacık bi tükürük kameralara yansımamış olabilir. lakin herşey ayan beyan ortada. yapmayın gözünüzü seveyim.
tükürür tükürmez bunu tam olarak bilemeyiz ama çocuğunun üstüne yemin etmesi çok çirkin bir davranış.
galatasaray'a çok yakışan bir futbolcudur.
galatasaraylı olarak çok antipatik buldugum futbolcu ilk 11 bırak yedeklerde bile görmek istemiyorum.
Adı tükürük olayına karışan brezilyalı futbolcudur.

Felipe Melo'yu elinde tutan her takımın bu a takımı olur b takımı olur göze alması gereken şeyler vardır. dünde sahada buna şahit olduk tüm gs kulübünce. yaptığı yanlıştan öte acemicedir. ayrıca Meireles olayında yaşananlarla melo olayında yaşanacakları karşılaştırıp kıyaslama yapacağım , o açıdan benim için sevindirici. göreceğiz adaletin tecellisini. melo ceza almasın demiyorum yanlış anlaşılmasın.

bir parantezde veli - necip ve oğuzhan üçlüsüne açmak lazım. genç adamlarsınız melo'nun üzerine oynayacağınıza muslera'ya odaklansaydınızda taraftarlarınızı sevindirseydiniz. samet aybaba'nın özel tembihlisi mi bilmiyorum ama veli dün ayak kırmaya and içerek çıkmıştı maça. futbolcu olduğuna bin şahit istercesine. celeb gibi. necipte semra kaynana misali her pozisyonda konuştu. toraman takımın abisi olduğunu kabadayılıkla göstermeye çalıştı ki sabri reis olayada dahil oldu. kısacası beşiktaşta da çakal çoktu. melo'nun hareketinin tek farkı sinsice yapılmayıp acemice olmasıydı.
yüzüne tükürülmeyi alışkanlık haline getirmiş ve yüze tükürme eylemini taraftarlıktan daha önemsiz gören insanların var olabileceğini göstermiştir bizlere. ulan ne karaktersiz, basiretsiz ve kıvamsız adamlar varmış. bir derbi müsabakasına göre gergin bile sayılmayacak bir karşılaşmada kendisinden neredeyse 10 yaş küçük bir oyuncunun suratına tükürüyor it, bunlar da gelmiş yok 2 mg tükürük gelmiş de yok aslında tükürmemiş de bir şeyler zırvalıyorlar. suratına tükürmeye tenezzül bile edilmeyecek yavşaklar sizi köpekler yalasın.
dünyadaki tek örnektir.

geçen sene takımda en sevilen ilk 3 adam arasında sayılabilecekken;
taraftarın seneye düşündüğü hayali kadroda yeri olmayan kiralık, serseri, sorumsuz bir topçu.
fatih terim de bi yere kadar adam edebildi.
10 yıldır hayvan belgeseli izlerim ilk defa tüküren köpek gördüm.
meirelesin ettiği hareketi ve tükürüğünü savunmuş malakların kendisine laf etmesini sadece tebessümle izlediğimiz oyuncu

amk adama önce kendi bokunu temizle derler lan hahaaaa

cidden bu kadar yüzsüz nasıl olabiliyorsunuz verin şunun sırrını da bizde olalım ara sıra belki işimize yarar..
kader keita'nın veliahtıdır. takımına faydadan çok zarar vermektedir.
arıza herif, agresif futbolcu. galatasaray her arıza, sık sık kırmızı kart gören futbolcusunu gönderecek olsaydı hasan şaş 11 sene galatasaray forması giyemezdi.
meireles olayı olmasaydı bugün daha büyük tepki alırdı ama yapacak bir şey yok çünkü meireles çıtayı yükseltti. bugün bir futbolcuya tükürdü demek için şöyle ağız dolusu sağlam bir balgam görmemiz lazım. melo her normal futbolcu gibi ağzına gelen karı üfledi sadece yada konuşma sırasında tükürdü gibi gözüktü ne bileyim. bunu asla bilemeyiz.
tükürmemiş gördüğüm kadarıyla ama en azından küfür ettiği bariz. kırmızı da doğru.
dün takımımızı zor durumda bıraktı on kişi oynadık onun yüzünden bencede tükürmedi ama hemen adama sinirlenmemeliydi belli psikopatsın adamlarda seni sinirlendirmeye çalışıyordu zaten ve başardılarda ama önemli olan yenmekti ve yendik hakkımızla.
eğer bir insan tanrı ve çocuklarının üzerine yemin ediyorsa itibar etmek gerekir. zaten tükürmediği net.

godik: fenerliyim.
agresif futbolcu.

arkadaşlar melo tükürdü tükürmedi. hareket var tükürüğü gören yok buraya kadar normal. ülkenin gündeminde. ancak neden kimse oğuzhan mıydı adı neydi., o adam melonun ağzının içinde ne arıyor. neden kimse bunu sorgulamıyor. maç durmuş melo arkasını dönmüş gidiyor. zavallı bir zat meloya ve akabinde hakeme bir şeyle söylüyor. melo dönüyor başka biri meloya saldırıyor. dur bi sabah ne yedin ağzına bakayım der gibi. siz olsanız ağzınızın içine giren adama ne dersiniz.
bence kırmızı kart görmesinde asıl sorumlu necip. önce gitti sabri'ye saldırdı. kavga çıkarmaya çalışan halini o an sezdim. sonra gitti melo'ya saldırdı ve vahim olay gerçekleşti. maçın sonunda da sneijder'e bir saldırısı var ve anca o zaman sarı kart gördü.
Futbol kariyerini bitirinceye kadar galatasaray'da kalmasını istediğim futbolcu. Lakin en geç sezon sonu gönderilmesi muhtemeldir.
10 kişi ile döşediğimiz maçta kırmızı kart görmesi ile ilgili olarak çok sert eleştirildi.

sahada acizleri oynayan şerefli ! rakibimiz bu kırmızı kart olayına neden bu kadar sarıldığını anlamak aslında zor değil.

ilk yarı resmen sahaya gömdük.

neyse..

kırmızı kart olayına gelince.

pozisyondan önce melo necip ten topu almaya gidiyor.

necip kendisine faul yapıyor.

yan hakem izliyor.

melo dönüp giderken necip arkadan laf atıyor.

yan hakem izliyor.

olayla alakası olmayan oğuzhan gelip melo ya sataşıyor.

yan hakem izliyor.

ve olaylar gelişiyor.

ama buraya kadar izleyen hakem birden hakem olduğunu anımsıyor.

orta hakemi uyarıyor.

melo kırmızıyı görüyor.

sonra melo çirkef.

ben melo nun yerinde olsam o yan hakeme

portekizce sen çok kaliteli hakemsin işareti yapardım.

böyle sol elimin işaret ve baş parmağıyla yuvarlak yapıp

diğer elimin işaret parmağıyla da içine sokup çıkararak.

ama portekizce.

illa ki portekizce.

sonra melo çirkef de mi ?

haysiyetinizi şerefinizi sikeyim...
gs'li arkadaşlar sakın kızmasın. takımınıza bir şey demiyorum ama bende iki tane melo olsun alarmları söktürürdüm evden, arabadan falan.
tanım: psikolojisi bozuk p"it"bull.
sahada yapmadığı çirkeflik kalmamış, terör estirmiş, ırkçılıktan ceza almış, adı şikeye karışmış emre belözoğlu bugün fenerbahçe'ye transfer olmak üzere. emre, milli formayla taraftara küfür etmiş bir futbolcu.

türk medyası melo'yu astı. biletini kesti. bugünden itibaren emre'nin transferiyle ilgili yorumları dinleyin. melo'yu asanlar, emre'yi nasıl yüceltecekler. bu adam sporda şiddet klibinde rol alırken, ırkçılık, şike, doping yapmamış, futbol oynamasının önünde hiçbir engel olmayan melo'nun gönderilmesi isteniyor. türkürdüyse cezasını çeker. hoş, türkiye'de pek cezası da olmuyor bu işlerin neyse. en azından galatasaray taraftarının bunların farkında olması gerekiyor.

melo'yu rakip takımın yıkması gerçekten zor. hele de fizik olarak iyiyse. ancak böyle psikolojik olaylarla zayıf düşürmek mümkün ki, melo bu zaaflarından ettiği zararın fazlasını kazandırmıştır rakiplere aldırdığı kartlarla. ama bu adamın arkasındaki tribün desteği azaldıkça onu kontrol etmek mümkün olmayabilir. zaten bu adamı fatih terim ve büyük taraftardan başkası kontrol edemez. başka şartlarda futbol oynaması çok zor. katkısı inkar edilemez. bu sezonki gecikmesinin selçuk inan'ı da nasıl etkilediğini, iki kişilik bu ekibin türkiye'nin en derli toplu ortasahasını nasıl oluşturduklarını hatırlatıp hakkında yazılmış şu güzel yazıya bırakıyorum işi,

http://www.alisamiyensoka...saray/gundem/felipe-melo/
Galatasaray taraftarinin gozunde butun heykelleri yikilmis olan adam. Sezon sonu da yolcu.
bir galatasaraylı olarak takımımda görmek istemediğim topçu. geçen seneki futboluyla takımın olmazsa olmazıydı ama bu sene gerek hiçbir şey yap(a)maması, gerekse dengesiz hareketleri ayrıca takımın da yabancı sınırını aşması nedeniyle yerinde yekta'nın da aslanlar gibi oynayacağını bildiğimiz için; üzülerek söylüyorum ki artık gerek yok bu adama.

her şey için teşekkürler felipecim. fenere attığın o golle zaten efsane oldun, bundan gayrı ya adam gibi oyna ya terk et.
http://galeri.uludagsozlu...-melo-de-carvalho-386104/
gs taraftarı hala kendisini savunacak bir şey aramaktadır. rakibe tüküren, takım arkadaşına saldıran, hocasını iten bir adam. keşke bir tane de gs taraftarını dövse de akılları başlarına gelse.