bugün

avrupa' da bidon, türkiye de yıldız olarak anılan futbolcu. kendini köpek yerine koymayı çok sevendir.
(bkz: hoşt ulan hoşt)
ligdeki ilk golü galatasaray kalesine atmış futbolcudur.

ahh, ahh..

not: bu ne sevgi ah, bu ne ızdırap!
dünkü derbide izleyenleri çok şaşırtmıştır. yahu bu adam attığı her golden sonra it taklidi yapmıyor muydu? ne oldu maması mı verilmedi?
dün gece kaleleri karıştırıp kendi kalesine bir forvet edasıyla kafa golü atan futbolcudur.
çok sempatik olan pitbull lakaplı futbolcu.
beşiktaş derbisinde kendi kalesine gol atıp dahada sempati mi kazandı.
allah ondan razı olsun.
adam inanmış yahu. seviyorum bu adamın bu huyunu. *
http://s1.directupload.ne...mages/120902/dcxdowpr.swf
60. dakikadan sonra yorulandır. milli takım arası çok iyi gelicek ona.
http://a7.sphotos.ak.fbcd...330214970_952556567_n.jpg
manchester maçında sıçan üzerine sıvayan ortasaha oyuncusu. ulan bu taraftar seni bunun için mi sevdi?
yaptığı uzun tatilin sıkıntısını çekmektedir hala..
yaptığı uzun tatilin sıkıntısını bizlere çektiren futbolcu. Bu sezon kayda değer bir performans göremedik kendisinden.
hala tatilde anlaşılan. eh para için 3 ay koskoca kulübü oyaladın şimdi dalganı geçersin tabii...
gs nin akıllı davranıp kiraladığı topçu. patlar bu patlar.
sapıtmaya müsait bir adam. fazla duygusal. kondisyon eksikliği bütün futbolunu ve takımı olumsuz etkiliyor. korkuyorum moralini bozup küsecek, geçen seneki melo'yu izleyemeyeceğiz. 19 eylül 2012 manchester united galatasaray maçında rezaletti ama seviyoruz kendisini.

http://www.google.com.tr/...p;ved=1t:429,r:0,s:0,i:51

şu bir kere pek çok şeye yeter. ama oğlum topla kendini lan. bu böyle gitmez. transfer yaptık, güçlendik ama geçen seneki galatasaray'ın üzerine çıkamadık. melo aklını başına al adamı hasta etme.
oyundan çıktığında manchester'ın ne kadar rahat geldiğini gördükçe ne denli önemli bi adam olduğunu bir kez daha anladığım futbolcu. Tam hazır olunca futbol alimlerinin birer birer ağızlarını tıkayacaktır.
ne var olum bu adamda 13 milyon euroluk? bi açıklayın lan? vallahi çok merak ediyorum. resmen hırslı tavırları ve tribüne oyunuyla iş yapıyor bu adam. geçen sene mehmet topal da olsaydı eminim o kadar gol atardı. misal bursaspor o ruhu yakalamışken sercan yıldırım, volkan şen, ozan ipek kral oldular. ya şimdi? adam olan adam öyle spekülasyonla üç kuruşun peşinde koşmaz, taraftarı yönetimin üstüne salmaz.

bu adam ne kadar gereksiz iş varsa yapan adam. yapamadığı tek şey basit oynamak. iyi futbolcu mu? evet türkiye ligi'nin üstünde, ama nerde kafa? sadece donunda. bırakın kardeşim ben de galatasaraylıyım. azıcık gözlerinizi açın. takım varken var olan futbolcunun oyunu en fazla bi sezon sürer. dünyada bunun binlerce örneği var. he şu an say desen göt olurum o ayrı. gazla nereye kadar gidecek böyle bu önlibero işi bilmiyorum. durun sadece bir yarı boyunca melo'nun bu sezon oynadığı maçların sadece bir yarısını izleyin neler neler göreceksiniz. yahu adam geçen sezon son 7-8 maç kral benim diyerek, sallayarak peygamber vitesinde oynadı. melo oynamazsa kimse selçuk inan'dan iyi performans beklemesin. dolaylı olarak gol posizyonu da beklemeyin. adamın kafası hep bi geride kalıyor. orduspor maçı bunun en net örneği.

her şeyden vazgeçtim bari bizi şu hakan balta'dan kurtarın, n'olur?

not: işbu entry kesinlikle bi maç yenilince takımına sallayan sığ ve seviyesiz taraftar yorumu değildir.
geçen sene sonunda kesinlikle takımda kalması gerektiğini savunanlar hali fazlaydı. melo çok yetenekli, çok kaliteli bir oyuncu ama bonservisi için istenen o para hele de yaşı düşünüldüğünde çok fazlaydı. gargano deyip durduk ki kanımca aynı maliyete alınabilirdi ama terim ve yönetim tercihini -ki kiralanması son derece mantıklı bir yaklaşım- melo' dan yana kullandı. eğer bonservisi alınmış olsaydı şu an çok daha sert şeyler yazıyor olurdum, neyse ki sadece kiralandı ve eminim bu sezonun sonunda kesinlikle yerine daha genç ve disiplinli bir isim alınacaktır uzun vadeli bir sözleşme ile. tüm takım kamp yaparken bu adam belli ki hiç çalışmamış. tekniği, yeteneği, oyun zekası elbette yine var ama geçen seneki ikili mücadelelerdeki üstünlüğünden, ileri geri çalışmasına yarayan müthiş enerjisinden ve uzun pasları, topu ileri taşımasını sağlayan mental ve fiziksel gücünden eser yok an itibarıyla.
hata kendisinde değil bu kadar nazı niyazı çekip takıma getirenlerde. bütün yaz boyunca eşek gibi çalışan adamlara haksızlık değil mi bu? sen adamı 3 ay yatır sonra getir hemen 11'e koy. ne güzel. benim mi götüm kalksın amk melo ne yapsa az.
bu akşam geçen seneyi hatırlamasını istediğimiz adam. gol at, pitbull ol!

auvvvvvvvvvvvvvvvvv!

dört gündeeeeeeeee kral olmadııııııııııııık
dört gündeeeeeee tahttan inmeyiiiiiiiiiiiiz
imparator fatih teriiiiiiiiiiiiiiiiiim
öleneeeee kadar seninleyizzzzzzzz!

lay lay lay lay lay la laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay

eöhhhhmmmm...
bugün saha da başı boş "köpek" gibi gezinen futbolcu.

o değil de elinizde fena patladı.
her seferinde kiralandığı aklıma gelince derin bir oh çekmeme sebep oyuncu.
geçen sene ki performansının ekmeğini yiyen futbolcumsu kişilik. sözde orta alanın dinamosu... Lakin selçuk şahin kadar faydası olmadı bu sene. Hamit altıntopla beraber bu sene çok saç baş yoldurması muhtemeldir.
yönetimin büyük bir umursamazlıkla geç transfer ederek büyük hata yaptığı kaliteli bir futbolcu.

geçen sene neler yaptığını hepimiz gördük.
3 ay yatmasını ve kampa dahi katılmadan takıma katılmasıyla alakalı kesinlikle birinci derecede suçlu olmayan oyuncu

messi bile 3 ay beklenmez hemde diğer arkadaşları çok pardon ama it gibi çalışırken

sırf taraftar kızmasın diye başka isme yönelmediler yani bir b planı yapmadılar ve resmen adamın keyfinin gelmesini beklediler

yönetimin bu bekleme planı akıllıca yorumlandı ama ben o zaman da yazmıştım.kim olursa olsun o antremanı yemezse o sezon ondan bi hayır beklemeyeceksin.çok da açık bir örnek vardı önlerinde hemde riera

o da hazırlık kampına katılmadan girmişti takıma icraatı sıfıra yakın oldu

bu adam takımdaki en kilit adamdı geçen sene selçukla beraber.gelme sürecinde de yazmıştım.eğer istenilen formu tutmaz ise çok ciddi anlamda bu sezon adına geçmiş olsun derim galatasaray için..
kosmuyor. dunku macin en kotusuydu.

3 ay pesinden kostuk, geri dondu hemen formayi verdik, adam simarir tabi calismaz.

kendine gel melo!