bugün

latince kokenli mutluluk, esenlik anlamina gelen kelime.
1998 - 2002 yıllarında hüküm sürmüş, dört sezonluk bir dizi. Başrollerde Keri Russel, Scott Foley ve Scott Speedman 'ı görmek mümkün.

Bu yaz, dizinin Türkçe altyazısına da kavuşunca, durmadan izleyip bağımlılık haline getirdim *
Tabii daha ilk sezonun on sekizinci çevirisine kavuşamadığım düşünülürse, bir üstteki cümle biraz saçma kaçmış olabilir.
Dawson's Creek'le gerçek hayatı harmanlayan dizi.1998-2002 asasında 4 sezon sürmüştür.Sadece ilk 2 sezonunu izlemiş biri olarak eğlenceli bir dizi olduğunu belirtmeliyim.Dizinin temelini oluşturan cümle şudur ki 'Sometimes it's the smallest decisions that can change your life forever' Geri kalan için;
--spoiler--
Felicity adlı kızımız liseyi birincilikle bitirmiş.Amerikanın en iyi üniversitelerinin birinde tıp bölümünde hazırlık sınıfına kabul edilmiştir mezuniyet gününde lise boyunca uzaktan platonik aşık olduğu ben covington adlı delikanlıya andaç yazdırır.Bu delikanlı Felicity'nin aklına kurt düşürür ve çocuğun gittiği üniversiteye gitme kararı alır kızcağız.Tabi ailesi ambargo koyar ama kız kararlıdır.Üniversite'ye (bkz: NYU) gittiğinde Ben'i başka bir kızla öpüşürken görünce hayatının şokunu yaşar.Öğrenci danışmanı olan üst Sınıf öğrencisi Noel'dan yardım ister
--spoiler--
bugün itibariyle bitirdiğim dizi. çok güzel ve derin bir diziydi. az önce bitirdiğim için ölmüş gibi konuşuyorum.
Arrow dizisindeki sempatik karakter, rolüne cuk oturmuş.