bugün

boca juniorsforması giyen arjantinli futbolcu.
eric gerets'in ilk geldiği dönemlerde en çok istediği oyuncu olan arjantinli futbolcu. bu sezon almanya'nın monchengladbach takımında oynuyor ama çok etkisiz.
yıllarca galatasaray ile adı anılan ama en sonunda borussia monchengladbach takımı'na transfer ve bu takımla da küme düşmüş şimdi meksika'da oynayan futbolcu.
bursaspor ile anlaştığı söylenen topçu.
hadi bakalım dediğimiz topçu. bursa ya geliyomuş diyorlar.

http://www.ajansspor.com/...sa_Insua_ile_anlasti.html
http://spor.mynet.com/hab...-yildiz-bursasporda/24106
bursasporun transferini sonuçlandırmak için istanbula getirdiği arjantinli futbolcu.
http://www.sporx.com/futb...49/?takim=166&ref=ABM
marcelo gallardo ile birlikte adı bir zamanlar galatasaray'la fırtınalı transfer söylentilerine karışmış futbolcu. şimdi de adı bursaspor ile anılıyor.
bugun ben ve benim jenerasyon için mutlu bir gün olmalı. yıllardan beridir bekliyoduk bu adamı her sabah gazetenin spor sayfası açılıp geldi mi acep diye bakılırdı. kısmet 22 yaşındayken geldiğini görmekmiş. sevindim mutluyum formasını bile alabilirim.
galatasaray'ın çok isteyip alamadığı, lakin şu an bursa'da bulunan ve muhtemelen imzayı atacak olan arjantin'li orta saha oyuncusu.
kaynak: ntv spor...
büyük ihtimalle önümüzdeki sezon kendisini bursaspor formasıyla izleyip coşacağımız tangocu, camiamıza hayırlı olsun, transferlerin devamını bekliyoruz.
17 Haziran 2010 itibariyle Bursasporludur.
özhan canaydın döneminde her sezon başı marcelo gallardo ve robert pires ile birlikte galatasaray'ın transfer gündemini meşgul etmekteydi.
şimdiden beste hazırladığım bursasporlu futbolcu.
ertugrul saglam in transfer yapmamasi gerektiginin bir baska kanitidir, eksiklik olan bolge mi ki insua nin oynadigi bolge? hem maliyetli, hem bursa nin tarzi olmayan bir oyuncu. su ertugrul saglam basarisinin en buyuk nedeni dar butcesinden dolayi cok transfer yapamamasidir, bjk deki basarisizliginin nedeni de tam tersi durumdur. (bkz: bu boyle biline)
rüyamda gördüm bu adamı. ntv spor backgroundda o kadar çok açık kalmış ki rüyamda gördükten sonra, "bu kim lan?" diye araştırdım. demek fitbolcuymuş.
bursaspor'a imzayı attıktan sonra lig tv'ye galatasaray'dan hiç teklif almadığını açıklaması, türk spor basınının ne halde olduğunu göstermesi açısından manidardır.
bursaspor'un önemli bir işe imza attıgının gülen yüzü.
arjantin formasını 14 kez giyen tangocu. quaresmayla aynı tarihlerde türkiye ye geldiği için hakettiği ilgiyi çekmemiştir.
imza töreninde "haftaiçi para biriktirip haftasonu maça gelen taraftarımız için herşeyimi vericem." diyerek tüm bursaspor taraftarının gönlünü fethetmiştir şimdiden.
ilk defa şampiyonlar liginde 30 yaşında oynacağı için zevkten dört köşe olan futbolcu.
ölmüş galiba.

adam bursa'yla sözleşme imzaladı. ee?

e kaldı işte öyle. o kadar hazırlık maçı oldu, adını bi kere duymadım. nerde lan bu?
resmen elinde patladı bursa nın, zira düz koşudan başka hiçbir şey yapmadı türkiye de şu ana kadar.
şayet ertuğrul hoca uygun görürse 28 ağustos 2010 sivasspor bursaspor maçında maçın gidişatına göre forma giyebileceği açıklanan futbolcu.
28 ağustos 2010 sivasspor bursaspor maçında forma giyen, batalla nın yerine oyuna girmiş futbolcu.

edit: protest sanayici ve dshe teamsah a teşekkürler.