bugün

"lan ne biçim yeni bölüm bu?" diye 2 saattir düşünüp durduğum dizidir. ilk bölümün sonunu gördük de devamını göremedik. geçmişe mi döndüler? flash back ilk defa bu kadar anlamsızca kullanılıyor gençler...
(bkz: Suç onda değil onu bu hallere getirende efenim)
(bkz: kaç ordan seni sikecekler)
o kadar zengin olacaksın, kızlar etrafında fink atacak bi'de abaza olacaksın. peh. ben boşuna hem fakir hem abaza olduğum için üzülüyormuşum.
suçu çoçana bir yengesi olması. ah fatmagül keşke yengeni gönderseydin uğurlamaya be kızım. o yengene tequilaları boca etselerdi de aklı başına gelseydi nalet karının.
bölüm bitti hala anlayamadım. fatmagül'ün suçu neymiş?
"eskiden bihter olmasıydı" diyenleri boğmak, parçalamak istediğim dizidir.
lan espri dediğiniz şey zaten iğrenç! bir de neden herkes tekrarlıyor. bu espri ilk yapıldığında da komik değildi ki anasını satayım.
her kelimeyi en az iki kere tekrar eden,safdirik abiye sahip olması.
ilk bölümde gördük ki hiç degişmemiş olmasıdır.

__bihter__

(behlul le telde konusur)

adnan: kimdi o?

- annem. akşam yemege cıkacakmıs ta yanına gelmemi istiyor.

__fatmagül___

(adamın biri asılmaya kalkıyor.)

muSTAFA : kimdi o adam ne istiyor senden?

- hiç tuvaleti sordu
sonun da ögrendik başımız göğe erdi.
artık başımıza belayı aldık. vatana millete hayırlı uğurlu olsun.
her perşembe sol frame fatma gülün suçu ne diye inler. sabah kantinciyle muhhabet konusu olur. serviste dalga konusu olur. okulda hoca ayy bizde akşam beyimle izledik geyiği yapar. perşembe akşamları arkadaşlar çekiştirir hadi noluuuuuur izleyelim diye.
ulan benim suçum neydi uçuncü sınıf bir hikayeyi izlemeye. üstelik film olsa 2 saate izle çık. ama yok bütün sene biz fatmagü'ün suçu ne yau sorunsalını düşünücez. başka dertleri ünütmak için başkalarının dertlerini düşünmek gerekirmiş.
şimdiden haziran ayı gelse. kurtulsak şu beren çakması yarmagülden.
suçunu bilmem de cezası belli olan dizi

(bkz: yarak afedersin)
o değil de bir bulut olsam'ın suçu neydi. aynı hemen hemen.
taz zamanda gebersinde dünya bir dizi illetinden daha temizlenmiş olsun dizisi.

gece dışarı çıkma planlarımız kuzenimin babası engeline takılınca kös kös oturmaktaydık kuzenim askkolik ve bendeniz. sonra fatmagül ün suçu ne isimli gıcık diziye sinirlenen anneciğim espiriyle karışık bize de laf soktu alttan alttan...

annedekises: hıh fatmagülün suçu neymişmiş. ne olcak gecenin bir yarısı öööyle sokaklarda, deniz kenarlarında gezerse olacağı buydu!
teyzedekise ve annedekises: kıs kıs kıs kıs kıkır kıkır...

alacağın olsun anne, sen hiç böyle yapmazdın*.
bu diziyi beğenenler ı spit on your grave i izlesinler, bayılırlar. öyle başarılı, böyle başarılı; nesi başarılı abi? ucuz istismar sahneleriyle, et pazarlayarak, halkımızın cinsel açlığını sömürerek; son zamanın sex ikonlarından beren saat'i kullanarak reyting almaya çalışmış popüler çöp! yaprak dökümü'nün yazarlarından çekeceğimiz var. yakında intikam kadınınıda diziye çevirir bunlar!

edit: kimse bana penisi olmamasıdır, kadın olmasıdır; demesin şimdi. bu memlekette tecavüze uğrayan 15-16 yaşında erkek çocukları var!
soru başlık altında cevap yazarak sözlük formatını s.kip atanları bize gösteren, turnosol kağıdı kıvamında dizi olmuştur.

ayrıca twitter'a da ilk günden girmiştir, şöyle ki;

http://bit.ly/9HqoYo
beren saat'in sevişmeli yeni dizisi.

kıvanç ezel'e kaçıp paçayı kurtardı. beren'in üstüne bu rol iyice yapışacak ve müjde ar gibi her filmde/dizide tecavüz kaçınılmaz olacak.
yazmıştım ama tekrar belirtmek istedim. Fatmagül'ün suçu, bir kadının 4 kişinin tecavüzüne uğramasını espri malzemesi yapabilen gerizekalıların yaşadığı ülkede dizi karakteri olmak.
not: çok tepki aldı erkeklerden nedense.
beren saat in performansı karşısında şaşırdığım dizidir.duygulanmama, bir kadın olarak empati kurmama neden olmuştur tecavüz sahnesi.beren saat in bihter karakterinden sonra bu dizide oyunculuğuna bir tık daha eklediğini düşünmekteyim.saçma sapan espriler yaparken, bunun bir dizi beren saat inde bir oyuncu olduğunu unutmamak gerekir.*
sehirci alışmıştı kıvanç'a başkası olunca garip oldu .
Fatmagül'ün şuçu değil de, bir insanlık suçuna değinmek istedim bu gece.
Bu tecavüz sahnesi münasebetiyle...

Beren saat'in olmuş denilebilecek oyunculuğuyla bir tecavüz sahnesi gerçeği ancak bu kadar yansıtabilirdi. Suçunu öğrenmek maksatlı beklediğim sahne buydu, gerçekten de büyük bir suçtu! Birini sevmek ve tüm saf duygularıyla son anda yanında olmayı istemek.

Çünkü o kadındı güçsüz olan taraftı, Penis gibi bir silaha sahip değildi, çünkü kadın becerilendi, sikilen taraftı, istismara uğrayan belki de sonunda öldürülen... Çünkü o kadındı, yaradılışı buydu, Kabullendi. Bugün dünyanın en büyük silahı ne diye soracak olursanız bana, sanırım penis demek yersiz olmayacaktır. En güçlü silah, tek mermide öldürür mesela. Bir tecavüz öldürmez insanı. Sanırım süründürür. Bir ömür!

Fatmagül'ün gözyaşında; 11 yaşındaki küçük kıza tecavüz edildiğini gördüm, Fatmagül'ün çığlığında Bir adamın kucağında kadın olan küçücük bebeği duydum.

O adamların ise, tek taraflı aldıkları zevkle zafer kazanmış surat ifadelerinde...
insanlıkla birlikte öldüm!
çakma bir behlül'ü olan dizi. yine sarışın bir piç monte etmişler diziye azizim.

(bkz: her gördüğü sarışın erkeği behlül sanmak)
(bkz: anama sövdü ağbey)
dün sözlüklere baktığımda ışığı gördüğüm dizi. final bölümüyle ekşiyi çökertecektir.
--spoiler--
Taksim Meydanında Sikinizden Asılsanız ibret Olursunuz Ananıza Saygıyla Baksanız Adam Olursunuz
--spoiler--
http://www.tividizi.com/fatmagulun-sucu-ne-1-bolum.html