bugün

görsel

Vedat Türkali'nin ölümsüz eserinden uyarlanan dizi...

Dizi 80 bölüm sürmüştür...
o saatte orada olması. evet.
1993.
görsel
çok büyük hayat dersleri içeren bir dizi. halen izliyorum.
banane amk denilesi sorunun cevabıdır. evet.

görsel
Beren saat'in niye fransız dj'le takıldığı böylece daha iyi anlaşılmış oldu.
Fransızlar en iyi dizi ödülü vermişler. Tebrik ederim.
Diziyi yeniden YouTube yüklüyorlar ama adminini boğasımız geliyor fatmagüle "kirlendi" yazıp yazıp duruyor yazık. Umarım YouTube admini de tecavüze uğrar.
Fatmagül "cinsel saldırıya uğrar 4 kişi tarafından" demek çok mu zor videonun açıklama kısmına yüz kişi dedi sil diye silmememiş.
Yazık.
Keşke fatmagül karakterini kerime değil de başkasına aşık etselerdi kerim karakterini sevmiyorum.
sucu sozlukte adina baslik acilmasi.
YouTube admini şerefsiz olan dizidir fatmagül için video açıklama kısmına "kirlendi" yazan onun bunun dölleri var yazık. Bu ay yapım kimleri alıyor da bu dizilerin başına yükleyici olarak görüyor yazık.
ulan ne suçu olacak. böyle dizi adı mı olur dediğim dizi.
Dizinin teve2'deki finalinin sonu insanı yine ağlatmıştır.
Nesini eksilyorsunuz lan kokuşmuşlar.

Beyinsizler..
Dizinin sonunda gerçek hayatta tecavüze uğrayan kadınların ismi söylenmişti, şimdi olsa şule çeti ve özgecan aslanı da katarlardı.
şimdiki osuruktan dizilere bakınca baya iyiymiş.
Şule çet davası ve özgecan'ı hatırlatan dizi.
bazı kokuşmuşlar niye eksiliyor anlamak da zordur yazık... sanki yasaları ben koydum ben kaldırdım mallar salaklarç... ya da kendi kokuşmuşluklarını görmek de zorlarına gitti.
çok güzel dizi...
zamanının boş kanunlarını eleştirmek için yapılan filmdir fatmagülün suçu ne 1980... k,rlendin gözüyle bakıldığı için tecavüze uğrayan kadına yazık... zamanında tecavüzcülere gün doğmıuş olduğunu belirtmektedir evet.
içinde mağduriyet de haksızlık da bulunmayan dizimsi.
Zamanında ne kadar da boş kanunlar varmış be el kadar bebeklere tecavüz ediliyor onlarla el kadar bebeklri de evlendirin yazık.
Zamanındaki en güzel dizi işidir evet.
Kerim hem kıza tecavüz edip de hem de evlenecek miydi bu ne biçim iş lan itler bu ceza mı kokuşmuş herifler. Kızınız fatmagül olsaydı görürdüm sizi.
Yoktur aşağılık tecavüzcü piçlerin kurbanıdır evet.
fatmagül ün tek suçu beren saat olması.
O kokuşmuş kerim orjinalinde tecavüzcü şerefsiz aşağık herifin teki piçtir.
güncel Önemli Başlıklar