bugün

bazılarının kral olma gibi bir şansı var. biz ne yapalım?
içimin yağlarını eriten haber.

islam dünyasının yeni lideri he?

ulan bu adamın pek fazla ömrü kalmadı, yazın buraya.

bu göt oluşlarla geberip gitmezse, bi şekilde gebertilecek.

bakalım yedirtmeyecek olan koyun sürüsü, nasıl kurtaracaksınız bu kendi kendini deviren sözde padişahı!

--spoiler--
bir insanın kendine ettiği kötülüğü, bir ordu birleşse edemezmiş.
--spoiler--
kaynağı anf'dir.

(bkz: anf)
açıkçası gülünecek bir şey göremediğim olaydır. zira üzüntüyle bile karşılayabilirim. evet oradaki adam erdoğan ve oh olsun denebilir kendisine. yine de orada temsil ettiği ülke, türkiye. bizim ülkemize edilen bir hakaret bence bu olay. ha bunu bu hale getiren kim derseniz, erdoğan. yine de gülünüp, alay edilerek karşılanmaması gereken bir durum.

gerçi fas kralı'da çok sikimizdeydi ama olsun. ayıp.
ülke olarak zaten avrupa kamuoyunda şamar oğlanıyken şimdi de öften püften bir ülke olan fas ın bile kralı türkiye cumhuriyeti başbakanı nı iplemiyor. sanırım bir tek yüzde 50 ipliyor başbakanı.
%50'yi fas'a gitmemek için zor tutuyoruz.
- kim? esas ben onunla görüşmedim. *
kendisini sandıkta yenemeyen tipitiplerin ölümle korkutmaya çalıştıkları başbakana yaptıkları atardır.
sizin tehdidinizi yiyim lan. 3-5 ergenle değil envayi çeşit paşa denedi onu, beceremedi.

1 erdoğan ölse 1000 tanesi gelirde o iktidar gene maymun kırmalarına geçmez.
aa fas kralı dünya lideri tayyip hazretlerini niye siklemiyor ki? sikleyin abiler biz güçlü ülkeyiz nolur ?
kılıçdaroğlu'nu reddeden swaboda'dan sonra onur zedeleyici bir hamle daha.rezil ettiniz lan bizi.
Ülkesini de kendini de rezil eden bir diktatörün halt yemesidir. Halkına işkence yaptırıyorken, dış ülke gezisi yaparsan, böyle şamarı yer oturursun. Dışarıda barack'ın beyzbol sopasına kuzu, halkına diktatör olan iki kişilikli, hastaneye yatırılıp, ömrünün sonuna kadar çıkarılmamalıdır. Kendini yönetemeyen, nasıl bir lider olabilir ? Nasıl yalakalar var ki; bu sosyopat'ı lider olarak kabul eder ? Ayran içtiniz de kafanız bir milyon mu ?
kaçarak fasa gidip göt olmanın dibidir!.
'şimdi eşim dostum beni fas'tayım sanıyor yastayım hiç kimse bilmiyor''. vahim bir olay.
islam ülkelerine örnek olma gibi büyük bir iddiaya sahip bir siyasinin nasıl kendi kendini yediğini ve giderek silikleşen bir profile dönüştüğünü gösteren olaylardan birisidir. artık rte'nin ne içte otoritesi ne dışta saygınlığı kalmamıştır.

abd kuyrukçusu iki yüzlü ahmak bir dış politika nasıl duvara çarpıp darmadağın olmuşsa, içte kurduğunu sandığı korku devleti de halkımız tarafından yerle bir edilmiştir.

taksim yasağının artık tarih olması ve genel grev kararı alınması, ntv gibi yalakalık yapan merkez medyanın özür dilemesi, dıştan gelen kamuoyu ve devlet bazındaki demokrasiye destek mesajları, rte'nin gözde büyütülen yapay otoritesini yerle bir eden olaylardır.

her zaman söylediğimiz gibi, akp'nin kağıttan kaplan olduğu tüm çıplaklığıyla ortadadır.
böylesine çaptan düşmüş bir liderin parti içindeki gücünün azalması da beklenen bir sonuçtur.
(bkz: anf)
harbi kral adammış.
fas kralı'nın terbiyesizliğidir. orada türkiye cumhuriyeti'ni temsil eden (ne kadar eleştirilirse eleştirilsin) bir başbakan var. hadsiz kral davranışıdır.
orada hoş karşılanmaması kendi ülkesi tarafından hoş karşılanmıştır.

başlığı okuduğumda bir gülümseme aldı ve onun diğer ülkeler bu durumdayken verdiği eşit tepkiyi hatırladım.
kendi ülkesinde apk ile bizim ülkedeki akp aynı siyasi yapıda olduklarından dolayı görüşmedi. fas 'taki akp krala muhalif olduğundan dolayı kral ülkemi karıştırır diyerek bizimkini ülkesine sokmadı.
Diplomatik olarak kabul edilemezdir.
sucukçu muhasebecisinin, dün "dostum" dediklerine, ertesi gün neler yaptığını gözünden kaçırmayan kralın basiretli hareketidir. söz konusu kifayetsiz muktedirle düşman olmak dost olmaktan bin kat daha güvenli...