bugün

çirkef , ahlaksız olmadığı için küçümsenen gerektiği değeri bulamayan iyi bi adamdır..çocuklara programlar yapıyordu en son gördüğümde kendi halinde biri..
bize seks kasedi lazım ama prim vermek için..
underrated bir sanatçımızdır. unutulmayacak bir de vecizesi vardır,

"honki ponki torino, çalona bimbo boriro, muşi muşi hubobo kozizo; çiki çiki şayne tiki tak to."
kendisiyle garip bir anım olan şahsiyet.

bundan yaklaşık sekiz sene falan önceydi, faruk ilk solo albümünü henüz çıkartmamıştı. kendisi gibi msü modern dans bölümünden mezun çocukların da aralarında bulunduğu bir grup arkadaşımla, harbiye pehlivan kofte'den köfte ekmeklerimizi almış taksim'e doğru yürüyorduk. karşıdan bunun geldiğini gördük, bizim ekipteki okul arkadaşları hemen muhabbete giriştiler tabi. ben de daha önce bir iki sefer muhabbet etmiştim kendisiyle. o sırada elimde köfteli ekmeğimle aramızda şöyle bir diyalog yaşandı:

faruk- aaa kayip pena sen nasılsın?
k.p.- iyidir be faruk, takılıyoruz işte... senden n'aber?
faruk- iyi iyi, görüşmeyeli omuzların bayaa genişlemiş senin.
k.p.- ...

ben burda sustum abi... hepimiz sustuk... sonra gitti faruk. biz de ekmeklerimizi ısıra ısıra taksim'e doğru yol aldık...
*
bunlarin sulalede galiba on bes yirmi tane faruk varmis. karismasin diye boyle kodlamislar. faruk a, faruk b...
k serisinden bir ünlümüz daha. şarkı söyler. şarkı söylemeden önce de yonca evcimik'in arkasında dans ederdi.
bi de birkaç iyi adam fiyaskosunun nadide üyelerindendi.
şahin k nın oğlu.
(bkz: annesi kim)
http://urun.gittigidiyor....k-k-sini-satiyor-54415622

(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
Hakan K ve Şahin K kardeşlerin ortancası.
hani çok konuşan insanlar için ''abi ne çene varmış be sende'' derler ya,bu adamın çok konuşmasına gerek yok.ne çene var adamda be ya. *
"azar azar" şarkısı, iğrenç gülümsemesi ve berbat danslarıyla nefretimi kazanmış faruk ka insanı
en büyük özelliği hırsıymış bugün kanal a da denk geldi. hırslıyken böyle bir müzik yapıyorsa gerisini düşünmek bile istemiyorum.
ismail yeka ile serdar ortaç arasındaki geçiş evresidir. çok mühim bir musikişinastır. honki ponki'de en önemli eseridir.
valla yazdığı şarkı sözleri çokta kötü olmayan (en azından serdar ortaçtan iyidir) oyunculuk performansıyla işler güçler dizisinde şaşırtan insan.
Bomba şarkısı çok iyidir ama gel gelelim klip biraz amatör olmuştur. Köprüyü tamam bombalaması sözü iyidi de deniz neden bombalanır hala muammadır. Hala onu anlamadım.
Soyadının ilk harfini satılığa çıkartan ünlü tuhaf şey.
Şahin k alır ki bunu. (satılan k'yı)