1. 1.
  Yaklaşık 7-8 sene önce (bkz: Galatasaray) forması giymiş olan orta saha oyuncusu. Sanıyorum Belçika ligine transfer oldu.
  ... timsah48
 2. 2.
  halen belçika liginde mouscron takımında forma giymektedir.
  ... serander
 3. 3.
  cm 00/01'de amr/l/c oynayan nevi şahsına münhasır topçu. futbolun hamallığını yapanlara topçu derim ben. tam bir görev adamıydı. orta sahanın, önlibero da dahil her yerinde oynadığı gibi forvete koyduğumda da sırıtmazdı.

  galatasaray'a gönül bağıyla bağlıydı bu. paf takıma at, aylarca oynatma... yahu bir insan bir sezon oynamaz da "happy to stay at the club" olur mu? yaa bi kere "feels he should be a first team regular" ol arkadaş, ya da ne bileyim bi "wants a new challenge" moduna gir, hadi hiç olmadı bir "unknown" ol ulen!

  hiç de kıyamaz, her sezon sözleşmesini yeniler, istediği paranın fazlasını verirdim.

  cm için şöyle derim, "yolda görsen tanımayacağın ama hep takımında oynasın istediğin futbolcuları yaratan oyun". ahh... pardon; simülasyon.

  bir diğeri için; (bkz: alex pinardi)
  3 ... redwinemania
 4. 4.
  emre takımdan ayrıldıktan sonra hagi'nin yeni veliahtı dendi bu adam için. hatta real madrid'le yapılan özel bir maçta kullandığı frikik jardel'in götüne çarpıp gol olmuştu. berkant gibi çok pohpohlandı, kaldıramadı, dolandı durdu orada burada. şimdi ölse cenazesini almaya gidecek adam yok.
  1 ... arjen robben
 5. 5.
  kendine baksa real madrid'te oynardı futbolcularından. şimdilerde karagümrük'ün başarısı için ter dökmekte.
  2 ... fizikalibilitesice
 6. 6.
  sezona mersin idman yurdu'nda başladı fakat sonunu getiremeyip takımdan ayrıldı. kariyerine iyi başlayıp sonra fena sıçan genç yetenekler familyasına aittir.
  ... renewagner
 7. 7.
  fatih terim' in ilk döneminde a takıma dahil olmuş, ardından çeşitli takımlarda kiralık oynamış, lucscu döneminde, bir real madrid hazırlık maçında, jardel' in ' popomla bile gol atarım ' demesine yol açacak frikiği kullanmış eskilerin yetenekli futbolcusu.
  1 ... unidentified stranger