bugün

yeni bölüm ne zaman çıkacak arkadaş 2 haftadır yeni bölüm yok amk.
bu sezon takip etmediğim çizgi dizidir. eksikliğini de hissetmiyorum aslında.
Ordaki köpek de candır ya..
izlediğim en komik çizgi dizi. şuan 12. sezondadır. dizide ortalama 6 karakterin seslendirmesini Set Macfarlene yapmaktadır.
çizgi film deyip geçilmemesi gereken, espri hazinesi bir eser adeta. izleyin izleyin asla vakit kaybı olmaz merak etmeyin.
full hd izleyeceğim türkçe altyazılı bir kaynak bilenlerin mesaj yoluyla Bana iletmesinden memnun olacağım über dizi.
En baştan izlemeye karar verdiğim dizi. O değil de bizim Türk dizilerinden daha güzel ya bir çizgi dizi. Nasıl bir sektör böyle.
yeni sezonu ne zaman başlayacak merak içeresinde bırakan dizi.
bolca mizah bulunan amerikan çizgi dizisi.
Bi simpsons olmayan ama simpsons lar ile aynı anda yer aldıkları 5 dakikalık bir bölümü olan dizi.
hiç ısınamadığım bir dizi. ama cnbc-e de rast gelsem izlerim.
yeni sezon ne zaman başlayacak acaba bilen bir yazar dostumuz pm kutumu yeşillendirirse sevineceğim.
bob's burgers'in götünün kılı etmeyecek bayık seri.
artık bitmesi gereken dizidir. son sezonun ilk bölümüne baktım yeter artık dedim.
biraz komiklikten çıkmıştır. komik aslındada önceki halinden daha az komik. kafa gene aynı kafa gerçi. şaşırdım şuan.
sabah sabah iyi giden çizgi dizi.
11. sezon 15. bölümünde peter müslüman olmuştur, gülmekten de yarmıştır.

tabi ki tahmin edebileceğiniz gibi işin sonunu terör eylemlerine bağladılar ama olsun. en çok eğlendiğim bölümlerden biriydi.
a ship rescued today, relationship repliği ile ağlatmış, hüzünlendirmiş ve yardırmıştır.
Şuan Sezon besteyim Guzel giden dizidir. ileriki Sezonlarla ilgili hiç spoiler almadım. inşallah bozmaz böyle devam eder.

Öncelikle dizinin baskahramanı Peter abimiz flashbackleri ile bizi kırıp geçiriyor ama bazı flashbackler çok gereksiz... Yani bölümün ömründen yiyor.

Stewie denen psikomanyak velet fazlaca abartilmis gibi geldi bana. Yani isin silahı zaman makinesi falan kullanması cok abartılı geldi bana.onun haricinde çok sempatik bir karakter.ozellikle Brian ile atismalari çok kaliteli repliklerin çıkmasını sağlıyor.

Brian en ilginç karakter bana kalırsa. E çünkü bir sonraki adımını kestiremiyorsunuz. Düzgün konuşması ve kalın sesiyle entel bir köpek izlenimini veriyor. Dizinin bence baş karakterlerinin biri. Stewie ve Peter ile kiyaslarsak neredeyse hiç flashbackleri yok ama olsun biz onu Stewie ile atismalarindan seviyoruz.

Lois'e hiç isinamadim nedense. O da tuhaf karakterlerden biri açıkçası.evdeki polemiklerin çoğuna dahil olur. Stewie nin bas düşmanıdır. Flashbackler dizinin bel kemiği. Ama bu ablamızın hiç flashbackini görmedim.sadece Peter ile kavga ediyor başka bişey yok.

Chris favori karakterimdendir. Bi kere ses tonu harika yaratılmış,tam bir pic amerikan çocuğu sesi gibi.moronluk yönünden oldukça Petera benziyor.kisacasi sevimli bir karakter ve daha fazla rol verilmesi taraftariyim.

Meg'i soylemeye gerek yok sumsuk,ergen bir kız zaten.ev ahalisi de sevmiyor kendisini Peter kızı olduğunu çoğu zaman unutuyor. Lois ilgilenmiyor falan falan.

Kahve üçlüsü dizinin olmazsa olmazları. Quagmire zaten diziyi götüren yegane karakterlerden biri.abazaligin Nirvanasina ulasan bu herif gigigidy gigidy go ve allll riggghhht! Demesiyle gönüllerde taht kurmuş zaten.

Cleveland dizinin en sevmediğim karakteridir.yavas konuşması ve uyuşuk bakışları adamı sinir eder. Diziden sogutturur. Bi de bu adam için ayrı dizi yapılmıştır. Ilgilenenlere

Joe ya gelirsek belden aşağısı felctir bu adamın. Genel olarak komik diyebileceğimiz karakterlerden biridir.birden agresifce bagirmasi ne kadar hoş olmasa da iyi karakterlerden biridir kendisi.

Bu karakterlerin dışında adam west,huzurevindeki sapık amca gibi yan karakter de diziyi çekici kılmaktadır.
Genel olarak dizi karakterleri benim gözlemlerimle böyledir dostlar. Biliyorum daha dizinin yarısındayım v e daha görülecek çok sezon,cok bölüm ve cok flashback var. Hepsini izlersem Sayet buraya yeni gözlemlerimi yazacağım...
muhteşem bir sezon finali yapmıştır. gene insanı yerlere yatırarak güldürmüştür. sadece stewie karakterinin tatlılığı ve zekası için izlenir.

edit: the simpsons' cılar rahatsız.
ben bunu nedense hep "the family guy" sanıyordum bir ara lan..
peter karakterinin herhangi birine şaka yapmadan önce inceden inceye gülmesi beni benden almaktadır. şurada görebilirisniz:

https://youtu.be/D4QnQBkdgrU?t=32s
*
14. sezonada bomba gibi girmiş animasyon dizisi. özlemişim stevie psikopatını.
Saçmalık=güldürmek denklemini kurduran çizgi dizi.
absürdizm saçmalık değildir. bunun için family guy saçmalıkla değil absürdizm ile güldürmektedir. gerçi son sezonun bir önceki sezonu pek güldürmedi ama olsun..
güncel Önemli Başlıklar