bugün

bir android market uygulaması.
zamanında çok sevdiğim bir uygulama idi. Sitem arama sonuçlarında ilk 3 sıradaydı hep. Güzelde hit geliyordu. Ama birgün Tamindir bu uygulamayı farketti.. Adamların uygulamayı eklemesi ile ilk 2 sırayı google sanki onlara zimmetlemiş gibi beni peş peşe arktalara attı. Şimdi 7-8 sıralardayım doğal olarak artık o hitin 10birini almıyorum.
http://www.ucretsizprogra...id-kahve-fali-uygulamasi/
Falcı Bacı diyor ki;

Yakın vakitte yeni tanıştığın biri ile nedensiz yere tartışıp gerileceksin. ileride neşeli ve mutlu anlara tanıklık edecek bereketli bir yuva kuracaksın. Hayattan ne istediğini bilen ve hedefine doğru emin adımlarla yürüyen birisin. Kan bağın olan bir kadın ile ilgili duyacağın haberler yüreğini ferahlatacak. Kendinle ilgili yapacağın ufak tefek değişimler motivasyonunu çok yükseltebilir.
Biliyo bu bacı işi.
Kafayı bozduğum bacı. görsel
terlik fotoğrafı gönderdim, yanlışlık oldu herhalde dedi.
F harfli biriyle aşk yaşayacakmışım.
Sözlükte ki en zeki f harfli mesaj kutusuna lütfen.
bacı olamam ama (bkz: falcı abi) olabilirim.

ehli için fal bir bilimdir, öyle fotoğrafla, kahveyle felan olmaz. gerçek falcı da parayla fal bakmaz...
en son bir arkadaşıma baktığımda 3 aya kadar kiracın çıkacak, hazırlıklı ol. o parayla plan yapma demiştim şimdi dua ediyor...
Duvarı çekersen düzgün foto atmanı ister ama halıyı yorumlar . ilgin bir bağyan.
insanın yorumlarını heyecanla beklediği ama yorumu okuyunca yüzünde sümüklü bamya yemiş gibi kötü bir ifade oluşmasına neden olan yalançı program.
günümüz annelerinin en büyük eğlencelerinden. kahve içildikten sonra illa falcı bacıya o fincan fotoğraflanıp gönderilecek.
Yalancının önde gidenidir 40 gün sonra hayatın değişecek dedi bir yıl oldu hala tık yok.
kahve fincanı ve tabağının fotoğrafını çekip yolladığınız sanal abladır, bacıdır, candır, canandır.
boş zaman öldürme aracı olmakla birlikte bir yerden sonra aynı yorumu bir kaç kez daha gönderiyor tabi eğlencelik bir şeyi kalmıyor.
sevgilim olsa bu kadar dediklerine önem vermezdim galiba.
iş ilanı sitelerinde freelance içerik üretecek personel arayan uygulama.

inanmayın böyle şeylere arkadaşım, adamlar 3-5 kuruşa evden uyduruk metinleri yazdırıp veritabanında biriktiriyorlar, sonra sen fotoğrafı gönderince rasgele sana yorum gönderiyorlar, sen de "aaaa ne kadar doğru çıktı" diye şaşıp kalıyorsun.

görsel
2 yıl önce melek ablaya gondermiştim ve söyledikleri hayret verici derecede çıkmıştı. işin ilginç tarafı da olayın mayıs ayında olacağını bilmesiydi. Tabii her dedikleri de çıkmıyor.