bugün

zenginler zaten bodrum'da, antalya'da, didim'de falan olduğu için tatilini evde geçiren fakirlere edilecek tavsiyelerdir.

sözlük kötü fikir bence..
balkona çıkın.
izlenmediyse odaya kapanıp shameless izlemek.
dama çıkalım.
(bkz: anamur)

atla gel, bedava yaşarsın.
(bkz: Bodrum)
köye, yani fadimenin düğününe gidin. Halay çekerek koparsınız. şahsen ben öyle yaptım.
Tatil yapmayı bilmem kaç yıldızlı otele kendini kapatıp her şey dahil ayağına otelden adımını dışarı atamayan, nasılsa otelde bedava diyerek eyfel kulesi kadar açık büfeden tabak hazırlayan ama otelin dışında açlıktan ağzı koksada yemek yiyemeyecek kadar fakirlerin akılları sıra kendini bir üst sınıfta göstermeye çalışmalarından başka bir halta yaramayan sözde ayrımcılık önerileri. Ulan öküz aleyhisselam ulan hazreti mal hava atacağım diye bütün yıl aç geziyorsun nerdeyse neyin kafasını yaşıyorsun sen? Fokirlere onoruler miş lafa bak lafa.
Ankara için 70-80 tl ye günlük Beypazarı vs turlara katılabilirler.
izmir için 40 tl ye günlük hersey dahil gemi turlarına gidip birkaç ada görebilirler. Ya da yine 40 tl ye aquaparka gidebilirler.
Olmadı gidin yürüyüş yapın oturun bi parka alın bi çekirdek kafa dinleyin.
çadır kampı.
Gelin mersin/silifkeye. Susanoglunda bal gibi yapın tatilinizi.
80 liraya bir kahta petrol bileti alıp adıyamana gidebilirsiniz. Gittiten sonra her şeyi yerli halka kitleyebilirsiniz, o derece misafirperver eli açıklardır.
tekirdağ - kumbağ.
sakarya - karasu.
antalyada otelde çalışıyorlar zaten.
mersin silifke taşucu susanoğlu kızkalesi.
Balkonun varsa güneşili bir günde leğene suyu doldur ve hayal kurarak girmeye başla.