bugün

(bkz: texas holdem poker)
(bkz: criminal case)
(bkz: songpop)
(bkz: bil ve fethet)

sadece oyun için kullanıyorum ve akıllı telefonum yok, evet.
Criminal case. Bağımlısı oldum.
(bkz: telefonun olmaması)

napak kapatakta dumanla mı haberleşek?

(bkz: telefon kullanmayan insan)
criminal case - pearl's peril oyunları yüzünden kapatamıyorum. boşluk hissediyor hem insan, alışınca haliyle.
merak ve de bağımlılık. sigara gibi azaltarak bırakacaksın. bir anda bırakmak mümkün değil. bir süre girmeyeceksin arada bir girip çıkacaksın ama nadir. sonra birden kestin mi, tamamdır. iş kafada bitiyor, sigara gibi. sigarayı bıraktım mı peki? hayır günde 1 paket.
oyundur. (bkz: criminal case vs pearl s peril)
bazı üyelik isteyen sitelere "facebook ile bağlan" yöntemiyle kısa yoldan giriş yapmak.
karı kıza yavşıyoruz güzel kız fotoğrafları açıp 31 çekiyoruz daha ne olsun.
texas hold'em poker tabiki yoksa karıylan kızlan kaynattığımız yok. :(
Iletişim. Ayrıca facebook'ta olup rehberde olmayan kişiler ve facebook'u telefondan daha çok kullanan arkadaşlar.
eski sevgili ve onun olası yeni sevgilisi.
düğn davetiyesi hazırlamak.
Okunan bölümün sayfası. Oradan not alıp 100lük kağıt vermişliğim vardır.
Facebookta bulunan her şey. Yok bu ne yapmış, o kimle çıkıyor, onlar orada buluşacaklarmış gitmeyelim, durumu kimler beğenmiş, kopya bulabilir miyim acaba, aa bu dersin saatti değişmiş girmesem öğrenemezdim...

Sonuç facebook u kapattım.
Facebook hayatimizin bi parçası olmuş durumda kapatmak zor.
(bkz: sevgili)

not: eski falanda değil yani.

edit: güvensizlik değil konu dostlar, tek iletişim kanalı olduğu için aramızdaki..
Alışkanlık ve tüm arkadaşların olması.
bölüm grubu sayfası ve bazı hocaların dersler için açtığı sayfalar. hem duyurular oluyor, hem de bir sorun olduğunda arkadaşlarla çözebiliyoruz.
Sosyal ağların geneli için geçerli bir sebeptir aslında.

Bütün haber kanallarını birleştirsen bir facebook yada twitter etmezler.
Örneğin onlar gün boyunca aynı belgeseli yayınlarken, ben bizim mahallenin tüm haberlerini
bu kanallardan öğreniyorum. banane birbirine atlayan hayvanların bedensel gelişimlerinden.
Bu alemde her yandan adam olduğu için, kimsenin de yanlı haber yapmasına gerek kalmıyor.
kesinlikle sevgilidir, bunun başka bir açıklaması yok.
üniversitede sınıf adına kurulan sikimsonik gruplar.

neymiş tüm duyurular ordan yapılıyormuş. neyi kaçıracaksın ki en fazla?
Ayrı şehirde yaşadığım birtanecik yeğenimin yeni fotolarını görebilmek.