bugün

https://apps.facebook.com/songpop
facebook oyunu, oyunda size çeşitli türde şarkılar dinletiliyor ve bunu rakibimizden daha önce bilmeye çalışıyoruz.
facebook'un sinefiliden sonra en güzel oyunu. *
2 gecedir durmaksızın Facebook üzerinden oynadığım; iOS ve Android desteği de olan oyun. *
facebook üzerinden oynadığım oyun. aynı grup ve şarkıların denk gelmesi can sıksada, yeni parçaların eklenmesiyle sorun çözüleceğe benziyor.
eurovision kategorisi eklemeleri takdire şayan olmuş. diğer kategorilerde türkçe parçaya rastlayabilmiş değilim henüz.
metal kategorisinde rakip tanımadığım efsanevi facebook app'i.
android üzerinden oynadığım oyun.
herkesin facebook hesabı yok sonuçta!
oyun oynamayı sevmeyen beni fazlasıyla saran oyundur. facebook'a bir songpop bir de voscreen için giriyorum.
Android üzerinden oynadığım ve rakip tanımadığım güzel oyun. *
şarkı bilme yarışması/oyunu.

cok zevklidir, yeni şarkılar yeni tarzlar tanıtmasının dışında reflekslerinizi de test etmenize yarayan facebook uygulaması.
7 aydır deli gibi oynadığım facebook oyunu. gerçekten sonu gelmeyecekmiş gibi duruyor. her gün yeni kategorliler ekleniyor... tabi bizde bir hırs bir hırs. hile yaparak oynayanlarda var. ama pek zevki çıkmıyor. malum deli gibi orada burada aradığınız şarkılar önünüze gelince heyecan yapılıyor.

müzik kültürünüzü geliştirmek için birebir.
Severek oynadığımız facebook oyunudur kendisi.
Panikten bildiğinizi yanlış işaretletmesiyle meşhurdur.
bana challenge isteği gönderenlerin hep hatun olduğu oyun. kız düşürme aracı olarak kullanılabilirliği sorgulanmalı.

tabii oldukça keyifli bir oyundur, o ayrı.
facebook ta ki muhtesem bir oyun. her yeni mucadelede yeni tarzlar kesfediyorsunuz yada ustaliginizin paketini alip silip supurebilirsiniz.
facebook'daki en güzel oyundur.grunge ve türevlerine affetmem,kapışmak isteyenlere kapımız açık.
linkin park playlist'i gelmiş olan,zevkli müzik bilgisi oyunu.
bir facebook oyunu.
uzun süredir oynamama rağmen, bıkmadan daha bir şevkle oynuyorum niyeyse.
her ne kadar yarışma bileti kazanmak için video'nun dolmasını beklememe rağmen, bazen ortada hiç video olmasa da seviyorum. yapacak bir şey yok.
Songpop classic ve songpop 3 adında iki türü mevcut olan oyun. Classic versiyonu on numara beş yıldızken bir yenisini çıkardılar üstüne anlamsız şekilde. Neyse ki classic de hayatına devam ediyor. Velhasıl severiz.