bugün

katıksız salaktır.

ulan, mustafa kemal bu ülkenin başına gelen en güzel şeydir, atamız'dır tamam da, putlaştırmanın anlamı yok be amına koduğum denilesi olaydır. bu olayı yapanlarsa büyük ihtimalle liseli ergenlerdir. kaale alınmamaları gerekir, ulan gören de sanacak böyle bir şey yapınca atatürk'ü daha çok seviyorsun..

ne demişti ulu önder:

'' ey yükselen yeni nesil.. ''

ben ne diyorum ?:
'' ey ata'm, af buyur da, nerede bu nesil ?! ''
atatürk'ü sevmekle bir dini sevmeyi veya bir dine mensup olmayı karıştıran salaklardır. atatürk ü sevmek dinden öte başka bir şeydir. bunu dinle karıştırmaları putlaştırmalı saçmalıktır. bu atatürk e saygısızlıktır.
sadece bu kişiyle bitmiyor ki.add ye bağlı bütün herkesin dini inancı Atatürk.hatta daha fazlasının da.bunlar atatürk'ü sevmiyorlar.ya resminin ya da isminin arkasına sığınıyorlar.böyle bir zihniyet işte.
bir de bunların şu tür vardır mesela adı sinansa sinanizm yazan tiptekiler de bulunmakta.
dini inançsızlıkla atatürk'ü yanyana koyamamanın sıkıntısını yaşayan kişinin yersiz söylemi.
malumaliniz vardır eşşek değilsinizdir o kadar. inançsızlıkta bir inançtır
Valla bu ülkede din hürriyeti var, bana zararı dokunmadıkça istediği şeye inanabilir. Gerizekalı da değildir. Anayasal hakkını kullanmıştır. Hatta evrensel insan hakkını kullanmıştır.
--spoiler--
VI. Din ve vicdan hürriyeti

MADDE 24.-Herkes, vicdan, dinî inanç ve kanaat hürriyetine sahiptir.

14 üncü madde hükümlerine aykırı olmamak şartıyla ibadet, dinî âyin ve törenler serbesttir.

Kimse, ibadete, dinî âyin ve törenlere katılmaya, dinî inanç ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; dinî inanç ve kanaatlerinden dolayı kınanamaz ve suçlanamaz.

Din ve ahlâk eğitim ve öğretimi Devletin gözetim ve denetimi altında yapılır. Din kültürü ve ahlâk öğretimi ilk ve orta-öğretim kurumlarında okutulan zorunlu dersler arasında yer alır. Bunun dışındaki din eğitim ve öğretimi ancak, kişilerin kendi isteğine, küçüklerin de kanunî temsilcisinin talebine bağlıdır.

Kimse, Devletin sosyal, ekonomik, siyasî veya hukukî temel düzenini kısmen de olsa, din kurallarına dayandırma veya siyasî veya kişisel çıkar yahut nüfuz sağlama amacıyla her ne suretle olursa olsun, dini veya din duygularını yahut dince kutsal sayılan şeyleri istismar edemez ve kötüye kullanamaz.
--spoiler--
cahildir, cidden salaktır.
salaktır. bu konularda genelleme yapmakta yanlıştır.
sonra da bu ülke de niye atatürk düşmanlığı var denir. etki, beraberinde tepki getirir. ne kadar çok etki o kadar çok tepki. putlaştırmayalım efenim.
Facebookta kendini atatürkçü göstermeye çalışan insan.
atatürkçülüğü gösteriş haline getirmiş insan evladı.
bari resmileştirinde artık kimin ne olduğunu herkez anlasın diye seslenmek istediğim durum.

atatürk dini kursanıza? yasalar izin veriyor bir engel yok.
din özgürlüğünüz anaysa ile güvence altındadır. açıklayın bitsin bu iş .