bugün

Diyen kişi veya kişilerin insandan çok robot olduğu gerçeği.
hastalık denilemez ama doğanın kanunlarına aykırıdır.
Bu inanışa göre yaratıcı can verdiği insanları hasta yaratmaktadır.
başlığı açan güzide yazarımıza;" bir eşcinsel tarafindan sikildin mi ve bu hastalık sana bulaşdı mı?" diye sormak isterdim.
çok akıllı ve kurnaz eşcinsel veya eşcinsel savunucusu arkadaşların "sikildin mi sana da mı bulaştı hahaha" diye ilkokul seviyesinde cevap verdiği konudur. Az zeka lan biraz daha kullan o saksıyı!

nekrofili nasıl bulaşıyor önce ölüyorsun seni sikiyorlar sonra dirilip sende ölü sikmeye mi başlıyorsun? he kardeşim? yoksa nekrofili bir ruhsal/hastalık değil mi sana göre?

zeki biri yok mu?... kardeş zeka da sikerek bulaşır belki ama şansına küs. *
tip eşcinselliğin hastalık olmadığını açıklamıştır.
eşcinsellik bilinçli olarak pompalanmakta (yanlış anlaşılmasın) ve himaye edilmektedir. eşcinsellere "hakaretin" ağır cezalandırılmasının bir nedeni var.
2004'te abd'de bir skandal çıkmıştı ortaya. ergenler bilmez tabii.
abd 1994'ten beri yeni bir kimyasal silah üzerinde çalışıyormuş. silahın etkisi neymiş? düşman ordunun askerleri arasında şiddetli bir sevişme isteği, dahası erkek erkeğe sevişme isteği uyandıracakmış. skandal patlak verince pentagon, bu deneyden bir sonuç alınmadığı ve zaten deneyin geliştirilmediği açıklamasını yaptı. inkar edemedi yani. "gay bomb" diye araştırın bakalım nette.
dolayısıyla, eşcinselliğin yaygınlaştırılmaya çalışılmasının bir nedeni var. ibneler savaşmaya, vatanları ve milletleri için ölmeye pek gönüllü olmadıkları gibi, hainlerin çoğu da bunlardan çıkıyor. vikiliksi patlatan bir ibne değil miydi?
Bu ülke insanların büyük kısmı ne ateisti anlamak ister ne eşcinselleri. Onların kafası eşcinselleri veya ateistleri itmekten, aşağılamaktan hatta öldürmekten başka şekilde çalışmaz. Sanki bu amına koduğumun nefesini bize onlar verdi. Nefret ediyorum lan sizden.

Eşcinselliğe hastalık demek doğru değil fakat bir şeylerin yolunda gitmediği kesin. En azından bu bir tercih meselesi değil bunu biliyorum. Eşcinsel değilim ama sonuna kadar haklarının ve özgürlüklerinin yanında onlarla ayni saftayım.
çok sikten argümanlarla savunulan görüş.

insan ele avuca gelir bir şeyler bekliyor.
bilim hastalık olmadığını söylüyor diye çok kesin ve net konuşan insanlar var. neden acaba? gerçekten böyle mi ?

bilim 40 yıl önce sigara kansere neden olmuyor diyordu? ama hangi bilim diyordu bunu... 3-5 parayla yazdırılan sözde bilim adamı. eşcinsellik bir silahtır hemde çok güçlü bir silah. insan nüfusunu ve türünü sadece silahlı mücadeleyle kıramazlar insanları-insanlığı sadece bombayla mermiyle yok edemezler. Bu nüfus bu dünyaya fazla ve bunun için bilinçli olarak eşcinsellik servis ediliyor her mecrada.

afrika açlıkla ve iç savaşlarla yok uluyor. koca koca topraklarda aç sefil bir sürü insan. batı elmasını yakutunu alıyor doyumsuz ve görgüsüz avrupalıya 20 milyon dolara kakalıyor. batılı doymuyor seks 13 yaşında... grup seks 17... fakir asya ve latin amerika ülkelerinde küçük kızlarla olmak 20 yaşında... sonra erkekler. yediğiniz gıdalarda dahi kadınlık hormonu var. ilaçlarda-bakliyatta-et ürünlerinde her şeyde çeşit çeşit hormonlar var.

en tehlikesi çocuk mamalarında bile farklı hormonlar var. neden erkek çocuğuna farklı süt kız çocuğuna farklı süt kutuları yapılıyor acaba? süt aynı süt değil mi? yoksa sadece pazarlama stratejisi mi?...

bana 50 milyar dolar verin size dünyanın düz olduğunu söyleyecek 100 bilim adamı bulayım.
batıdaki seri katillerin yalnızca %80'inin seri katil olduğunu iddia eden Türkçe okuma, ve genel olarak anlama fakiri ırkçıların cirit attığı başlıktır.
kendi hâllerine bırakınca zaten öldükleri için itlafa falan gerek yoktur. evlenmelerinin ve evlat edinmelerinin önü açılmasın yeter.

(bkz: siksinler birbirlerini)
bu gerçeğe itiraz eden de hastadır.
size ne amına koyim demek istediğim kişilerin uydurmasıdır.

hayır hastalık olsa bile -ki değil- döndürüp seni mi sikiyor? ne zararı var sana? ee problem? sadece senin o koca çirkin burnunu buradan uzak tutamaman. milletin götünü başını kollayacağına azcık yukarıya bak da gözün medeniyet insanlık görsün amına koyim. sanki bana anatomici. anatomici de neyse mk. sinirlendim. şimdi sakinim geçti.
Doğanın kanunlarına aykırı demişsinizde nat geo da vardı. Eşcinselliğin doğada da olduğunu gösteriyordu.
Dogrudur. Rehabilite edilmeliler Ya da şeriat hükümleri tatbik edilip icap edilen yapılmalıdır.
Hasta insan beyanı.
eşcinsellerde hormonal olarak bir değişiklik olduğundan belki hasta denilebilir. ama bence bu son derece doğal ve utanılacak bir şey değil. hem de beni ilgilendirmez. götüme zorla yarak sokmuyorlar sonuçta.
Ebenin amıdır.
hastalıktır.
kız erkeğe, erkek kıza meyleder. sen bunu "benimki kızlara kalkmıyor" noktasında söylüyorsan ortada bir sorun var demektir.
Kimse kusura bakmasın tercihtir. Hastalık adı altında meşrulaştırmaya çalışıyorlar işi.
eşcinsellik halkın kendi kendini yöneltmesidir.
(bkz: homofobi)
hastalıktır demek tipik hastalıklı yobaz düşüncesidir..
keşke dünya eşcinsel olsa birbirimizi, hatta tuttuğumuzu siksek. eşcinsellik hastalık değil, tercihtir.
yanlış tespittir. ama tespitten daha üzücü olan şey bu başlığa gelip "bölöm höstölök döğöl dödi döye bö ködör ömöm ölmöyön" diyen oradan "bötölö söksö döymöyör" diye devam eden, hala daha cinsellik kavramı ile barışamamış aç abazalardır. tanım olarak hastalık "sağlığın bozulması durumu, rahatsızlık, çor, dert, sayrılık, illet, maraz, maraza, esenlik karşıtı" olarak geçer ve ben eşcinselliği "dert" olarak görmediğim gibi eşcinsel kişilerin de böyle bir düşünce içinde olmadığına eminim. uzun lafın kısası o bahsettiğiniz "bilim dedi diye direk inanan" kişiler bizler değiliz ki küçük bir araştırmayla eşcinsel hastalıktır teorisi çürütülebiliyor. keşke başkalarını eleştirmeden önce kendiniz bir şeyler ortaya atabilseniz.