bugün

Aykolik hakkında dedim.
Erkeklerden hoşlanmak.
Tövbeler olsun.
Aykolik erkeklerden hoşlanıyor biraz takma okadar nihavend.
--spoiler--
hastalıksa günah olmaması gerekir.
--spoiler--

Tedavi olman gerekir aykolikcim. Tedavi olmadığın için cehennemde yanarsın. Tedavi olabilir, kurtulabilirsiniz.
hastalıksa günah olmaması gerekir.
Bi travestiyle sikişip hayatına nasıl devam edebilir bi insan amk bu olay düpedüz ruh hastalığıdır.
iğrençlik ve ötesi...Bu pis işi normalleştiremeyeceksiniz !
erkekler bence birbirine kayabilir de kadın kadına olanı bana çok büyük israf gibi geliyor, üzülüyorum.

böyle müsrifliklerin önüne geçmemiz gerekiyor. millet bir avuç meme için birbirini bıçaklıyorken bir yatakta dört meme. ne bileyim. ayıptır, günahtır.
rotschild ailesinin dünyaya pazarladığı bir silahtır.

böyle böyle ele geçiriyorlar işte farklı kültürleri.

açıkçası prim verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

hiçbir dinde yeri de yoktur zaten.
Eşcinselliğe hastalık dememiz için önce hastalığın tanımını yapmamız lazım. Sözlükte Hastalık; Sağlığı bozuk olan, esenliği yerinde olmayan, hastalanmış, rahatsız kişi olarak karşımıza çıkıyor. Baktığımız zaman eşcinseller hasta kişiler mi? Hepsi yorgun, çaresiz ve bitkin mi? Hayır.
hayvanlarda pedofili de var hatta nekrofili de var. buna da mı normal diyelim o zaman. bu nasıl bir zihniyet.
Hastalık mı bilmiyorum fakat sıradışı bir şey olduğu kesin. Sonuçta cinselliğin amacı üremek. Yine de bu tercih değil bir yönelim.
Pedofili neyse eşcinsellik de odur. Gerisi boş yapmaktır. Doğa ana seni üremen için yaratmış. Karşı cinslerin birbiri üzerindeki büyüsü hayatın akışını oluşturuyor. Hâl böyleyken verimli döller veremeyen herkes kronik hatalıdır.
Kusura bakmayın 2 tane top üzülecek diye normal diyemeyiz. Yaşa, yaşa ama insanları salak yerine koyarak bu gerçeği değiştirmeye çalışma.
ozaman o tedavisi var diyen amcik ağızlı doktorlar tedavi etsin kurtarsın dünyayı.
hayvanla insanı karşılaştıran olmuş. belirteyim hayvan dışkısını yer, bunu da deneyin.
bence hastalıktan çok kişinin kendi iradesini kontrol edeme durumudur.sonuçta aynı kapıya çıkar bence hastalıktır.
görsel
hastalık bu düşünceyi destekleyenlerin bakış açısıdır.
Eşcinselliği hastalık sananlar, uçmayı hastalık sanan kuşlara benzerler.
bıktıran saçma söz öbegi. hasta olan bu sözü söyleyenlerin zihinleridir. eşcinsellik gayet olagan bir yönelimdir. bunu ben değil tıp dünyası söylüyor. eger siz iddianıza inancınızı, dininizi dayanak olarak gösteriyorsunuz bizim travesti iffet soksun dininize de inancınıza da.
Noluyo lan. Niye herkes lgbtiye savaş açtı. Tamam eşcinsellik ibnelikti orospu çocukluğuydu da şimdi mi aklınıza geldi?

Cüneyt arkının bir repliği aklıma geldi.

https://youtu.be/YK1QaU3IwJ4
Sapıklar tercihleri homo veya hetero fark etmezsizin aynıdır

https://www.sozcu.com.tr/...dan-hapis-cezasi-1151976/
Psikolojik bir bozukluktur. Kültürel Ahlaksızlığın zemin hazırlamasından kaynaklanır. Dikkat ettiyseniz ahlaklı eşcinsel yoktur.
uzun uzun yazdığınız gereksiz bilgileri okuyarak kendimi yoramayacağım. yazık.
Psikoseksüel bir sapmadır. Zoofiliyi hastalık olarak tanımlıyorsanız. Bunu da hastalık olarak tanımlamanız gerekir. Yada batılı ülkelerde yoğun eşcinsel lobileri sayesinde bunu göz ardı da edebilirsiniz.

Not homofobik değilim.
durup durup başlığı hortlatanlar gizli gay arkadaşlar eşcinsel kelimesini yazmadan duramıyorlar aldırmayın.
güncel Önemli Başlıklar