Ulan sanki senin toplumunda ahlak kalmış gibi ahlak bozulmasından bahsediyorlar.
Aç müge anlı, esra erol'u izle gör toplumun ahlakını.
Kadın evli, sevgilisi var, çocuk doğuruyor, sonra kocasını bırakıp 3. Bir adama kaçıyor bu arada çocuk 2 numaradan çıkıyor 1 numara çocuğu sahipleniyor.
Beri yanda adam kadını hamile bırakıyor yillar sonra esra erolda dna testi yapılıyor.
Köylerde iç anadoluda hayvan sikiyorlar, kuran kurslarında tarikat yurtlarında çocuklara tecavüz ediyorlar.
Instagrama bak kaşar dolu, twittere bak swinger dolu.
Hangi toplum?
Hangi ahlak sizin bahsettiğiniz?
(bkz: merkürcan)
taksimde eli satırlı gezen travestilerle doruğa ulaşır.

mazallah.

başlık başa.
toplumun ahlakı olsa ses etmem aq.
Ulan şu tepkiyi, şu karşıtlığı tecavüzlere, tacizlere, pedofiliye göstermediniz ya sizin kalıbınıza, insanlığınıza, adamlığııza hağk püğh yapayım, veledi fucking zinalar.
Toplumun ahlakını da eşcinseller mi düşünsün, iki kadın ya da iki erkek birbirine aşık oldu diye hırsızlık mı artacak yolsuzluk mu olacak dolandırıcılar mi artacak tacizler mi olacak? bunlar iki insanın aşık olmasından ötürü mü olacak?
- gel hilmi öpüşelim de toplum ahlakını bozalım.
- olur sedat abi.
- hilmiciğim böyle tam bozamadık benim sana kitlemem lazım, sorun olmaz de mi?
- ayıpsın abi, buyur göt senin.
- her şey toplum ahlakını bozmak için kendim için istemem yani.
- elbette, buyur.
O yola baş koyduğum için kabul etmediğim önerme.ewed
emin ol bundan daha çok toplumun ahlakını bozan sürüyle şey var...
Bu dusuncenin aksini savundugum icin sinavdan 40 aldim. Yine olsa yine alirim. Canim kirkim.
Sizin ahlak anlayışınızı sikeyim.
iki insan el ele tutuşur toplumun ahlakı bozulur.
iki insan aynı evde yaşar toplumun ahlakı bozulur.
iki insan birbirini siker toplumun ahlakı bozulur.
Ama çocuklara tecavüz edilir toplum ahlakını korur.
Kadınlara şiddet uygulanır toplum ahlakını korur.
Milletin parası,geleceği calınır toplum ahlakını korur.
Küçük kızlar tecavuzcusuyle evlendirilir toplum ahlakını korur.
Bu ahlak ahlak diye tepinenler ahlak nedir bir açıklasana da biz de bilsek ve ona göre ahlaklı olsak.
Bozucaz. Sorun nedir.
Toplumun ahlakı mı var dön bi bak? Eşcinsel birisi ile ilgili tecavüz haberi duydunuz mu hiç? Ya da küçük bir çocuğa tacizde bulundukları ile ilgili? Nedense biz böyle haberleri o çok ahlaklı heteroseksüellerden duyuyoruz. Sapıklığın, pisliğin alası sizde.
Çocukların ve kadınların taciz, tecavüz edildiği, şiddet gördüğü bilakis Türkiye de yaşayan her 10 kadının 3'nün hayatı boyunca en az 1 kere taciz edildiği, din kisvesi altında paraların aklandığı, dinin siyasette kullanıldığı, adamcılığın ve kafanızı çevirdiğiniz her yerde yolsuzluğun gırla olduğu ve üstelik her sorun da ve fikir ayrılığında maymun gibi kavga edildiği, uga buga denildiği bir toplumda eşcinseller mi bozuyormuş -yozlaşmış ve çürümüş olan '' toplum ahlakını? ''. Komik.
Kimin kimi sevdiği mi bozmuş gerçekten?
Ahlakı bozan şey sizin gibilerin '' aptal olduğu gerçeği '' ve bundan kaynaklı nefret ve kin dolu olmanızdır.

Eşcinseller, heteroseksüellere yolda '' hüüüüğ siz heterosunuz '' deyip de saldırmaz.
Ama sürekli tersini görüyoruz, haberlerde izliyoruz. Maalesef ki cinayetlere kadar varıyor.
Toplum ahlakını ayrımcılık ve şiddet bozar. Ben bunu hiç eşcinsel bireylerden görmedim..

Bu fizyolojik ve duygusal bir olay.
Bir insanın heteroseksüel olması ne kadar olası ve normal ise '' x '' bir yönelimde olması da o kadar normal.
Sizin hetero olmanız ne kadar sapkınsa '' x '' bir yönelim de o kadar sapkın.
Hastalıklı fantezi dünyanızda, bastırılmış cinselliğinizin patlattığı hormonlardan dolayı düşündüğünüz gibi tek olay seks değil..
Üstüne basarak SEVGi diyorum o yüzden.

Kimin kimi sevdiği sizi ne ilgilendirir? Siz kimsiniz ki insanların hayatına müdahale edip, birde insanların hayatında söz hakkınız olduğunu iddia ediyorsunuz? Onları örseliyorsunuz da yanlış olduğu, kötü olduğunu iddia ediyorsunuz?

Bilir kişi falan değilsiniz. O yüzden
Muzunuzu yanınıza alın, at gözlüğünüzü güzelce takın ve kendi özgürlük çemberinizde kusun kininizi de, eşcinsel olmadığınızı kanıtlamaya çalışın kendinize, gizli eşcinseller sizi..

Sevgi sevgidir, yönelim gözetmez. Ahlakınız batsın..
Hırsız politikacılar,yolsuzluk yapanlar,halkı sömürenler,millete yalan söyleyenler,adaleti bozanlar toplumun ahlakını bozmuyorda eşcinseller toplumun ahlakını bozuyor he.Oldu canım görüşürüz.