bugün

kendinden cok fazla bahsetmeyi sevmeyen birisi olmakla birlikte, beni tanimadan, ozellikle yazmis oldugum entrylere hic bakmadan hakkimda olumlu yada olumsuz yorumlar yapan tum yazar arkadaslarima saygim oldugunu soyleyerek, yapmis olduklari yorumlari gordukten sonra bu entry i yazma geregi hissettigimi de belirmek istiyorum. benim icin yapilacak guzel olan her tezahurata ayaga kalkip saygiyla egilecegimi ve yine benim icin ortaya cikartilan karalama kampanyalarininda sonuna kadar karsisinda gogus gerecegimi bilmenizi isterim. 32 yasimdayim aslina bakarsaniz sozlerime baslarken en basta belirtmistim kendimden bahsetmeyi pek sevmiyorum fakat burada benimle ayni ortamda bulunan tum arkadaslarimin hakkimda bazi seyleri bilmeye haklarinin oldugunu dusunmekteyim. yazdigim gibi 32 yasimdayim ve istanbul anadolu yakasinda ikamet ediyorum, unv mezunuyum ve kendime ait bir sirketim var, hayati, insanlari, aslinda tum canlilari seviyorum, denizin olmadigi bir yerde yasayabilecegimi dusunmuyorum.Asla kibirli degilimdir aksine alcak gonullu ve insan canlisiyimdir, bazen asabi , cogu zamanda eglenceli bir kisilige sahibimdir, muzik dinlemeyi kulaga hos gelen her muzigi dinlemeyi severim. hayattan beklentim ise aslina bakarsaniz saglik ve mutluluk olarak cok , bunlarin yani sirada gelecegim icin sadece yasam standartlarinin altina inmeyecegim bir hayati saglayabilecegim kadar kazanmak ve buna gore yatirim ne gerekiyor ise yapabilmek icin caba sarfetmek. Yukseklerde gozu olan bir kisilik sahibi degilimdir. Bu bahsettiklerimin hepsi benim sevgili yazar arkadaslarim acikcasi aranizda olmaktan mutluyum. Benim icin bu ortamda nesil farkinin pek bir onemi olmadiginida soylemek istiyorum 6nci 7nci ve ya 8nci nesil yazar olmak sadece once buraya katilmis ve sonra katilmisliktir, daha cok kisi ile tanismis, taninmis, yazilari takip edilmis ve ya daha az taninmis, tanismis ve yazilari takip edilmistir, zaman gectikce yenilerde eskiyecek. onemli olan eskidikce kalitelilesmek ,agiz tadi vermek, yazdiklari yazilarla bilinmek , eskimek eskimek eskimek bir sarap gibi eskimek , saldirganca, satasarak , sadece yazmak yer doldurmak, sayi artirmak amaci ile eskimek ise gun geldiginde eskidi degistirmek lazim denmesi demek. sizlere kisaca kendimden bahsettim benide araniza kabul ettiginiz icin hepinize tesekkur ediyorum.
sözlükte nadir bulunan "adam gibi adam" sıfatına layık özel insan. pek hoş olmasada tatlıya bağlanan konuşma, ardından birbirimize verilen çay ve yemek sözleri. her zaman bekliyorum kardeşim.

ayrıca, önü açık gelecek vaad eden siyasetci ve iş adamı. *

böyle adamlar var olduğu sürece, davaları sürdüğü ve onlar nefes almaya devam ettiği sürece bu ülkenin sırtı yere gelmez, reis.
harika bir dost müthiş bir insan 3 gün ortada görünmese yoklugu eksikliği fark ediliyor hemen.
sözlüğün bana kazandırdıgı sayılı dostlardan bir tanesi.
sözlüğe biraz daha vakit ayırmalı bu aralar çok ihmal ediyor buraları.*
güncel Önemli Başlıklar