bugün

Sevgi görmek, sevgi göstermek, bazen yaslansın diye duvar olmak, bazense yaslanabilecek çok sağlam bir duvar bulmak.
Ortalıkta koşturan bacak kadar bir canlı. En büyük beklentim aslında ama bir o kadar da minicik.
Nikahtaki kerametin bu defa hayal kırıklığı olmaması.

Nikahtaki keramet, evlendiğiniz insanın o zamana kadar gizlediği tarafın gün yüzüne çıkması demektir. Tıpkı ayın karanlık yüzü gibi. Allah korusun.
gönül birliği.
Birlikte saçmalayabileceğim, hastalandığımda çorba yapabilecek, en berbat düşüncelerimi yargılamadan dinleyen, benimle üzülüp, benimle gülen, camın önünde işten gelmesini bekleyeceğim, "giderken çöpü de atar mısın?" Diye sorabileceğim, dram filmi izlerken ağladığımda gözyaşlarımı silen,
"hadi, daha hazırlanmadın mı?" Diye seslenen, öperek uyandıran, en çirkin halimle bile beni beğenen, sıkıntısını rahatça benimle paylaşabilecek, fikirlerimi önemseyen, hayatta ki en iyi arkadaşım olacak olan, banyoda sırtına kese yapabileceğim (:
bebeğimiz göğsünde uyurken hayran hayran izleyebileceğim eş.

Çok mu büyük beklenti içindeyim?
Ne ben ona sorumluluk yikayim ne o bana.
Tüm sorumlulukları boluselim olmasi gereken de bu zaten.
Memedir. Düşünsene o sana söz veriyor sen ona hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde sadece sana ait olan 1 çift meme harika lan!.
Beyle happy house. Deep house partiler. E noolacadı ya.
Kocamın çocuğu doğurması. En büyük beklentim bu. Zor bir şey deği yani.
yanağıma öpücük kondurup beni sevdiğini söylemesi.
güven ve beraber yaşlanmak.
Sırtımı kaşıması...
boşanmak.
Mutlu bir hayat malum günümüzde insanların en büyük eksiği bu.

Birde kız çocuğu.

*adıda ılgın olacak.
akşam yemekleri sonrası üzerime bir ağırlık çöküyor sonrasında hep bir fincan çaya hasret kalıyorum. o bir fincan çayımı hazırlayıp aşkla bana getirsin bende onun kölesi olayım.
başıma gelmemesi.
Evlenecek insan bulmak imkansizlasti bu devirde bi kere.
Evlilikten tek beklentim beni teğet geçmesi.
Açmayın olum şöyle başlıklar.
Arlı namuslu yuvasına sahip çıkacak bir hanımla bir ömür.
aramızda acayip esprilerin döneceği birini hayatıma almış olmak. hunharca saçmalamayacaksak, gözlerimizden yaş gelene kadar kahkahalarla gülemeyeceksek neden evleniyoruz ki, sırf sevişmek için mi?
güven.

kötü bir şey yaşadığımda güvendiğim, gözüm kapalı inanacağım birinin olması. her koşulda yanımda duracak biri.
Yoldaş kelimesinin içini dolduran birisi.
38-39 dan önce olmamasıdır, o zaman en azından iki tarafta yaşını başını almış olur, saça aklar düşmeye başlayınca kişi erdemlenir, beklentileri fazla olmaz, aşırılıklar olmaz, huzur olur. ama bunun için de bu iki kişinin gençliğini iyi yaşamış olması gerek. yaşamamışsa ertelediği beklentileri takıntı eder, yine huzur olmaz.
boşanmak olmalı.