1. 1.
  rol aldığı yağmurdan sonra filmi vesilesiyle verdiği röportajlarla tekrar gündeme gelmiş oyuncu pelin batu'nun, mtv türkiye'de 29 ekim 2008 çarşamba günü yayımlanan benimtv'm programında sarf ettiği söz. kendisi, evliliğin hayat arkadaşlığı için koşul olmadığını belirtip, "sanki kamuya topluma birşey kanıtlamaya çalışıyormuşsun gibi geliyor, bir kontrat var ve bu birlikte olmamızı sağlıyor, kontrat yoksa olamayız gibi geliyor" demiştir.

  tanıtımı;
  (bkz: http://www.mtv.com.tr/Med...791099_PelinBatu_Cars.flv)*
  ... tarumar
 2. 2.
  turk erkeginin "ben de karsiyim, aksam biraz takilalim mi pelin" seklinde karsilik verecegi cumle.

  (bkz: bukelamun capkin)
  4 ... wholen
 3. 3.
  (bkz: seni hareme alalım)
  1 ... kahvedovucusununhinkdeyicisi
 4. 4.
  (bkz: hay ağzını öpem öpem ama cidden)
  5 -1 ... brick top
 5. 5.
  herhangi bir insan söylese normaldir de, sen daha iki hafta önce kardeşinle evde çıplak takıldığını söylemişsen ve şimdi de evliliğe karşıyım diyorsan, normaldir ki insanların zihninde "ele vermektense yakın çevremle paylaşırım" mantığında bir ensestengiz insan olduğun fikri oluşabilir.

  kızım sana bi tek ybsg demek istiyorum ben.
  1 ... filmkolix
 6. 6.
  (bkz: pelin dediyse dogrudur)
  (bkz: kocum benim)
  1 ... wholen
 7. 7.
  hazimsizlik sonucu soylenmis bir sozdur. kendisi beni nikah masasina oturtamadi tabi, red ettim kac defa evlilik teklifini ondan yapiyor bunu. yani bana laf carpitiyor, diyor ki ya seninim ya kara topragin..bak bak bak ben anlamiyorum sanki bunu. tipim degil kendisi hala kabullenemedi yazik.

  simsek hiziyla edit: huyum degildir, hic de sevmem ama simdi bu sahis sozluge manevi tazminat davasi falan acar, kazanir mazanir sozlukte benden tahsil etmeye kalkar o parayi diye tirstigimdan soyluyorum; e saka tabi ki, kendisine saygilar ve basarilarinin devamini...oeehh yeter be!! bir de ustune yalayamam hic.
  2 ... oneydilan
 8. 8.
  evde çıplak gezdiği bilinen hatundur, ne bileyim son yıllarda da tarih kokmaya başladı arka odalarda ama, yüzünde açıkçası evinin kadını edasından çok pornografik hatlar görülmekte..
  ... rushknotson