bugün

Alt komsum evli bir kadin. Kocasi da ben yaslarda. Cok seksi cok hos bir kadin. Apartmanda karsilastimizda gulusmeler tatli nidalar falan. Simdi eve davet etsem kocasina soyler mi? Benim huzurum kacar mi bilmiyorum.

Bu kadini ne yapsam da yataga atsam diye plan yapiyorum.
Edilmez...
komşunuzla konuşup swinger yapmayı teklif edin evli değilseniz ananızı yollayın yanlız anneniz para isteyebilir kadını karaköyden getirteceksiniz. başarılar.
Bir daha gordugumde munasip bir uslupa turk kahvesine davet edecegim eve. Gelirse sansim var demektir. Bakalim. Kapi acilisini dinliyorum. Ciktigi an pesinden gidip, evden cikiyormus numarasiyla konusayim en iyisi.
çalma elin kapısını çalarlar kapını.
Bu ne lan? Sizin mod gibi ben .
sözlük uğraşamıyorsanız beni mod yapın öttüreyim bunları.
Sevismek gibi gayet dogal olan bir duruma neden bu kadar tepki verilmektedir anlamamaktayim.

Cinsellige bu kadar karsi olan embesil bir muhafazakar takimi gormedim daha once.

Evli kadinin da bir kadin ve onun da degisiklige ihtiyaci olabilecegini neden kimse dusunemiyor?
Face'den arkadaslik teklifi gonderdim demin. Bakalim kabul edecek mi.
Nikinin sonundaki faceden anlamaniz lazimdi trol oldunu niye bu kadar celallendinjz beyler.
Cinselligi hala tabu olarak goren yobazlari ve ergenleri rahatsiz eden baslik.
ikna ile isim olmaz.
Zaten gelen kendi geliyor.

33 yasindan sonra böyle islerle ugrasmam.
sapıklaşmayın aq. elalemin karısıyla kurduğunuz fanteziye bak. bekar komşun varsa birkaç adım atarsin onun da isteği varsa sevişirsin. milletin evliliğiyle oynamayın.
Lan manyak mısınız? Bugün ikinci bu,biri komşu kıza biri de komşunun evli karısına göz koymuş. Yakın zamanda okuruz gazetenin üçüncü sayfada komşu kızını kirletmeye çalışırken babası biçti komşu karsını becerirken kocası satır ile saldırdı diye.
(bkz: anana sorsana delikanlı)

(bkz: allah belanızı versin).
bir sonraki muhtemel başlık:
"acillll... beni karısıyla basan komşu koca beni zikmemeye nasıl ikna edilir" şeklinde olacaktır.
Hocam sen yapamıyorsan adresi paylaş .. hayırsever biri olarak sözlüğe yardımın dokunsun
Bir bahaneyle kapisini calip "yemek yapiyorum, aycicek yagi bitmis, bir bardak alabilir miyim" desem etklesim baslar mi acaba?

Bu arada aycicek yaginin litresi 17 TL olmus. Vermez herhalde. En iyisi sogandan gireyim diyecegim ama o da cok arabesk.
Bu devirde fiyatlar uçmuşken, bahanesi iyi düşünülmesi gereklidir. Yağ pahalı, evine yağ alan zengin sayılıyorken sen manyak mısın? Ah canım! üstteki yazara tavsiyem kahve bitmiş sizde var mıydı? Denenebilir.
Hay kafanızı zikiiim...kerhanenin yanından ev tutun sizde. Bu kadar mı zor bunu akıl etmek.
Dun apartman kapisinda konustuk biraz. Izlemesi icin film onerdim. Bakalim, olacak gibi.
"korkma, kocan yakalarsa beni ziker sana bişi olmaz" de.
Bu aksam Sokak basinda sotaya yattim. Isten donus saatini bekliyorum. Birazdan gelmesi lazim. Gorunce ilk isim "nasil, filmi seyrettin mi" diye sormak olacak.

Muhabbet yavas ilerleyecek ama sonunda zafere gidecegim sanirim. Mimiklerinden tavrindan onu anliyorum.
Evet feridun abi, biz de seni bekliyorduk.
topuklu ayakkabısının içine telefon numaranızı yazdığınız bir not bırakın,

altına da bir hayranınız yazın..
ayakkabının içine bir tane de papatya koyun..
muhakkak arayacaktır...

umarım kocası görmez bu notu kadından önce.