bugün

Namus davası.

Silkilmelidir o adam.
Çok ateşli hemde evli kadının evinde eşini ugurlar. Beni alır eve çok heyecanlı oluyor.
sana ait olmayan şeylere ait olma.

bu zevk değil ızdırap verir.
her ne olursa olsun sonradan başınıza büyük işler gelecek olan eylem. vazgeçin bu sevdalardan.
çok sürmez ortaya çıkacak olan eylemdir. o zaman pötü kurtarabilirsen iyi ama pek sanmıyorum. yasak meyvenin tadı yerine yasak bişiler hissedebilirsin içinde.
ipneliktir nokta.
Şerefsizliğin zirve noktası.iki taraf içinde.
Eziklik, kendini kullandırmak, zavallılık. Senden önce kocasına, sende de kalmaz, senden sonra kime ?

Bu şerefsizlik kimsenin yanına da kar kalmaz üstelik.
(bkz: erkek orospusu)
olur öyle bazen çok da büyütmemek gerek..
Evli kadınlara bir sevgili bir eş gibi değer vermeyin, ansızın ben kocamla aramı düzelttim, artık görüşmek istemiyorum vs diyebilir. He bana dedi mi ? Hayır demedi.
Bir kere atinada evli bir kadınla beraber oldum. Kadinla internetten tanisiyorduk. Cok sexy sarisin bir kadindi. Sonra bana kagida bir not yazdi. Notta "i want to make love with you" yaziyordu. Sonra ordaki saatlik otellerden birine gittik. 2-3 gun sonra eve döndüm. Ruyamda resmen atesler gordum. Sabah kalkip yaptigim ilk is bir daha tövbe yapmam demekti. Siz siz olun sakin yapmayin. Kadinla tekrar bulustum. "It was the best sex i ever had in my life" falan dedi ama ben yuz vermedim.
hayal gücünüzü sevdim.
(bkz: etme bulma dünyası). derler.

o yüzden tırsarım öyle şeylere.
'haya' dan sonrasını okumadım helal et.

bir tür cinsel fantezi...
(bkz: şimdi biz ne okuduk)
bana yakışmaz diyen haysiyetli bekar erkeklerin, aslında o kadar da az olmadığı durum. yani, bana yakışmaz evli kadınla, değil beraber olmak, beraber olma evresini konuşmak, flörtleşmek bile yakışmaz diyen erkek sayısı az değildir diye düşünüyorum. belki de iyimserim bilmiyorum. ama hani şu da değil. yakışmaz ama, bir deneyeyim , macera olur anlatırım şeklinde ki tanımlama, düpedüz şerefsizliktir. çünkü bunlar, gelip geçici şeyler. hem işin genel boyutu, sadece kendi hayatını mahvetmekle de kalmıyor çoğunlukla.
görsel
evli kadınla beraber kendini bulmaktır.
''Valla Zina Etmedim'' Diyen Gavatın eylemidir.
Uzak durulması gereken durum. Hikayenin devamı aşikar.
Ağzının tadını bilen erkeklerin başvurduğu bir eylem.
geçen otobüste tanıştık konusuyoruz bakalım olucam heralde.
Evli bir kadını kocasından gizli bir şekilde becerme anlamına gelen, alfa erkekleri için neredeyse su içmek kadar doğal ve bir o kadar da zevkli bir eylem.

Özellikle kadının hamile kalması ve kocasının çocuğu kendinden sanması bambaşka bir komedi olmaktadır.

Beta erkekleri ise durumu ayıplamakla ve izlemekle yetinebilir.
Yargılamayın.
Bekara karı boşamak kolay.

Kimse söylemeden söyleyeyim.