bugün

elleri, beyinleri şeylerinden başka şeye çalışmayan, günün en az beş saati aktif sex düşünen, düşünürken güldüren henüz homo erectus seviyesinden kurtulamamış yurdum erkek söylemi. kendilerine arayışlarında başarılar diler, her gördükleri bakire hatunun melek ruhlu en asil duyguların insanı olmadıklarının hatırlatmak isterim.

(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: ne bakireler gördüm içinde insan yok)
31 bile çekmemesi gereken insandır. hatta evlenip çoğalmasın bu.
önce kendine bakılmalı, ben de bakire miyim denmelidir.
genelde çıktığı her bayanla beraber olan ama evleneceği bayanın bakire olmasını isteyen erkektir. nerede acaba o bolluk?
samimiyetle böyle bir düşünceye sahip olanlar olabilir, tercih meselesidir. hemen cehalete vurmadan önce, bütün parametrelere bakmak lazım. cinsel özgürlük diyenlerin kafadan böyle düşünenleri cahil diye tanımlamaları da kendi cahilliklerinden geliyor. madem cinsel özgürlük diyorsun, bırak da adamın kimseye zararı yoksa böyle düşünebilsin, arasın, bulsun, bulamasın. ne yani? amma gerginsiniz.
(bkz: başka işin yok mu oğlum)
erkeğin en doğal hakkıdır. ancak erkek de daha önceden bakir olması gerekir bunu istemesi gerekir. aksi halde saçma olur.
ancak erkeğin de kesinikle bakir olması şartıyla aranılacak durumdur.
bakire olup da defalarca anal seks yapan birini bulma ihtimalini de düşünmesi gerekir. nereden bileceksin? ya sana yalan söylüyorsa? bir türlü güvenemediği bir bakire olacağına, güvendiği birisi olsun ve daha önce yaptığı o zamanda kalsın desin, daha iyi yapmış olur bu eylemi yapan kişi. ortada konuşacak da bir şey yok aslında da, yazıyorum öyle işte, hem kime ne diyorum hem bık bık bık, aman öf.
(bkz: bulabilene aşkolsun)
bir kız bir erkekten iyi bir gelecek bekler , bir erkek bir kızdan iyi bir geçmiş.
başlık parası veriyorsa sonuna kadar haklıdır arkadaş.Parasınla rezil mi olsun adam.
gına getiren tartışmanın baş örneği.
bekaret dikim makinası icadına az kaldı sıkın dişinizi kopiller.
saygı duyarız.Ama galericiden almamalı..
(bkz: ara ara yok)
evlendikten sonra aramaktan daha akıllıcadır.
(bkz: bulamazsın şampiyon)
bakir olan erkeğin mantıklı istemidir.
herkesin kendi tercihidir,bazı dar zihniyetler bakir olmayıp bakire arayışı içine girebiliyor tabi.
(bkz: kanlı çarşaf)
arayan bakir bir erkekse, haklı br istektir ama değilse yüzsüzlüktür.
evlenirken bakire bayan a sms atmak.
evlenme çağına gelene kadar bir çok kız arkadaşını sırf "vermiyor" diye terkeden erkeğin yolun sonuna geldiğinde daha önce kendi gibi şerefsiz biriyle karşılaşmamış bir kadın arayışıdır.

kullandığı "vermemek" tabiri bile bu erkeğin kadınlara duyduğu saygının derecesini gösterir.
bunun yanında küçük dünyası ve ezik egosu cinsel organı üzerine kurulu ve erkekliği penis sahibi olmaktan ibaret sanan bu arkadaş,bir kadının sadece birini sevdiği için onla yatabileceğini düşünmeyen kadına cinsel özgürlük tanımayan bir grubun üyesidir. kadına verdiği değer 3 damla kandan ibarettir.
bakir erkeğin en doğal hakkıdır.
midesi kaldırabilen buyursun bakire olmayan birisini alsın tabii.
tercih meselesi bu.