bugün

0 km bir erkek olarak istediğimdir.
evlenmek isteyen erkek de sıfır kilometreyse hakkıdır..
samimi bulunması gereken niyettir.
Eğer Kendisi de bakirse doğal hakkıdır. geçmişte kırmadığı fındık kalmadığı halde bakire eş arayan erkek bok yesin.
iki kişi arasındaki bir mesele oldugu icin, bu kimseyi ilgilendirmez. Herkes evlenecegi kişi için belli kriterler belirlemiştir ve bekaret şartı da bunlardan biri olabilir. Bir erkeğin, evlendiği kızın kendisinden önce kimseyle birlikte olmamış olmasını istemesi gayet doğaldır. Ya da tam tersine "ben bunu kafaya takmam." demesi de doğaldır. Önemli olan sevgi, saygı, anlayış.
gayet haklı olan eylemdir.
arkadaşlar herkes birlikte bir ömür geçireceği insan için özel olmak ister, bu yüzden evleneceği insanın hayatındaki ilk erkek ve kadın olma isteği haklı bir düşüncedir. kıskanç ve takıntılı bir birey olabilirsiniz, ya da sadece inancınızın gerektirdiği hassasiyetlere sahip olabilirsiniz. böyle bir kimse sürekli geçmişini düşüneceği biriyle evlenmek zorunda değildir. ancak bir erkeğin kendisine bakire kadını uygun görmesi, ona bakire olmayan bir kadını eleştirme hakkı tanımaz. en büyük yanlışımız da burada. birbirimizin hayatlarına müdahale etmeyelim ya hu, kimse fikirlerinden rahatsız olduğu insanlarla dost olmak zorunda değil. güzelleştirmeye çalışın şu dünyayı, zaten yeterince çirkinlik var. zevk alın azcık yaşamaktan, öptüm.
edit: bu entry'de savunulan "sevgilim kuduruk, eşim bakire olsuncu beyler" değildir.
bakirse yapabilir, saygı duyulması gereken bir tercihtir.
ha, bilmem ne üstünde bilmem ne becer, sonra bakire isterim...
siktir git!

bir başka sorun da bunu nasıl dillendireceğidir.
"kız bakire misin?" diye sormayacağına göre, en fazla bir tahminde bulunabilir.
ve her zaman için bunun yanlış olma ihtimali olacaktır.
-alo, iyi günler. Bakire miydiniz acaba?
+ sana ne.
- evleniyorum da şuan bi arkadaşla. Öğrenmek istedim.
Cinsel ilikşiye girmiş bir erkeğin bakire kız arama hakkı yoktur.

Ancak erkek hiç cinsel ilişkide bulunmadıysa bakire kız istemesi en doğal hakkıdır.

Edit: eksi veren gevşekler delikanlı gibi bana nedenini açıklasın. Mantıklı başka bir açıklamanız tabiki yok.
erkeğinde bakir olması gerekir. en güzeli budur...
kimse kimseyi kandırmasın bütün erkekler bakire kadın ister yine bütün erkek bütün kadınlarla yatmak ister.bundan ötürü artık ruhu bakire olsun gibi terimler kullanılır.
En dogal hakkidir.
patlatılmış mısırları delirtir.
aşkı iki bacak arasında gören erkek tipidir . madem bakire arıyorsun o zaman dokunmayacaksın paşam .
"bayan" arıyorsan sana da bakiresini aramak yakışır dediğimdir.
bakire olmayan kızlara 'bakir olmadığınız sürece isteyemezsiniz' diye feryat ettiren durumdur. Oysa ki gerçek öyle değildir ve asla olmayacaktır bakir değiliz ve bakire arıyoruz. Bu durumu göz önünde bulundurarak bakire kalmaya özen gösterin.
gerekliliktir.

araba alirken bile bakiyoruz amk vuruk curuk var mi diye.
kaşarların zoruna giden erkek arayışı.
11880 ile kolaylıkla yapabileceğiniz işlem.
bu tiplere göre; kendi insandır kadınsa maldır. insan ne yapar, kullanılmamış mal ister. kullanılmış mala pek tenezzül etmez.
ama nasıl bu tiplerin kadını mal olarak görme hakkı varsa biz insanların da bu tipleri mal olarak görme hakkımız vardır.
kadınının onuruyla oyna sonrada ara neyin kafası bu demezlermi adama komedi gibi.
erkekleri onurlu toplumun kadınıda onurludur .
kişiden kişiye değişecek bir durumdur. eğer sen bir kızın bakireliğini daha önceden bozmuşsan buna hakkın yoktur. eğer ki sende bakire isen senin hakkındır dostum dibine kadar ara.
başkasının diktirdiği zarla ilişkiye giren biri gözünüzde canlanıyor mu. benim canlanıyor. çok yakın bir zaman önce aile dostlarından birinin başına geldi, kız aşırı baskıcı bir aileden değil fakat evleneceği erkek tarafından reddedilmekten korkuyor, ve bu işi yaptığı ilk yaptığı erkekle onun parasıyla gidiyor çok ucuz fiyatlarla ve sayısız kez diktirilebilen bu zarı diktiriyor. henüz evlenmedi ama evlenince erkeği hayal kırıklığına uğramayacak (!). zavallım karısını bozan erkeğin parasıyla diktirdiği zarı delip onu kadınım diye bağrına basacak.

tabi her zaman böyle olmayacak. olmaz da bunlar extremler. ama ben olsam böyle bir kadındansa dürüstçe beni salak yerine koymadan doğruları söyleyen birini tercih ederim.
(bkz: bakire kızlar kadar başınıza taş düşsün)
Önemli olam bakire kalmak mı bilmem ama bakire olup her boku yiyen insanlarda var. Sorsan bakire ama anal kralicesi kızımız.