bugün

ne istediğini bilmeyen erkektir.
sevgisinden emin olmadığınız adamdır ki onu ne kadar severseniz sevin asla evlenmeyin kızlar.
ana kuzusu erkeklerden kesinlikle uzak durulmalıdır.
eşine yeterince zaman ayıramayacak erkektir. çok meşguldür. ilk müsait zamanda da bir kitabın içine çekilir, kolay kolay da çıkmaz orada kalır.

(bkz: ben)
Cimri, dedikoducu, etkilemek için gereksiz çabalar sarfeden, doğal olmayan gibi
özellikleri bir arada bulunduran erkektir.
aldatan erkektir.
alkol almayacak. alacaksa da rakı içecek adabıyla. bira içen babamı olur nan.
(bkz: kumarbaz)
karşısındakini et olarak gören erkektir.
gerçekten sevdiğini söylediği bir kadın için hiçbir çaba sarfetmeyip üstüne üstlük reddedilince o kadından nefret eden erkektir.
"ben çok kızla takıldım, ehe, şimdi hayatımı düzene sokmak istiyorum ya valla bıktım böyle her gece başka alemler" diyen erkektir. siktir edin.
sözlükte paylaştığı tecrübelerinden yola çıkarak (bkz: kernel amadeus)* diyorum.
cahil, yobaz, dengesiz, kültürsüz ve ruhu aç kalmış erkeklerdir bunlar. değil evlenmek, kırk metre ötede dahi durulmaması gerekendir.
sevmediğiniz erkektir. sevmedikten sonra ne yapsa batacaktır size.
parasiz erkektir
saygısız olandır ama öncelikle aynı evde yaşanılacağı için temiz olmayan erkekle evlenilmeyecektir şahsımca.
(bkz: evlenilmeyecek kız)başlığı altına entry giren erkektir.
kezban avuntusudur.
(bkz: esrariko sikoko)
şımartılmış erkektir. (bkz: babamdan biliyorum)

edit: babamı eksilediniz herhalde gençler.
erken boşalan erkektir.
sevip de hiçbir şey yapmaya götü yemeyen, kız arkadaşını ailesinden ve arkadaşlarından soğutan ve bütün özel anlarınızı gidip en yakın kız arkadaşına anlatan erkektir. net.
efendi, namazında niyazında olan, ahlaklı, iffetli, hayalı, edepli olan erkektir.

türk kezbanları böyle erkekle evlenmemelidir. böyle erkeklerde türk kızlarıyla evlenmemelidir.

kanser tehlikesi diye bir uyarı işareti konulmalı türk kızlarına.
samimi dindarla, dinsizle evlenin.

ama bunlarla (bkz: türkiyedeki kadın düşmanı erkek tipi) sakın evlenmeyin.

bir tanesi de benim akrabam.

sabah akşam genelevde takılır. internetten tanıştığı her kadınla seks yapmaya gider.

karısını da okutmayıp, kapatmıştır. karısı aldattığını bilir. ama dul kadını kim napsın kafası ile susar. kayınvalidesi de yobaz bir müslümandır.

erkek aldatır der. oğlundan yanadır. namaz falan kılar bi' de, alayı sahtekar bu erkek tipinin.
sizi seks malzemesi olarak gördüğünden kapatır genelde her yobaz müslüman.

aşırı saf, dini doğru zanneden erkekleri demiyorum.

her boku yemiş, kadının niye kapatıldığını kendinden bilen şerefsizlerden bahsediyorum.

namus kavramını çok severler.

kız kapanacak falan.

bunların alayı şerefsiz ve namussuz birer kahpedir. evlenmeyin, kesinlikle aldatırlar. yüzüne şerefsiz dersin gülerler.