bugün

(bkz: farketmez)
(bkz: evlenilecek yaş)
bence 28-30 arası evlenilmelidir.işini düzenini oturtmuş olursun görmek istediklerini görmüşssündür yapmak istediklerinin bir bölümünü yapmışsındır.evlilik gibi bir olayla isteklerini engellemene gerek kalmaz böylece ve çocukta yaparım kariyerde sözünü gerçekleştirebilirsin.
kır kesiminde 15 yaşında ki bir kız evi temizliyor kardeşlerini doyuruyor hayvanlarla ilgileniyor ( temizliği yemi sütü )bağ bahçe varsa onun bakımını yapıyor yaş olarak olmasa bile her yönden büyümüş ve bir eve sahip çıkabilecek durum da olduğu için evlenebiliyor. ancak şehire geldiğimizde 24-25 yaşın da okul bitiyor iş arama faslı başlıyor. kızların geneli * yemek yapmayı ev temizlemeyi bilmiyor doğru insanı bulamıyor ya da erkekler için de geçerli o yüzden kafa düşünce tarzına göre değişiklik gösterebiliyor evlilik yaşı .* *
(bkz: 404 not found)
ideal olan kadın için 28, erkek için ise 32 dir.
taşraya bakarsak evde kaldım, şehir için daha 3 yılım var.

şahsen 28 diyorum.
babam der ki deve 9'unda erkek 30'unda akıllanır. erkekler için 30'lu yaşlar ideal. kadın için 25-26 ideal.
70-80 diyorum..
27-33 arası yaşlardır.
Aşkın yaşı yoksa evlenmenin neden olsun reşit olduktan sonra?
12-13
(bkz: entry nerde)
evlilere sorduğumda 20- 23, bekarlara sorduğumda 30- 35 cevabını aldığım yaş, kimi paraya kimisi de doğru insanı yakalama şansına endeksler bu yaşı.
30 bilemedin 28'ten önce olmaması gerekir.
güncel Önemli Başlıklar