1. ?.
  dinlerken fazla gaza getirip şuursuzca hoplamanıza zıplamanıza ve tepinmenize yol açan; bu aktiviteleri yaparken de etraftaki eşyalara verdiğiniz zarardan sorumlu olan şarkılardır. söz konusu şarkılar yeterince gaza getirirse etrafdaki eşyalara direk kafa göz dalınmasına bile neden olabilir.

  şarkının bitmesiyle trans halinden çıkılır ve beyin tekrar düzenli bir şekilde çalışmaya başlar. bu esnada "aha yine hulk olup etrafı dağıtmışım lan" gibi ilginç tepkiler verilebilir.
  2 -2 ... beyaz etli prens
 2. ?.
  esyalardan cok genelde insanin kendine zarar gelebilir.ozellikle arkadaslarla evde toplanip muzik bittikten sonra bir kac morlukla olayin sokunu atlatirsiniz.
  ... max cavelara
 3. 1.
  en çok zararı gözlüklere verdiğini düşündüğüm şarkılardır. zira gözlükle kafa sallamak* gözlük için hoş değil.
  ... the black pill
 4. 2.
  alamanyalardan gelen gurbetçi gençlerimizin kafaları çekerek allah belanı versini dinleyip ellerindeki içki şişelerini kırmaları.....
  ... plalian
 5. 3.
  (bkz: hail and kill)*
  (bkz: seek and destroy)*
  (bkz: nemesis)*
  (bkz: slaves shall serve)*
  (bkz: siegreicher marsch)*

  gibi sarkilarin aralarinda bulundugu; airdrum calarken klavye masasinin cokmesine, headbang esnasinda masa lambasinin yere dusmesine, tek kisilik pogo sirasindaysa dolap kapaginin mentesesinden dusmesine neden olan ultra gaz sarkilardir.
  ... revolter00
 6. 4.
  (bkz: trance)
  genelde evde son ses dinlenilen sarkida bastan dolayi televizyon ustunde duran biblo saat v.b. zimbirtilarin usulce ilerleyerek yere duserek kirilmasi.
  ... dejavuu
 7. 5.
  (bkz: yak bütün fotoğrafları)
  1 ... thor