bugün

bir doğuş cümlesi.
http://www.youtube.com/watch?v=RkWeIpleUr4

edit : laaaaaaaaaaynnnnnnnn
doğuş un son hitinin adı.
doğuş kardeşim müziği bırak allah aşkına, bu arada müzik arak sanki calvin harris parçalarını andırıyor.
aç insan feryadı. ya da sadece zeytin arzulayan birinin. her durumda da zeytin çok uzak ve ulaşılması güç. içinizdeki sıçanı rahat bırakın....
gecenin 3 ünde kafa iyiydi açıp dinledim " bu neymiş lan diye " sonuna kadar da dinledim. sokaktan geçen arabaların gürültüsü beni daha çok çekti. bindim arabaya park yerinden kaldırıp başka bir yere park ettim eve geri döndüm. tekrar baktım kulaklarıma inanamadım. neyse derin mevzulara girmeyeyim de. yetimhaneden çıkanlardan adam olan da var böylesi de var. kınıyorum. kınamaktan geçtim şu kakalama muhabbetine dahil olabilirim ondan korkuyorum.
evin içinde dolanarak şarkı sözü yazan bireyin,buzdolabını açtıktan sonra yarattığı über söz. bir de bizim teke yörelerinden bir söz öbeğini kullanarak nettin gari demesi beni hüzne boğmuştur.
bu ülkede kakalanacak adam sayısı azımsanmayacak düzeyde. onun için normal insanları kakalamak daha kolay uygulama.

not: beni kakalayın yunanistan a da kurtulayım şunlardan
anevrizma geçirirken şarkı sözü yazılırmı sorusunun yanıtına sözlerini kanıt gösterebileceğimiz şarkı. * *
acilen yunanistan'a itelenmesi gereken şarkımsı.
dünyadaki en tehlikeli şeyin "kaybedecek birşeyi kalmayan popçu" olduğunu bir kez daha bize göstermiş şarkı.
doğuş'un über şarkısı.

(bkz: biri şunu siksin bari)
--spoiler--
içindeki sıçanı rahat bırak
--spoiler--

içindeki sıçan adamı iiiyice saldığı şarkı.
bir akdeniz ülkesi olan türkiye'de fakir zengin herkesin sofralarının vazgeçilmezi olan zeytinin çekirdeğinden haz etmeyen insanların evine onu sokmaması durumudur.

(bkz: zeytin yoksa pasta yiyin)
insan böyle bir şarkıyı niye söyler diye düşünür dururum.
Atilla Taş (bkz: YamYam Style) şarkısından bir süre sonra çıkan liste başı hit.
http://www.youtube.com/watch?v=CYLWz0hmrYY
(bkz: naptın gari nettin gari lo)
doğuş`un uydurduğu fıkra.