bugün

benim favorim ingiltere, plasem belçika.

yazarların euro 2016 futbol şampiyonası şampiyonu için yaptığı tahminlerdir.
tayyip erdoğan baştayken kupayı türkiye alır diyorum.

adam bir üfürdü mü, milli takımımız küffara diz çöktürür evelallah.
Belçika.
(bkz: Türkiye)

Bir umut belki.
Fransa, almanya, ispanya üçlüsünün dışına çıkmaz. Ama Ev sahibi avantajıyla Fransa'nın bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz.
Fransa, ingiltere ve Almanya üçlüsünden biri.
Belcika hirvatistan almanya.
Ben irlanda sürprizi bekliyorum.
ingiltere mi?
O ingiltere ye tecavüz ederler bu turnuva da.

Almanya mutlak favori.

Süpriz beklediğim takımlar belçika ve portekiz.

Türkiye gruptan çıkamaz.
almanya biraz çöküşte olduğundan fransa tahmininde bulunmak istediğim mevzudur. slovakya perişan etti almanyayı geçende tamam hazırlık maçı falandır ama neredeyse tam kadro çıktılar. ispanya ile fransa filan oynar gibi ama belli de olmaz hani. fransa finali görür ancak rakibi kim bakacağız artık..
Fransa.
Belçika.
gönül hep türkiyeden yana.

yaptıklarımızı göz önüne alırsak ve gerçek bir turnuva takımı olduğumuzu düşünürsek - her ne kadar az katılsak da- bence kendimizi hafife almayalım.

amma ve lakin panzerler çok açık favori gibi duruyor.
ispanya yine klasik al gülüm ver gülüm havasında olacağından çok büyük bir etki beklemiyorum.
ingiltere ilk kez kompankt oyun içinde değil de bireysel olarak çok yetenekli oyuncularla katılıyorlar avantaj mı dezavantaj mı göreceğiz.
belçika çok farklı bir hava ile geliyor ve bir çok kişi süpriz yapacağı düşüncesinde ki bende onlara katılıyorum.
fransa ev sahibi avantajını kullansa da büyük bir sükse yapacağına inanmıyorum.
portekiz yine bildiğimiz gibi bir şeyler ispat edecek gibi ama büyük bir favori değil gözümde;

bu sebeple;

1- almanya
2- belçika
3- türkiye
Belçika alır.
Her turnuvada olduğu gibi bu turnuvada da şahsi favorim Almanyadır. inşallah Türkiye de gruptan çıkarsa çeyrek final görür gibi. Belçika diyenler var onların şampiyon olması için henüz erken ama çeyrek veya yarı final görürler.
favorim fransadır, plase portekiz.
*
tamam favoriler bellidir lakin bu hırvatlar bu turnuvada illaki bir şeyler yapacaklar. göreceksiniz.
(bkz: iNGiLTERE)
cCc belgium cCc

su amina kodumun takiminda lukaku ve bentekeyi ayni anda oynat sampiyon olur aq hocasi niye tek forvet oynatiyorsun.
Ev sahibi fransa veya ispanya dışına çıkmaz.
Almanya.