bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bilgisayarlar arası bağlantı kurulmasını ve çok çıkışlı adsl modemine takılarak çoklu internet kullanılmasını sağlayan kablonun ismidir.metresi 1 ytl civarındadır.
  1 ... rweasley
 2. 2.
  eğer adsl modemi çoklu girişe sahipse adsl kutusundan çıkacak olan ethernetin bir ucunu modeme bir ucunu da bilgisayarınızın ethernet girişine takaraktan zahmetsizce, anında internet erişimi sağlayabilirsiniz.Keza ethernet girişi telofon girişiyle karıştırılamayacak kadar azmandır.
  ... rweasley
 3. 3.
  kimisnde 7 metre bulunur bunlardan.nedenmiş balkonda keyif yapacakmış. yap hadi, kuş pislesin klavyeye, o zaman gülcem ben sana...
  2 ... karga
 4. 4.
  bilgisayarları birbirine bağlamaya yarayan, yerel ağ kurmak için kullanılan kablo. bir ucu bilgisayardaki ethernet girişine, diğer ucu hub, switch, modem gibi ağ birimlerine takılır. iki bilgisayarı doğrudan, ara birim kullanmadan birbirine bağlamak için ise cross kablo tercih edilir.
  1 ... oylumunelumune
 5. 5.
  (bkz: rj45)
  ... ebaturab
 6. 6.
  teknosadan falan alayım demeyin, adam olun gidin bir elektronik dükkanına 10 metresini 6 ytl'ye alın.
  1 ... the kene
 7. 7.
  an itibariyle 8 renkli kalın kabloyla 4 renkli ince kabloyu, aynı renkteki kablocuklarıyla birleştirip çalışmasına imkansız gözüyle bakarken internete ulaştığım kablodur.*
  ... chersky
 8. 8.
  en şeker kablodur. onsuz hayat çekilmez hale gelir. ethernet ki, çağın buluşudur.
  ... kilotlumakas
 9. 9.
  ethernet kablosu
  ... jimmy tudeski
 10. 10.
  Bunu ezbelemek benim için ölümdü lise yıllarımda. Renk körüyüm.
  ... simsela