bugün

her hangi bir yerde yaşayan eskişehir il sınırları içerisinde doğmuş xx kromozomlu insanlardır.
memleketim olmasından ötürü kayırıp ayırmayacağım ama harbiden güzel kızlardır he çirkinleri yokmu diye sorarsan vardır tabiki nerde kezban yokki eskişehirde olmasın.
tatar olma ihtimali yüksek kızlardır. çekici oldukları da bir gerçektir. hı bir de çiğ börek yapabiliyorlarsa. yeme de yanında yat.
soğuk kızlar. soğuksunuz. en iyisi şehir dışından gelenler.
cidden güzeller.
hepsi ayrı soğuk olan kızlar.
daha önce hiç tanışmadığım kızlardır.
Karşı karşıya geldiğinizde yol verme ya da az kenara çekilme huyları yoktur. Koca yolda Öküz gibi üstünüze üstünüze yürürler.
eskişehirde gördüğü her kızı eskişehir li zannedenler siz dingilmisiniz amk ? bir çoğu hacım demeyi sever.
eskişehirin kızları kesinlikle yürek hoplatır, ben böyle birşey görmedim.
Cekik gözlü olanları tatardır ( sahsım gibi ) birde eskisehir muhacırları vardır.
Eskişehir'in orjinal kızları normal esnaf gibi yetlerde görebilirsiniz. Bı Tatar tayfası var onlar bence o kadar güzel olmuyo asil göçmenler var yeşil gözlü sarışın veya esmer ben öyle 3 tane gördüm 3 u de mokemmel idi.
Eskişehir'in kızları zordur. Tecrübeyle sabittir.
çağdaş demokratik yer olduğu için mini etekli kadın kızların istila ettiği şehirdir. gerçekten çok yazık.
Yobaz göteleklere bir kaç beden büyük gelen kızlardır. Ne giyecekleri hakkında yorum yapmak kimsenin haddi değildir.
güncel Önemli Başlıklar