bugün

entry'ler (80)

bornova sokağı nda yalnız yürümek

en korkunç anılarımdan birinde yaptığım eylem. izmir'e yeni taşındım. kuzen burada yaşıyordu. gezdireyim seni dedi. bir şeyler içtik, kafalar hafif güzel. sokağa girdik bu ibne yanımdan tüymüş. sokağında iki yanında hanım abiler var. biri laf attı üstüme geldi. kafa da güzel ya niyeyse aaaaaa diyerek koştum amk. sonra telefondan aradım kuzeni. güle güle geldi yanıma ibne.

mühendislik

hayatımın en güzel yıllarını harcadığım alan. rezil bir şey. iyi ki kurtuldum.

okcupid

dating sitesi. ilginç bir ortam var. profili doldururken samimi şeyler yazarsanız kimse bakmaz. ama ben en iyiyim, güzel değilsen yazma dersen kızlar mesaj atıyor. balık çok.

gary vaynerchuk

abd'li girişimci. sosyal medya ile ilgilenen herkesin videolarını izlemesi lazım.

astroloji

sayesinde güzel paralar kazandığım şey. seviyorum ama.

eminem

harika bir adam. burada triumph'la dalga geçmesi, lindsay lohan'e geçirmesi ve sahnede coşması müthiştir : https://www.youtube.com/watch?v=60b-RS0qmdA

komşunun sevişmesini duymak

garip bir olay. benim sürekli vakit geçirdiğim oda bunların yatak odasının tam altı. her gece arkadaş. bu ne coşku.

bornova

kızları çok güzel olan ilçe. yerlileri diyorum öğrencileri değil.

inci sözlük

dün itibariyle bıraktığım sözlük. gece tayfası güzeldir.

uludağ sözlükteki entellektüelite eksikliği

uzun bir süre sonra gelince hissettiğim şey. burası daha bir flört havasında ekşi'ye göre.

kızların birbirini çekememesi

komik gerçek. işim gereği sürekli kadınlarla görüşüyorum. ulan 1 saat konuşuyoruz 50 dk milleti anlatıyor. aklınca yeriyor.

society nasıl okunur sorunsalı

sosayti şeklinde okunduğunu bilirseniz çözülecek sorunsaldır.

izmir

yeni taşındığım güzel şehir.

ege üniversitesi

ikinci üniversitem. bir türlü sevemedim. alışamadım arkadaş. ama izmir güzel.

bu kadar salak bir millet benim milletim olamaz

tanım yapamayan salakların sözlüğe üye olması kadar anlamsız bir önerme.

24 yaşında olup bekir olan erkek

ismi bekir olması muhtemeldir.

suspus

ceza "en beğendiğim albümüm" demişti röportajında. harbiden öyle. cezanın yaptığı en iyi albüm.

eskişehirli kızlar

hepsi ayrı soğuk olan kızlar.

eskişehir

3 ay aradan sonra döndüğüm şehir.

laptop gören masum çocuk

gülümseten video. https://www.youtube.com/w...x3YY&feature=youtu.be