bugün

görsel
zamanın kolayca sildiği olgudur. unutursun unutmam deme.
eğer ayrılık sebebi sizin mallıklarınızsa daha çok üzüleceğinizdir.
sokak roportajlarında bi amca vardı hani, "insan unutmak için sevmez ki, unutmamak için sever" diyordu. belki de aynı şeyi hisseden herkes o amca gibi düşünüyordur, "eski" sevgili ne yapmış olursa olsun belki de o yüzden unutulamıyordur, halen özleniyordur. özlem belli bir süre sonra öyle bir kanser etkisi yaratır ki eskisinden daha çok seversin. kiminle ne yaptığı zerre sikinde olmaz, sen özlersin.
Ezik.

iyi geceler.
Geçmişe mazi sikilmişe niyazi derler takılma fazla koçero.
Uyuyunca geçiyo.
https://www.youtube.com/watch?v=X_cAH8fn-sw

bu şarkı eşliğinde özlemler...
Yenisini bulamadiginiz icin olabilir acilen bulunmasi gerekir.
en iyi anini da en kotu anini da dusundurten, ama en cok da ayrilik aninda kalbini gumbur gumbur attiran hede. cok ozledim, cok ama care yok malesef. 4 aydir ayriyiz, o coktan hayatina baskasini aldi bile. (bkz: askta gurur olmaz) diye bir sey yok.
içim yanıyor bekliyorum kı cumartesi gecesi içmiştir bir çok özledim seni mesajı atsın ama atmıyor nomızsız vijidansız.
Daha bugün özlediğimi söyledim, pişman değilim seni sevmekten adıma yakışan en güzel yarasın...
Triplerini bile özledim ıstırırım seni ilay .
anlamsız bir sebepten aylarca yaşadığımız durum. insanı hayattan soğutur herkesi onla kıyaslarsın kimse onun gibi değildir ama. içip içip ararsın mesaj atarsın karşısına çıkarsın. en umudunun bittiği anda birlikte gittiğiniz meyhanede barda içerken bulursun. koşup boynuna sarılmak isterken göz göze bile gelmekten kaçarsın ama bi yere kadar. onun bileğindeki tokaların onun da seni özlediğini ispatlar zaten dayanamazsın deli gibi koşarsın kollarına.
eski sevgiliniz de sizin gibi uludağ sözlük'te yazar ise yukarıda görüldüğü gibi oltayı atıp beklersiniz.*
(bkz: rastgele)