Özlemek değil o gece erkeksiyonudur.
Sabah olunca attığınız mesajlardan utanırsınız.
Daha bugün özlediğimi söyledim, pişman değilim seni sevmekten adıma yakışan en güzel yarasın...
ondan ayrılmış olduğuna üzülmektir.
Delicesine özlemek, öpmek öpmek öpmek istemek ama o mesajlarıma cevap vermemek.
Aynı durumdan muzdarip olduğum acı gerçek bırakıp gitti beni seve seve gitti bide. Acısı da öldürmüyor sadece seni yıpratıyor.(yıpranmak ölmekten daha beterdir bazen)
ama artık bir adım bile atamamak olarak gelecektir gerisi.

''ben de seni çok ama çok ama çok özledim''
Geçmişe mazi sikilmişe niyazi derler takılma fazla koçero.
uyuyuncada geçmiyor.
Uyuyunca geçiyo.
Ezik.

iyi geceler.
Triplerini bile özledim ıstırırım seni ilay .
https://www.youtube.com/watch?v=X_cAH8fn-sw

bu şarkı eşliğinde özlemler...
iyi şekilde ayrılmış olmayı gerektirir.

kötü ayrılırsanız bu olmaz. kötü ayrılırsanız özleyeceğiniz her an tam tersine basarsınız küfürü. daha çok bunları haketmediğinizi düşünürsünüz.
hayatın bir gerçeği. özledim şerefsiz piç.
Yenisini bulamadiginiz icin olabilir acilen bulunmasi gerekir.
(bkz: unutulanlar unutanları asla unutmazlar)
görsel
165 ekran televizyonda söylediği şarkıları açıp dinlemektir. Bağıra bağıra onunla söylemektir. Sonuç? Başkasına yürüyorsun sonra kafan dağılsın diye.
eski sevgili babasının prensesi olup, arkadan yemiş veyahut ağzına verilmişse * yanlış bir eylemdir*.
bok yesin gram özlemedim.
şeytan görsün yüzünü.
hiçbir eski sevgilimi özlemedim bugüne kadar. garip miyim neyim.
amk hayatında başıma gelen durumdur. bir kez dahaaa.
sil gitsin, öyle bir gün gelecek ki neden bu insanla vakit kaybetmişim diyeceksin. sonuçta o seni sevse ve bu olgunluğu gösterse farklı davranırdı. ancak seni yarı yolda bırakan insandan hayır bekleme, umudunu yitirebilirsin. karşına öyle insanlar çıkacak ki keşke bu insanlarla kaybedeceğim vakti senle değerlendirseydim diyeceksin. adı üstünde eski, unut gitsin.
içim yanıyor bekliyorum kı cumartesi gecesi içmiştir bir çok özledim seni mesajı atsın ama atmıyor nomızsız vijidansız.
Arada bir facebook profilini ve varsa whatsapp fotosu ile iletisini kontrol etmektir. Ayrıca iyi bok yemektir, aferin.