bugün

eski sevgilinin yıllar sonra aroması diye okudum. tam 2 dakikadır mantık aramaya ve hayal etmeye çalışıyorum...
Önce Güldürür, eğlendirir. Sonra küfrettirir.
Ne diye arıyorsun amın oğlu, abazan mı kaldın şeklinde.
kadın çoluk çocuk boşta kalınca duygusal olarak inanılmaz boşluğa düşüp aklına gelen ilk sevgi gördüğü noktaya yönelmiş.
Aşk hayatımda bir türlü mutlu olamayacağımı anladığım bir dönem eski sevgilim değil de, beni sevdiğini söyleyen ama benim kırdığım bir adamcağıza bu şekilde yazmıştım ama adam evli değildi.

Üsttekinin bahsettiği kadında da akıl yok, kızım adam evlenmiş gitmiş ne ahı, hakkı? Adam evlenip barklandıysa daha ne ahı kalacak sende?
ulan lisede bi manitam vardı, uzatmalı iki sene çıkmıştık. sonra bu benden ayrıldı, ben bunalım modunu açtım falan birkaç ay böyle takıldım. sonra bir daha ne haber aldım ne bişey. üniversite okumuş falan bu orda aşık olmuş sonra sonra adamla evlenmiş. iki tane de çocuğu olmuş. herif geçen ay bunun götüne tekmeyi koymuş. hem de gitmiş başka kadınla birlikte olmaya başlamış. ulan ben sosyal medya bile kullanmayan adamım beni nerden buldun? bunları böyle uzun uzadıya yazmış WhatsApp'ta. bana diyor ki ben senin ahını aldım bana hakkını helal et. lan aradan 20 sene geçmiş, ben senin yaşadığını bile unutmuşum, sen ne diyorsun? bi de bana diyor ki ben seni sosyal medyaların varken stalklıyordum biliyorum evlisin çocuğun var. lan madem evliyim biliyorsun, ne diye evli adama mesaj atıyorsun? hadi bekar olur yazarsın anlarım. insanlarda insan hayatına saygı da kalmamış. ben onun yerinde olsam yazmazdım. ben kız mıyım kimseye ah etmedim etmem diyorum anlamıyor. neyse ikna ettim gitti. inşallah bir daha gelmez. insan engellemek huyum değil, sonra benim yüzümden kendini değersiz hisseder biliyorum. ulan durduk yerde çıkan mevzuya bak. biz milli piyangodan para bekliyoruz yara çıkıyor.
muhtemelen numara kayıtlı olmadıgı icin acarım odunluk yapmadan kibar bi sekilde yüzeysel olarak konusurum kapatınca numarayı kaydederim dahada acmam
aq kevasesi.
Aynı numarayı kullandığınızı da gösterir.
Eger hala bi ilişki ihtimali icin ariyor ise kendinizi kaf daginda sanmayin. Artik onun icin kotunun iyisi olmuşsunuzdur. Baskalariyla denemistir ve yanilmistir. Sonra akliniza siz gelirsiniz. Kotuydu ama o kadar da degildi der arar. Hele ki aradan uzun zaman gecmisse hala seviyordur belki unutamamistir yada kiymetimi anladi triplerine hele bi girin o size dersinizi verir. Ya yalnizligini giderecek sizle ya da pismanliklarini onarmaya calisacak. Tetbirli olmak lazim.
aramasını istersiniz. arar. intikam alamaz olur dersiniz. sonra işin işten geçtiğini anlayıp yol verirsiniz. suçlu siz olursunuz. sanki o geçmişte hiçbir şey yapmamış gibi tepenize biner.
Arasın yeter ki açıp özledim demezsem ellerim kırılsın.
Her yerden engelledim istiyosa 100 kez arasın. Şimdiye kadar aklı nerdeydi.
Artık aramamalıdır; artık sikilecek duygu, kalpte kırılacak yer kalmamıştır.
Sen kim köpeksin be! Diyerek telefonu kapatma hakkınız vardır. Buna eminim çünkü haklı konumdaki taraf yaptıklarını unuttum diyerek aramaz. Arıyorsa sövecektir, açmayın.
Bugün rüyamda olandır. Bide yüzsüz yüzsüz teyzem hasta o yüzden arayamadım der. Sanki 1 hafta aramadı amk nerden baksan iki yıl olmuş. Sinirlerimi tepeme getirdi rüyamda bile.
bilmiyorlar ki biz o kürkçü dükkanı değiliz.
arar,29 kez çalar arama otomatikman sonlandırılır.kendisi,gereksiz bir arama olduğunu düşünür ve haklıdır.
gereksiz heyecan yaşatır.
eski sevgililer garip şeyler. alakasız zamanlarda ortaya çıkmakta üzerlerine yoktur.
Erkekse azdigindan dolayidir. Onunla yapilan fanteziler akla gelmistir ve ''ask'' depresmistir. Lan var ya biz erkekler amma yavsak adamlariz be! Ben asla oyle bir piclik yapmam deme ey mahlukat-i hemcinsim! Bilmiyor muyum biz erkeklerin ne bok oldugunu, biz buyuz oglum kabullenin. Hic oyle esas oglan ayagina yatmayin gavat pezevenkler sizi.
En iyimiz rihanna'nin kollarinda can versin. Amiiin!
Amacı ne olduğu belli olmayan ve benim için ne idüğü belirsiz bir kişi olan tam bir kaltaktır. Sie go back go home. Respect.
unutturmamak istemesi.
eskisi gibi olmucaktır herşey ama yinede açarım aklımdan gitmemiştir nede olsa seni seven biridir.
atılan bumerangın geç gelmesi.
başkası varken olması muhtemel olaydır. Zaten genelde hep öyle olur, hayatında kimse olmaz ama karsına da kimse çıkmaz.
Hayatında 1 kişi olur, resmen yağar yağar. Allah'ın bereketi dersin yani. Herneyse artık olmaz, hayatımda biri var. Arkanı dönmeden çık beni taarik etme.
tatlı bir gülümsemedir her şeye ragmen. yıllar sonra badem gözlü, sırma saçlı olmuş olmanız gülümsetir.
güncel Önemli Başlıklar