bugün

Ağır sözlerini kafasında listelemişti aslında fakat hamleyi ilk yapan daima kazanır ( elde bir koz) batak oyununu iyi oynarım. Tüm sözlerini içinde bıraktım ve dürüst olmak gerekirse zekiydi ve zekasına göre bir kaç cümle söyledim ki 1 ay ne demek olduğunu düşünmüştür eminim..
Ne kimse seni bir daha böyle sevecek, ne de ben kimseyi bu kadar seveceğim. yapma ! ayrılmayalım" demişti.
artık ben seninle olamam, sen çirkin oldun zombi gibi oldun istemem ben seni
demişti
3 ay sonra da evlendi zaten.
"aşk her şey değil nickzsche, para önemli para, cebinde kaç kuruş var? Bana aldığın yüzüğe bir bak ya. Satsak anca bir yerde yemek yeriz." demişti kendileri. ben tabi o zaman markette çalışıp annesine, babasına ve kardeşlerine bakan bir gençtim. 5 sene oldu... Şu an beni bırakıp gittiği "baba parası" yiyen elemanın babası benden ihale almaya çalışıyor. tuhaf dünya.
röpteşambır demişti bir keresinde durup dururken. duyunca farketmiyorsun ağır olduğunu ama söyleyince çok ağır. deneyin. röpteşambır. gördünüz mü? çok ağır.
Seninle yaşadığım her şeye pişmanım.

Bre izzeti itibarını yediğim 500 günlük ilişkin olmuş gidiyorsun bari boş yapma.
çok yakışıklıyım diye arkadaşları aşık oluyormuş, bu yükü kaldıramıyormuş, evet.
seni her şeyden çok seviyorum sözüdür. tabi söylendiği zaman hiç yaralamaz hiç ağır gelmez. hatta kendini dünyanın en şanslı insanı gibi hissedersin. için kımıl kımıl olur böyle onun için birçok güzel şey yapmak istersin. nasıl istemeyesin ki sevgiden daha büyük bir şey mi var ki bu hayatta..

o lafın ağırlığı ilerleyen zamanlarda aslında seni her şeyden veya herkesten çok sevmediğini anladığında çöker üzerine. ezilirsin aklına geldikçe. basit bir laf aslında ama gerçeklerle birleşince thor un çekici gibi olur kaldıramazsın bir türlü. velhasılı arkadaşlar sadece sözdür söylerim geçer gider diye düşünüp insanların dengeleri ile oynamayın. bir gün gelir birileri de sizin dengeleriniz ile oynar altından kalkamassınız.

(bkz: karma)
(bkz: ilahi adalet)
Bizim onlara söylemeye kıyamadığımız sözlerin yanında, onların ağır sözlerinin hiç bir değeri yoktur.
Ben atanamadım diye kurumunda memur olan çocuk için el altından bana yol verdi. Şimdi aynı şehre istasyon denetleme personeli oldum. Çalıştıkları istasyonları denetliyorum. Herkesin garip hikayesi var.
bana onun için bi heves olup, o hevesin de geçtiğini söylemişti.. vicdanless!
Delidir deli der geçerim.
senin tümörün benim dediydi hey gidi hey, bir de salak demişti ama onu boşverelim. geçmişte kimin kime ne dediğinin ne önemi kaldı bugün?
Sana olan güvencimi kaybettim, sen şerefsizsin. Tşklr.
hangi eski sevgilinin diyerek anımsamaya çalıştığım bırak söylemlerini yüzlerini bile hatırlamadığım kadınların ayrılık esnasında ama iyi ama kötü ego tatmini ya da haklı çıkmak amacı ile sarf edilmiş olan sözlerdir. canları sağ olup mutlu olsun hepsi. herkes bu dünyaya mutlu olmak için geliyor.