bugün

ne kadar eskide kalmışta olsa yürek burkar, birbirinize verdiğiniz sözler gelir aklınıza. yapacak hiçbir şey yoktur, bu yüzden hiçbirşey yapmamak en iyisidir.
eski sevgilinin çocuğunun olduğunu duymaktan daha hazin dedildir.
"vay bee o bile evleniyor. evde mi kalıyorum acaba" sorusunu aklımıza getirebilecek durumdur.
(bkz: nikahına beni çağır sevgilim)
eskiler alıp satmaya gerek olmadığının gerçeğidir.
ölmek için bahane arayan insanlar için çok güzel bir sebeptir. ne kadar ölmek istesen de eski sevgili nişanlanmıştır. hayırlısı olsun diyebilmek sağlam bir yürek ister.
Bütün işi gücü bırakıp nişanlanan kızı bu yanlış yoldan caydırmaya çalışırım.
unutmakta zorlandığınız eski sevgilinizse gerçekten acı verici olabiliyor. bir aralar siz onunla o kadar yakınken yerinizi başkasının aldığını görmek tarifi olmayan duygulara sebep olabiliyor. düşmanımın bile başına gelsin istemem.
evlenebilir bile. hatta çocuğu ne zaman olacak diye de bekliyor olabilirsiniz. tabi bu aşamaya kadar hala onunla ilgileniyorsanız artık sizden hiçbir beklenti kalmamalıdır. ben mi? ben evlenme aşamasından sonra bıraktım ilgilenmeyi. *
nasıl biterse bitsin fena koyar. tüm yoldaşlara ümit besenden nikah masası gelsin. nerede benim rakımm!!
2 tane çocuğunun olmasını duymaktan daha iyi bir durumdur.
eski nisanlinin iki oglan cocuguna sahip oldugunu duymaktan daha önemsizdir.
başınızdan kaynar sular dökülmesine sebep olan durumdur. Çok acı, boğazıniz düğümlenir nefes almakta zorlanirsiniz... Ama gelgelelim eliniz kolunuz baglidir.. Ne arayacak cesaretiniz nede susacak bir yürek vardir. Ikisi arasında gider gelirsiniz.. Belki Arasaniz herşey farklı olabilir , o zaman da vicdan devreye girer, arayamazsiniz. Sonuç ne midir? ÇARESIZLIK.
illaki insanı etkileyen durumdur. iyi kötü anılarınız olan eski sevgilinin komple zihinden çıkması demektir. mutluluklar dilemekten başka yapılacak birşey yoktur.
son üç sevgilinin ikisinin nişanlandığını birininde evlendiğini duymaktan daha az acı veren durumdur.
hayatı boyunca beni mi bekleyecekti demek ve aynı şekilde yoluna bakmayı gerektirir.
kahkaha atmakla karşılanacak tek perdelik komedi.
(bkz: mutluluklar)
evlediğini duyduğunda alacağın zevk kadar keyif vermez.
arar bir hayırlı olsun derim, sesini duyarım. bir ihtimal kendimi hatırlatır, onu da üzerim diye düşündürdüğü durumlarda durum vahimdir.
yoksa biraz üzülüp, hüzünlenmek normal olanı zaten.
hiç tatmadığım bir durumdur. benim hiç sevgilim olmadı ki daha.

edit: eski sevgilinin nişanlandığını duymak, severek ayrıldı iseniz üzüleceğiniz durum.
sakat durumdur. hele ki unutulmamissa koyar bunyeye.
dahasında evlendiği duyulacaktır.
sağır olmadığımızın göstergesi olan olumlu bir gelişmedir. ayrıca gidip görerek farklı bir duyumuzu da test edebiliriz.
eğer sevgililik zamanında sevişilmişse midede garip bir his bırakabilir.