Çokta koymaz yani.
bir duyum.

düğün arifesinde cazgırlık yapacak değilim. çünkü düğünde yapacağım!

evlenemezsiniz çünkü hamileyim.

şaka be şaka ya. ne gariptir ki evlenirlerse evleneceği kadından çok, kız çocuğu olursa onu kıskanırım. çünkü biliyorum ki o kadını beni sevdiği kadar sevemeyecek.

bir sigara yakar mutluluklar dileriz.
How to be a gentleman dizisindeki olayları yaşamaktır. Tabii ne kadar olabilirseniz centilmen o durumda sonuçta türküz.
eski sevgili, kocası ve bunların evlatları ile karşılaşmaktan daha az etki yaratacak olaydır.
eski sevgilim vardı , küçüktü, canım benim,

elledim yetiştirdim onu el aleme, sonra bir gün telefon açtı:

haziran da evleniyorum yine senin memleketlin den diye de ekledi son sözü,

iyi de ben istanbul dayım derslere kaldığımız yerden devam edemeyiz ki!

eski sevgilini nin evlendiğini de duymak güzeldir, eski eşinin de, eski olan her şeyin aslında sana ait olmadığını hatırlatan bir şeydir.

Eski sevgilinin evlenmesi.
evlendiğini duymak kadar kötüdür. alışırsın zamanla, ama hep bir burukluk kalır içinde... boğazına kadar dayanır söyleyemezsin.
içten sessizce, kişisine göre mutluluklar da dilenebilir çeşitli belalar da adına. allah kimseyi pişman etmesin, yeter.
boşveeeeeer giden gitmiş yaşamana bak sevseydi kalırdı yeğeeeen.
nikah masası şarkısı açılır am göt dağıtılır sonra unutulur gider.
an itibarı ile öğrendiğim hededir. akabinde kahve içip çokonat yenmeye devam edilmiştir. zira eskidir, allah da mutlu etsindir. * *
eski sevgilinin nişanlandığını evlendiğini duymak, talibi olan kişi hakkında tonla önyargılara sahip olmaya sebep olan durumdur. düşünsene sen adamdan nefret etmişsin, yaşadığı için tükettiği havaya israf gözüyle bakıyorsun ama birileri gelip onu istiyor, tanışıyor, huyunu suyunu öğrenmesine rağmen bir ömrü beraber geçirmeye karar kılıyor, onun karısı oluyor. kızım kaç kurtar kendini demek istesen de tencere kapaklar herhalde deyip susuyorsun.
gidip 2 rekat sukur namazi kilmama sebebiyet vercek olay.
Nikahina beni çağır sevgilim gibisinden .
yalan haberdir.

kaynağından alınmamış haberlere itibar etmeyiniz.

velev ki bir gün nişanlanırsam, ilk size haber vereceğim.
üzücü bir olay. (#15543807) yakında duyarım heralde. *
eski sıfatını almış sevgiliyse çok da etkilemeyecek olaydır. önümüzdeki maçlara bakalımdır.
nikah olmadan önce son kez görüşmeyi gerektirir.
--spoiler--
ne zaman şampiyonuz diye bağırsaak, kursağımızda kalıyor,

söylesene bize hocaa takım niye oynamıyor.
--spoiler--
eski sevgilinin izmir yolunda başkalarına verdiğini duymaktan hallice olan durumdur.
şaşırtıcı olmaması gerekendir. sizin için "eski" olmuşsa o insan, başka ne duymayı bekliyordunuz ki?
evlenip çocuğunun olduğunu duymaktan bir adım önceki durumdur. (bkz: sevdiğim kız başkasına verince)
Önce üzülürsünüz sonra olanlar aklınıza gelince nişanlısı için üzülürsünüz.
hissedilen acının adı "tercih edilmemek"tir.
allah yazdıysa bozsun lan. insanı mahveder. yani beni mahveder.
nasıl ayrıldığına göre tepkinin değişeceği durumdur.amma yine de insana bir ah çektirir.