bugün

(bkz: screw you guys)*
vakitsiz öten horozun başı kesilir.
Tilki kürkçü meselesi.
tam tur yapması umut edilen eylemdir. döndükten sonra o turu tamamlasın, aynen başladığı yere dönsün. gelmesin hiç yani boşuna.
Normal olanıdır. Hayatın bize oynadığı yavşak oyunun bir parçasıdır.
i want to play again diyordur. Sonrasında ben yapamıyorum diyip tekrar ayrılır.
Saw 4 gibi yeminediyorum.
Boşverin fotoğrafınızı beğendiğiyle kalsın. Muhabbete gerek yok.
hiç umursanmayarak geçiştirilmesi gereken durum.
ölümün habercisidir.
tam dönmesi umulan an nasıl oluyor sorunsalı. herhangi bir anda dönmüştür. gözünde büyüttüğün o imparatorluk her an dönebilecek kapasitesi olan bir insan aslında. önce bunu idrak etmek gerekir.
ölü taklidi yapılarak kurtulma yöntemleri denenmelidir. zira soğumuş yemek isitilmaz.
iyidir, ego yapar.
döndüğüne pişman edilecek sevgilidir.
-murat?
+hayırdır birader?
-aysel ben tanımadın mı?
+ne ayseli?
-aysel işte!
+hassktrrr!1 şimdi?
-muzaffer
+vay anass!
-umulmadık anda döndüm.
+sakal makal?
-zaten çıkıyodu almadım
+bıyık?
-zaten bitiyodu ses etmedim
+yar...
-zaten... aman koyim götüne!
+lan!! muzo allah yarattı demicem hee!!
-ziboş de.
+ziboş ne lan!
-estetisyen
daha iyisini bulamadığı için dönmüştür. sevdiğinden falan değil. göt.
unutulmadın ama hala istenmiyorsun denmesi gereken sevgilidir.
(#18310529) artık beni hatırlamıyordur bile lan diye içinizden geçirdiğiniz anda 'tovbekar ben seni özledim. ben x. bi konuşalım 2. bi şans ver' diyip mesajdan sonra aramasıdır. sesini 1.5 yıl sonra duyunca tanıyamadım bile be sözlük.
(bkz: kıl dönmesi)
bir de sevgilinin eski sevgilisinin zamansız ortaya çıkması vardır ki düşmanıma bile göstermesin mevlam.
sonra uyandım. elimi yüzümü yıkadım.
bir çay demledim.
sigaramı yaktım.
Zafer bayraklarının dikildiği andır. Onca Çekilmiş üzüntü , ağlama zırlamanın fitlendiği andır. Ve alkışlarla zılgıtlarla siktireddetmektir. Gözü aydınlıktır.
Sifati itibariyle eskidir, klasik bir cumleyle mazidedir. hayatimda biri varsa umumayacagi anda kufurlerimi isitecek sevgilir hele terk ettiyse.