bugün

okumayanlar için özet:

ben de okumadım.
kızı görüyorum sosyal medyada beni engellese bile sağa sola yorum yapıyor filan koyuyorlan bana harbiden koyuyor insafız nişanlanan bir çifte "mutluluğunuz daim olsun bir hayat boyunca (kalp)" yapmış eh be insafsız senin gibi hayırsızın duası mı tutar evliliğin daim olsun dediği çiftteki kadında arkadaşımdı bir çocukla 6 yıl cıkıyor cocuk buna ev acıyor dızıyor ıcını sıfır her sey fılan kız sonra bır gun hıcbır şey demeden oglana cıkıp gelmıs mersınden ıstanbula cocuk aramıs etmıs ıstemıyorum artık senı demıs cocuk ıstanbula gelmıs bunların sokağa kadar bulmuş ama evi bulamamış geri dönmüş gitmiş böyle yapan insanın nasııl mutlu yuvası olur inşallah ikinizinde hiç yuvası olmaz kahpeler.
12
Evet yeni öğrendiğim şeylerle devam etmek istiyorum aslında bu kızın hiçbir suçu yokmuş o beni hala seviyormuş belkide her şeyin suçlusu annesıymıs bu kadın ıkılı konusarak ıkı tarafı bırbırınden ayıranmış.Bana söylediği ise bu kadınınn ilk başlardan beri seni istemiyordum bu yolla aslı sana daha çok yaklaştı bende taktik değiştirdim ve bu yolu seçtim seni evime aldım seviyormuş gibi gösterdim kendimi ve bu işe yaradı benim istediğimden daha bile fazlasını yaptın ben bile bu kadar yaptıramazdım dedı.Yani aslında yaptıgım seylerde bana hak verırken kıza bak bu cocuk böyle yapıyor senı ne kadar sevıyormuş gördün mü tarzında ve bu kadın sevdıgım kızı resmen kuklaya çevirmiş hayatını kızın tamamen onun ıstedıgı tarzda düzenliyor ediyor kızın özgürlüğü sıfırmış bende öğrenınce buyuk bır sok gecırdım aslında ama kadının dedıgı başka bir şey ise bana ben 19 yıldır bu ısı yapıyorum ınsanların gozune bakınca ne olduklarını anlıyorum dedı bende dedım neyım vardı benım? buna cevap vermedi bence tabikide her aile kızı için en iyisini ister ama amk malı mülkü filan fistanda burada devreye giriyor herhalde.Neyse o kızla adam akıllı konusup bu tutumdan cıkması gerektıgını gercekten özgurlugunun ne kadar kısıtlandıgını ona gosterebılecek bırısı olsa.Bunu ben denesem emınımkı su an benı gormek bıle ıstemıyordur.Çünkü bu bilgilere erişmemde şöyle oldu kızın milletin omzuna yattıgını gulup tozup hayatına devam ettıgıgını fılan ogrendım ve baya ağırıma gıttı özellıkle omuza yatma meselesı bana tek kelıme etmeden gıttı bırde ertesı haftasında hemen bu olaylar koydu acıkcası bana bundan dolayı kızın annesıne mesaj attım ıste kızın mılletın omzuna yatıyormuş biz söyleyince suclu oluyorz gıbısınden bır mesaj ve bir kaçtanedde kızla ılgılı fotograf ondan sonra annesı dokuldu ıncılerı. Ve ınanın ne yapacagımı bılmıyorum kızın annesı Psikoloji ile ilgili bir alanda çalışmakta bu arada kız bana önceden söylerdı ıste annem bır sey yapar anlamazsın bıle fılan dıye ama ben ne yapabılırkı fılan dıyordum kadın ayak üstü bizide sikivermiş(18,03,2015)
hayatımda bu saatten sonra yer alamaz.
bize ne mk yeridir.
adı üstünde eski sevgilidir. hayatımda bir yeri yoktur sadece bıraktığı izler vardır.
7
Her sabah gelıyor o arabanın kapısınından ıcerı adımını atıyorya böyle ama kalbim fırlayacak sankı..GEliyor sonra gunaydın hayatım faslı gecıyor cogu zaman dudaklarında ufacık nokta şeklinde diş macunu bırakırdı şapşal * ıste bende onunla dalga gecer eglenırdım fılan ılla bulurdum bır seyler sonra öyle o muhabbetler gecer..Duygusal moda gırerdım..ELini koyardı kalbımın ustune sankı kız benım ruhumu elıne alırdı o zaman ya o dokunus ıcın varya ölürüm ben (ağlamaya başladım amk)işte böyle giderdik okula kadar bben o rahatsız olmasın dıye hareket bıle etmezdım o derece gıderdık..Sonra o zaman muhabbetlerı duyacaksınız kızla evlılık coluk cocuk muhabbetı yapıyoruz ıste soyle yapıcaz cart curt fılan 6.aylarımız fılanişte bu arada şey var kızımız GÜnde 5 vakit namazını kılardı gerçekten Dindar bir insandıbenımde deıst oldugumu bılıyordu bu onu cok uzuyordu ıste ben senı cok sevıyorum öyle böyle ama bunu duzeltmemız lazım fılan derdı tekderdımız buydu sankı evlenıcez yarın ama tek sorun bu yanı sonra ıste bu kız bana yavaş yavaş dokunmaya başladı bu konudada benı dıne gerı kazandırdı bır cok soruma cevap oldu bır cok seyı hallettık tekrardan bır nevı Musluman yaptı kız benı ben bu gunlerden sonra Ona Meleğim diyordum çünkü gerçekten öyleydi düşünsenize böyle bombok bir hayat amk hiç bir şey yok bir kız cıkıyor sızı artık mutlu edıyor aklınız mesgul edıyor dıne gerı kazandırıyor hıssedemedınız bır cok seye dokunuyor duygusal yonlerınızı acıga cıkarıyor ne bıleyım o zamanlar kımseye guvenmezdım ondan başka babama bile güvenmıyordum ama ona öyle güveniyordumki yanı elime zehir verse iç dese içerdim o kadar güvenıyordum ona cunku o benım melegımdı kurtarırdı benı..böyle devam ettı tabı sonra bır kere tekradan sınemaya gıttık ıste o zamanlar tabı artık opusuyoruz fılan baya elım goguslerıne gıttı fılan boyle ılkten sesını cıkarmadı sonra ben cektım elımı cunku ıstemsız yaptıgım bır seydı sonra elimi tuttu yüzüne koydu buraya dokunman benım ıcın cok daha onemlı dedı yuzunu sevdım biraz koydu omzuma öptüm alnından..(O kız artık benım her seyımdı BenımTek hayalım Asker olmaktı cunku hıcbır beklentım yoktu gerçekten hıcbır beklentım yapmak ıstedıgım tek şey bir savaşcı gıbı ölmektı vatanına mılletıne faydalı bır şekılde bu yüzden asker olmayı istiyordum ona söylüyordum bunu işte üzülüyordu o hani çocuklarımız olucaktı evlenecektık fılan dıyordu...)
8
her neyse o günden sonra ilişkimizde cok şey değişti aşkımız artık sekse vuruyordu ama böyle onun o kokusu benı cekıyordu kendıne böyle kızın müptelası olmustum bıldıgın oda öyleydi bana şey derdi vücudum istemsiz bir şekilde seni istiyor filan diye...işte günler böyle geçti yaz geldı gectı cok sey yaşadık sımdı..tabı bunlar olurken ben bır yandan unıversıte sınavına hazırlanıyorum hep kızı anlattım ama aile hayatı bıldıgınız bok sıze öyle söyleyim düşünebileceğinizin en kötüsü anneyi görmüyorum bizim oturdugumuz bınayı yıakcaklar adamlar 6 ay onceden haber verdı babaya bına ılk haftadan boşaldı 3 ay bomboş apartmanda oturduk sonra 3 ay bına yıkalana kadar harabede yaşadık bır nevı. babanın ıslerıde eskısı gıbı ıyıd degıldı bu arada yanı baya kotulesmıstı hatta ama hıc bır sey umrumda degıldı cunku benım sevgılım vardı filan..Sınava 3 ay kaldı ben evsız kaldım halamda kalıyorum fılan oyle takılmaca sağda solda filan halamda kaldıgımdan servıs tam ters yöne gıdıyor ama sırf onunla vakıt gecırmek ıcın bınıyorum servıse sonra ınıyorum taa gerı bı okadar yol yuruyordum fılan ıste hatta bır kere sey olmustu bu kız pek ızın alamıyordu dısarı cıkamıyordu etute kalmayacagım dıyıp bır gun kalmıstı bende eve donmustum sonra hanı kız servısle donucek ya dersteyken bana mesaj attı ben etute kaldım dıye 15 dk sonra servıs kalkacak hava karanlık o zamanlar erken kararıyor ulan bır depar attım okula koştum sırf o kızla 15 dk yanyana oturabılmek ıcın ıste boyle sevıyordum..artık her gece yatmadan dua edıyordum onun ıcın benım ıcın b ızım ıcın fılan öyle bir tip olmuştum..Sınava gırdım sonra ıste denemelerde aldıgımdan kötü puanlar aldım istesem her türlü girerdim harp okuluna puanlarım cok cok yetıyordu ama ben o kız ıcın gıttım Muhendıslık okumaya karar verdım sonra ev yok cart yok curt yok ıstanbulda hayat boktan sağda solda kalıyom hala çirkefleşiyor iyice babya kızıyorlar baba işyerinde kalıyor anneye ara ar agitmeye başlıyorum fılan3-4 ayda bır oda canım ıstıyor dıye gerçekten benım annemle gorusme sebebım ılk başlarda o kızdı dusunebılıyormusunuz bunu?işte sonra gittikce aslında babamın soyledıgı bır cok seyın asılsız oldugunu fark ettım yaşımda 18 olmustu artık bazı şeyleri fark edebılıyordum her neyse farklı bir şehire gittim işte babam son zamana kadar merak etme ayarlıcaz cart edıcez curt edıcez dedı son gun derse 1 gun kala bana bır mıktar para verdı gıt ayarla dedı boyle bır kalleşlik diyede yaptıotobüse bindirdi beni varya 10 saat yolculuk boynca hiç durmadan küfür ettim işte ama artık telefonum vardı babam hazıran aylarında baya lüx bi telefon almıstı bunun zzamanı gectı ama neyse işte kızla konusuyorduk bırbırmıze hedıyeler verıyorduk sureklı her gece 00:00da senı sevıyorum mesajları okuz gıbı uzun mesajlar gunde min 5-6 saat konusmacalar fılan her sabah gunaydıncart curt ben kızı delı gıbı sevıyorum ama kız benden gıttıkce uzaklastı son zamanlarda önceden dıyen kız mesafelerın cartın curtun onemı yok bız senınle edebı yaşamı dusunuyoruz bu nekı dıyen kız artık bana sabahları gunaydın demeden gırıyordu takılıyordu edıyorduki bu kızı köpek gibi kıskanıyordum yanı oda benı oyle ooldugundan dolayı ne o bır erkekle konusuyordu bende ne bır kızla fılan..
9
birbirmiz için sürekli böylefeaderklıklar yapıyorduk ya da salaklıklar ıste.. Ama kıskanıyorduk ne yapalım fılan her neyse sonra ben ıste her 2 haftada bıır ılk başlarda sırf kızı gormeye gerı gelıyorum sehıre fılan * böyle şeyler yapıyorum her seferınde hedıyeler fılan.. en son dedımkı artık sömestrda gelıcem dıye sömestrdan ona o sevgi açlıgı özlemle geldım. Karşımda taş buldum bıldıgınız kız benden ayrılmak ıstıyor fılan.. Bazı şeyleri anlattım işte ikna ettım kızı ama gormenız lazım ağlamaktan ıkımızde balon gıbı olmusuz sısmısız oyle bır ay daha devam ettı sonra kıza dedım ben aydına donuyorum kız o gunun aksamında benı her seyden sıldı engelledı ettı fılan ben ne oldugunu anlayamadım mal gıbı kaldım ortada..sonra öğrendımkı o son 1 ay bana acıdıgı ıcın benımle bırlıkteymıs ben hala köpek gibi seviyorum çünkü dünya onun etrafında dönüyor.. işte kız benı heryerden engelleyınce attı bende fıtıller bırde bana şey dedi senı sevmıyorum dıye ben ınanmadım ya bakıyorum mesajlarımıza fotograflarımıza bır ınsan bu kadar sevmemezlıge dusemez edemez yanı bır anda olamaz bır yanlısmız olsa fılan tamam ama yok işte. Baktım bir programdan engellememıs yazdım dedım kapına gelıyorum tabı annesı benı tanıyor onceden evıne davet etmıstı fılan bıraz mıllıyetcı oldugumdan gozune gırmısım fılan aılesıde mılleyıtcıydı kızın babası tabı cok kıskanc kızı dısarı cıkarmıyor boyle bır şey kötü biliyorum baktım cevap vermedı yazdım söyleyeceklerımı ona ulaştıracak bırısıne ondan sonra skypten tak cevap geldı ogrenınce kapısında oldugumu babasıda evde goruyorum arabası kapıda evlerıne 100 mt mesafede bır park var dedım buraya oturuyorum o eve donunce gelıceksın en azından 5 dk konusucaz. ben senınle bu kadar sure zaman gecırdım yaklasık 16 ay beraber 1 ay acıdıgından ben bunu hak etmıyorum dedım.işte anlamadı gıt ıstemıyorum fılan senı sevmıyorum dıyor bende dedım öylemı fılan kızı tehdıt ettım baya dedım ıste ssen sokagabıle cıkamazsın fılan dıye. bunun götü tutuşmuş işte geldi evine görüyorum önumden gecıyor. mesaj attım sonra vicdan yapıp tehdıt ettım ya dedım tamam baban sorun yaratıcaksa en azından başka bir zaman yapalım bu konusmayı fılan dıye .. oda olmaz ama oğuzhan lütfen git babam burada benı zor duruma sokma fılan dıye hala seviyoruzya amk ona nasıl zarar verırım ben zaten tehdit etmişim içim içimi yiyor * tabı bır sey yapmadım dondum gıttım gerı evıme tehdıtte bır sey yapacagımdan degıl blof atıyorum yanı ben ona nasıl zarar vereyım * işte yazıyorum sonra cevap vermıyor dedım vay be diye..ama benim psikoloji çok kötü bir arkadaşım evine davet etti işte gittim cocukla sabah 4 e kadar takıldık cocuk yatalım dedı hazırladık yatagı cocuk uyudu bana bır sey oluyor sanıyorsunkı ustume benzın dokmus yakıyorlar benı öyle bir yanıyorumkı gıttım banyoya tabı o zaman olmadna once böyle fotolarına bakıyorum telde saat 04:26 filan ulan kendımı bır buldum banyoda kuvetın ıcınde yanıyorum dıye acmısım suyu bu sefer boguluyorum ama kafamı yukarı kaldırıp nefes alamıyorum sonra ıste kuvette kalktım meğersem rüyaymıs bunlar bır panık atakmıymıs neymıs kendını olucek gıbı hıssedıyormussun ıste gıttım yatağa tekrar yaşadıgımın şokundayım saat 5 fılan gozume uyku gırmıyor bızım arkın kardesıde kolejde okuyor 7ye kadar mal mal oturdum uyuyamıyorum sabah bındım servısle gıttım okula gıderkende yazdım kıza bak kapına geldım konusmadın okuluna gelıyorum en azından sımdı konusalım fılan dıye hala bana dıyor yok git şöyle böyle diye ulan gıttım okula mıllet gelıyor gecıyor tanıdıgım ınsanlar var ama kafam yerınde degıl coguna kafamı egıyom gormemezlıkten gelıyorum fılan kız geldı ındı sonra yanında 3 itle beklıyor neymıs onu dövermısım dıye korkmus yanındada kardeşi var 100 mt bı yol var oradan yuruyecek gectım ıtlerının yanından bana ne dıyecekler zaten üstümde çakı muşta var bırısı bır şey dese ben orada 3unude oldururumm öyle gözüm dönük zaten onlarda oncedende tanıdıgım cocuklar *
arkadaşlar özet filan geçmeme gerek yok okuyan arkadaşlar okuyor. Tamamen kendimin yazdığı gerçek bir hikaye okursun ya da okumazsın orası beni ilgilendirmez ama lütfen gereksiz yorumlar yapmayın.
Hala facebook umda ekli. Birbirimizle hiç konuşmuyoruz. Ama çıkartmıyoruz da. Ne yapıyoruz anlamadım ki.
11
"Son attığın tivit X'i kastetmıyordur umarım.Çirkinleşirsen bende çirkefleşirim.X benim her şeyim sen dahil kimseye harcatmam onu seviyeni düşürme" yazmış bende dedımkı kızınız benımle dalga gecerse bende ıstedıgımı derım dedım sızde ıstedgınız gıbı cırkeflesebılırsınız işte kadın bana sonra yazık dedi bende gerçekten yazık dedım hanı 17 ay bilinmez ama insan ömrünün neredeyse %2si dedim sonra cevap alamadım tabi.. kız benı aradı sonra işte senın derdın ne neden böyle yapıyorsun fılan ben sureklı senın allah belanı versın şöyle olsun böyle olsunsenı sevenın agzına sıcayım cart curt fılan kızda sureklı şey diyor madem böyle uğraşma benımle fılan dıyor hala neden ugrasıyorsun dıyor bende dıyorum umrumda degılsın(çok değil tabi * yalan amk)işte böyle madem degılım ugrasma benımle fılan dıyor hala o attıgı hahaha mesajından sonra yuzsuz yuzsus konusyor sonra sey dedı annem senı her yerden engellememı söyledı fılan dedı bende engelle umrumda degılsın bela okumaca fılan dedı sonra bana allah senı dogru yola soksun gıbı bır sey dedı bende Siktir git dedim bıraktım telefonu.Tabi kızı hala çok seviyorum hala eşyalarıyla beraber uyuyorum hergun fotolarına bakıyorum yaptıgın bır cok şeyden pişman olmamıştım bayadır ama bu şu ana kadar bana hayatımda yaşadıgım en güzel 17 ay ve o 1 ayıda sayıyorum cunku ben mutluydum ne kadar soğuk olsakda benım oldugunu bılmek yeterdi onu sevmektı gerçekten o kıza ilklerimi verdiğim için daha doğrusu kıza değilde öyle bir insancığa hayatımda hiç bu kadar kahrolmadım..Hayatta tek değer verdiğim şeyleride aldı ççıktı hayatımdan sıktır olup gıttı. işte sadece bir gün sürdü.. Ben ise hala içinde asl olan şifrelerimi bile değiştiremiyorum hala mal gibi sevıyorum amk...işte böyle bir hikayeydi buda bir çok yeri atlayarakk ve anlatmayarak geçtim inan bana söylenen verilen daha o kadar çok şey varki ama bunlar severken geçerliymiş kendisi öyle dedi. Onu unutmayacagım kalbımın yarısı onda çünkü ...
yenisi kendisinin .na koyduğundan dolayı hatırlanmayan dır.
Kilerden farki yoktur.
eski sevgili mi eski çıktığımız mı ? bence bu çok büyük bi ayrım.

ÇIKMAK ŞUDUR: çıkmadan önce XX nabıosundur .çıkmaya başlayınca aşkım nabıosun olur. çıkmadan önce çay içersin , çıktıktan sonrada çay içersin. çıkmadan önce yan yana yürürsün çıktıktan sonra sırf çıkıyor olduğunuz için elele tutuşursunuz.

çok yanlış geliyor bu tür bir ilişkiye anlam yüklemek ve karşındakine sevgili sıfatını takmak.

SEVGiLiLiK ŞUDUR: sevgili insanın yüreğine işler, ondan öncesi hiç yokmuş gibi hissedersin. 10 yıl sonrasının hayalini kurarsan mutlaka yeri olur.

ve bir eski sevgilim var benim , ondan önce ve ondan sonra çıktığım tüm kadınları toplasanız bir o etmiyor.

unutamıyorum a dostlar unutamıyorum. unutulmuyor...